Sudėtingumo skalė:  
  (87/100)

Antiviral-factory.com. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware
12

antiviral-factory.com yra pavojinga svetainė, kuri yra naudojama platinti Antiviral Factory 2013 virusą. Nesvarbu kaip patikimai ir profesionaliai atrodo ši svetainė, ji yra naudojama blogiems tikslams, t.y. priversti kompiuterių vartotojus atsisiųsti nemokamą Antiviral Factory 2013 versiją ir tada įtikinti juos nusipirkti jos licenciją. Atkreipkite dėmesį, kad ši programa yra visiškai nenaudinga, nes ji rodo padirbtus įspėjimus, kurie visada praneša apie išgalvotus virusus. Be to, ji taip pat „praneša“ apie teisėtus sistemosfailus, kurie yra svarbūs įprastam kompiuterio darbui. Taigi, prašome laikytis kuo toliau nuo antiviral-factory.com ir, žinoma, pašalinti Antiviral Factory 2013 iš sistemos, jei jūs buvote apgautas atsisiųsti ją į savo kompiuterį.

KAIP AŠ GALIU PATEKTI Į antiviral-factory.com?

Į Antiviral-factory.com gali būti patenkama kaip į bet kurią kitą svetainę. Tačiau, siekdami padidinti lankytojų skaičių ir priversti kuo daugiau žmonių apsilankyti šioje svetainėje, hakeriai taip pat gali naudoti naršyklės peradresavimus į šį puslapį. Jei pastebėsite, kad jūsų naršyklė jus nuolat peradresuoja į antiviral-factory.com ar kitas įtartinai atrodančias svetaines, jūs turėtumėte patikrinti kompiuterį su antivirusine ir pašalinti iš jo visus užkrėstus failus. Atminkite, Antiviral Factory 2013 yra pavojinga programa, kuri naudojama išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jūs privalote ignoruoti jos pranešimus, nes jie padirbti, ir atsikratyti užkrėstų šios programos failų.

Kaip pašalinti Antiviral Factory 2013?

Jei Antiviral Factory 2013 užkrėtė jūsų kompiuterį, rekomenduojame atsisiųsti vieną iš šių programų ir patikrinti sistemą: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, ReimageVis dėl to, jeigu negalite paleisti nei vienos iš šių programų, perkraukite kompiuterį į Safe mode with networking režimą:

1. Perkraukite kompiuterį
2. Paspauskite kelis kartus klavišą F8.
3. Pasirinkite Safe Mode with Networking ir paspauskite Enter.
4. Dabar atsisiųskite Reimage ir paleiskite programą. 

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą antiviral-factory.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
antiviral-factory.com pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
antiviral-factory.com ekrano nuotrauka
antiviral-factory.com ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-antiviral-factory-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis