Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

All activities of this computer have been recorded. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

„All activities of this computer have been recorded“ yra padirbtas pranešimas, kurio pagalba yra siekiama išgąsdinti žmones ir priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Nors jis tikrai atrodo taip tarsi priklausytų FTB arba kokiai nors kitai vyriausybinei institucijai, iš tikrųjų jis priklauso hakeriams, kurie siekia pavogti iš žmonių jų pinigus. Šiam tikslui jie sukūrė virusą, kuris pirmiausiai visiškai užblokuoja kompiuterį. Po to, jis pakeičia ekraną į didžiulį perspėjimą, kuris sako kažką panašaus į „All Activities of this Computer Have Been Recorded. All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer“. Dažniausiai šis pranešimas aiškina, kad žmogus pažeidė visą eilę įstatymų ird ėl to dabar turi sumokėti 100. 200 ar 300 dolerių baudą. Atminkite, jūs privalote ignoruoti šį reikalavimą, nes taip jūs prarasite savo pinigus!

Kodėl aš savo kompiuterio ekrane matau „All activities of this computer have been recorded“ pranešimą?

Jūs matote „All activities of this computer have been recorded“ pranešimą savo kompiuteryje, nes jis yra užkrėstas. Dažniausiai, tokie virusai yra platinami trojanų pagalba, kurie dažniausiai slepiasi nelegaliose programų versijose, užkrėstuose el. laiškuose ir panašiose vietose. Norėdami išvengti šio viruso, jūs turite vengti tokių programų ir taip pat visuomet įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra apsaugotas naujausios antivirusinės versijos. Jei matote šį didžiulį perspėjimą savo kompiuterio ekrane, jis buvo užkrėstas. Šiuo atveju turite kuo skubiau pašalinti „All activities of this computer have been recorded“ iš sistemos. Tam galite naudoti žemiau pateiktas instrukcijas:

Kaip pašalinti „All activities of this computer have been recorded“?

Jei matote „All activities of this computer have been recorded“ pranešimą, turite kuo skubiau patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Jeigu negalite paleisti tokios programos, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
All activities of this computer have been recorded ekrano nuotrauka
All activities of this computer have been recorded ekrano nuotrauka

All activities of this computer have been recorded rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-all-activities-of-this-computer-have-been-recorded.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis