Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

661-748-0240. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

661-748-0240 yra Skype numeris, kuris dažniausiai naudojamas apgaudinėti žmones. Jo pagalba hakeriai siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus informuodami juos, kad jų kompiuteryje buvo aptikta keletas pavojingų virusų. Žinoma, tuomet skambinantysis pasiūlo mokamas virusų pašalinimo paslaugas. Kitu atveju, iš 661-748-0240 numerio skambinantis asmuo pradeda pasakoti aukai apie kibernetines atakas ar privalomą kompiuterio patikrinimą. Po to, auka yra paprašoma pateikti savo finansinę informaciją, banko ar Facebook prisijungimo duomenis. Žinoma, jūs niekuomet neturėtumėte dalintis tokia informacija su nepažįstamais asmenimis. Prašome ignoruoti skambučius iš 661-748-0240 numerio!

KAM PRIKLAUSO 661-748-0240?

Remiantis naujausiais pranešimais, 661-748-0240 priklauso naujai hakerių grupuotei, kuri vykdo nusikaltimus naudodama apsimestinius „Skype“ skambučius. Šis skambutis gali apimti įvairias temas ir prašyti įvairios informacijos, bet jis visada siekia vieno tikslo – priversti žmogų atskleisti banko prisijungimo duomenis. Verta paminėti, jog sukčiai visada prisistato autoritetingų kompanijų atstovais, pvz.: Microsoft, Google, Facebook ir pan. Jeigu jūs esate šantažuojamas, yra didelė galimybė, jog jūsų kompiuteris buvo užkrėstas trojano, kuris įrašinėjo jūsų klaviatūros paspaudimus ir taip kaupė apie jus informaciją. 

KĄ DARYTI susidūrus su 661-748-0240?

Mes labai rekomenduojame jums ignoruoti bet kokius skambučius iš šio numerio. Jei atsitiktų taip, kad jūs pradėjote pokalbį su sukčiaujančiu asmeniu, neatskleiskite jokios asmeninės informacijos apie save. Galiausiai, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą 661-748-0240 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
661-748-0240 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-661-748-0240.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis