Sudėtingumo skalė:  
  (75/100)

24/7 PC Guard. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

24/7 PC Guard yra ‘rogue anti-spyware’ kategorijai priskiriama programa, kuri aktyviai bando įtikinti žmones nusipirkti licencijuotą jos versiją. To siekdama, ši programa pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus, kurie paprastai pateikia informaciją apie išgalvotus virusus ir taip pat siūlo paskambinti į nemokamą pagalbos liniją. Paskambinus duotu telefonu, žmogus išgirsta pasiūlymą nusipirkti licencijuotą 24/7 PC Guard versiją. Prašome niekada to nedaryti, nes tai tėra apgaulingas būdas, kuris yra naudojama išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jei pastebėjote šią programą savo kompiuteryje, mes labai rekomenduojame patikrinti sistemą su patikima apsaugos programa. Mūsų ekspertų nuomone, tai yra beveik vienintelis būdas siekiant pilnai pašalinti 24/7 PC Guard virusą iš kompiuterio. Priešingu atveju, jūs galite ištrinti blogus failus ir paprasčiausiai sugadinti savo kompiuterį.

Kaip 24/7 PC Guard gali užkrėsti mano kompiuterį?

24/7 PC Guard virusas plinta užkėstų svetainių pagalba, tačiau jūs taip pat turite būti budrus, nes sukčiai gali pradėti platinti šį virusą kaip nemokamų programų priedą. Kai tik ši programa atsiranda kompiuterio viduje, ji pakeičia keletą sistemos nustatymų ir taip pradeda savo darbą kiekvieną kartą kai tik žmogus iš naujo paleidžia savo kompiuterį. To pasekoje, jis pradeda matyti nuolatinius pranešimus apie įvairiausius virusus ir vėliau sulaukia pasiūlymo nusipirkti licencijuotą 24/7 PC Guard versiją. Prisiminkite, šios programos rodomi pranešimai yra išgalvoti ir niekada neturėtų būti laikomi rimtais. Jei norite tuo įsitikinti, patikrinkite savo kompiuterį su legalia apsaugos programa, pvz., Reimage. Mes labai rekomenduojame laikytis kuo atokiau nuo 24/7 PC Guard viruso, nes tai yra pavojinga programa, kuria siekiama išvilioti iš žmonių jų pinigus.

KAIP PAŠALINTI 24/7 PC Guard?

Jei jūsų kompiuteryje yra 24/7 PC Guard virusas, turite kuo greičiau pašalinti šią programą iš jo. Kadangi šis virusas slepiasi nuo žmonių, jūs jo pašalinimui turėtumėte naudoti antivirusines programas, kurios automatiškai aptiks pavojingus šios programos failus. Mūsų rekomenduojamos programos yra Reimage ir Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą 24/7 PC Guard šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
24/7 PC Guard pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-24-7-pc-guard.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis