Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Actual Click Shopping. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

Actual Click Shopping yra programa, kurios jūs turėtumėte vengti, nes tokios programos, vos tik patenka į kompiuterius, sukelia juose begalę įvairiausių problemų. Paprastai, tokios programos patenka į kompiuterius kaip kitų nemokamų programų priedas. Jei norite apsisaugoti nuo tokių atsisiuntimų, turėtumėte vengti nemokamų programų arba tiesiog atidžiai stebėti jų įdiegimo į kompiuterį procesą ir nuimti varneles, kurios sako, kad jūs sutinkate atsisiųsti Actual Click Shopping. Žinoma, jūs galite atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį kaip priemonę, kuri gali padėti palyginti kainas ir sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau mes nepatariame to daryti. Nepriklausomai nuo to, kaip patikimai atrodo ši programa, ji gali pradėti rodyti melagingas reklamas, kurios siekia priversti žmones apsilankyti su ja susijusiose svetainėse ir taip padidinti jų lankytojų skaičių. Jei esate persisotinęs nuo Actual Click Shopping reklamų ir sistemos pokyčiū, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-spyware. Priešingu atveju, jums gali pateikti apsilankyti potencialiai kenksmingoje svetainėje ir įdiegti galimai kenkėjiškas programas.

KAIP ACTUAL CLICK SHOPPING GALI ATSIDURTI MANO KOMPIUTERIO VIDUJE?

Kaip jau buvo paminėta, Actual Click Shopping programa yra platinama naudojant kiek nesąžiningus platinimo metodus. Daugeliu atvejų, ši programa gali būti atsisiųsta į kompiuterį kartu su nemokamomis programomis kaip jų priedas. Žinoma, nėra nieko blogo jei jūs atsisiuntėte Actual Click Shopping į savo kompiuterį iš Interneto, tačiau jūs turėtumėte atkreipti dėmesį, jog taip jūs prisiimate tam tikrą riziką. Jei paliksite šią programą savo kompiuteryje, jūs galite pastebėti jame erzinančias reklamas, naršyklės peradresavimus, kompiuterio sulėtėjimus ir pan. Jei norite viso to išvengti, nerizikuokite savo kompiuterio saugumu ir pašalinkite iš jo Actual Click Shopping. Tai jūs galite padaryti žemiau pateiktų instrukcijų pagalba:

KAIP PAŠALINTI Actual Click Shopping?

Jei norite pašalinti Actual Click Shopping, pirmiausia patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti Malwarebytes Malwarebytes arba Reimage. Be to, rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

 • Pašalinkite su Actual Click Shopping susijusias programas per Add/Remove Programs:
 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Čia, suraskite Actual Click Shopping ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su Actual Click Shopping susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti Actual Click Shopping ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su Actual Click Shopping ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-actual-click-shopping.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis