Sudėtingumo skalė:  
  (78/100)

Antiviral Factory 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Antiviral Factory 2013 yra pavojinga programa, kuri yra platinama Trojanų pagalba. Šis virusas priklauso didžiulei WinWebSec virusų šeimai, taigi, kaip ir jo pirmtakai, jis naudoja beveik identišką išvaizdą bei pinigų viliojimo techniką. Kai tik šis virusas užkrečia sistemą, jis pradeda savo darbą kiekvieną kartą, kai tik auka iš naujo perkrauna savo kompiuterį. Dažniausiai, jis pradeda rodyti savo padirbtus įspėjimus, kurie visuomet praneša apie virusus. Iš tiesų, ši programa sugeba pateikti savo aukoms informaciją, kuri neturi nieko bendro su tikra kompiuterio padėtimi. Nepriklausomai nuo to, kaip įtikinamai atrodo Antiviral Factory 2013, jūs turite prisiminti, jog ji siekia vienintelio dalyko – išvilioti iš jūsų pinigus. Prašome niekada nemokėti už „licencijuotą“ Antiviral Factory 2013 versiją, nes jūs tiesiog atiduosite savo pinigus hakeriams. 

Kaip Antiviral Factory 2013 virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Antiviral Factory 2013 dažniausiai užkrečia tuos kompiuterius, kurių savininkai neteikia pakankamai dėmesio jų apsaugai. Tai reiškia, kad jie nėra įrašę į savo kompiuterius antivirusinės programos arba naudoja neatnaujintą jos versiją. Be to, lankymasis nelegaliose svetainėse bei neelegalių programų naudojimas gali taip pat užkrėsti kompiuterį su Antiviral Factory 2013 virusu. Kai tik šis virusas užkrečia sistemą, jis atlieka keletą jos pakeitimų ir pradeda rodyti tokius perspėjimus:

Antiviral Factory 2013 Warning
Intercepting programs that may compromise your privacy and harm your system have been detected on your PC.
Click here to remove them immediately with Antiviral Factory 2013.

Warning: Your computer is infected
Detected spyware infection!
Click this message to install the last update of security software

Warning!
Application cannot be executed. The file GoogleUpdate.exe is infected.
Please activate your antivirus software.

Antiviral Factory 2013 Warning
Your PC is still infected with dangerous viruses. Activate antivirus protection to prevent data loss and avoid the theft of your credit card details.Click here to activate protection.

Prašome ignoruoti kiekvieną įspėjimą, kuris priklauso Antiviral Factory 2013, nes tai yra neteisėta programa, kuri siekia apkvailinti jus! Jei jūs buvote apgaule įtikintas nusipirkti jos licenciją, kreipkitės į savo kredito kortelės kompaniją ir užginčykite šį mokestį. Be to, atlikite toliau pateiktus žingsnius ir pašalinkite Antiviral Factory 2013 iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI Antiviral Factory 2013?

Jei Antiviral Factory 2013 užkrėtė jūsų kompiuterį, turite kuo greičiau atsisiųsti vieną iš šių programų: Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage. Jeigu pastebėjote, kad negalite paleisti nei vienos iš šių programų, perkraukite kompiuterį į Safe mode with networking režimą:

1. Perkraukite kompiuterį
2. Paspauskite kelis kartus klavišą F8.
3. Pasirinkite Safe Mode with Networking ir paspauskite Enter.
4. Dabar atsisiųskite  Reimage ir paleiskite ją. 

Be to, galite taip pat pabandyti panaudoti šį registracijos kodą ir priversti savo virusą manyti, kad jūs nusipirkote jo licencijuotą versiją: AA39754E-715219CE

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Antiviral Factory 2013 ekrano nuotrauka
Antiviral Factory 2013 ekrano nuotrauka

Antiviral Factory 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-antiviral-factory-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis