Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

ZoomEx reklamų šalinimas

12

Ką vartotojai turi žinoti apie ZoomEx:

ZoomEx yra Google Chrome, Mozilla Firefox ir Internet Explorer naršyklių priedas. Nors jo kūrėjai jį pristato kaip įrankį priartinti nuotraukoms, tai dar nereiškia, kad tai yra jo tikroji paskirtis. Jis turi įvairių minusų ir vargu, ar gali būti jums naudingas. Pasak saugumo ekspertų, jis priklauso adware ir potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms. Tai reiškia, kad ZoomEx adware plinta kartu su kitais nemokamų programų atsisiuntimais ir gali įsikurti žiniatinklio naršyklėje be jūsų žinios. Todėl kuomet nusprendžiate įdiegti kokią nors nemokamą programą, įsitikinkite, kad patikrinote įrašymo nustatymus ir atsisakėte visų papildomų nepageidaujamų komponentų.

Kalbant apie „adware“ programų kategoriją, pagrindinis ją apibūdinantis kriterijus yra akivaizdžiai rodomos reklamos. Todėl žinant, kad ZoomEx virusas yra adware tipažo, jums reikėtų tikėtis, kad šiai programai atsiradus jūsų kompiuteryje bus pradėtos rodyti erzinančios ir netgi pavojingos trečiosios šalies reklamos, kurios gali nukreipti jus į neaiškios reputacijos svetaines. Todėl skatiname vengti ZoomEx reklamų, nes niekas nežino, kur būsite nukreipti ir kokių kibernetinių pavojų galite tikėtis. Be to, tokių programėlių kūrėjai reklamas parenka tikslingai, pagal jūsų veiklą internete. Kuomet ZoomEx patenka į jūsų sistemą, ji prisitvirtina prie jūsų interneto naršyklės ir gauna prieigą prie tokios informacijos, kaip jūsų lankytų svetainių sąrašas, atsisiuntimai, mėgstamiausios nuorodos, netgi terminai, kuriuos jūs įvedėte į paieškos laukelius. Jei nenorite būti sekami trečiųjų šalių kompanijų ir taip pat nenorite matyti atitinkamai parinktų reklamų, kurias galite atpažinti iš šių užrašų: „Ads from ZoomEx“, „ZoomEx “, „Powered by ZoomEx“ ir panašiai, geriausias sprendimas būtų įrašyti SpyHunter programą ir pašalinti šį adware.

ZoomEx

Kaip ZoomEx gali įsiskverbti į mano naršyklę?

ZoomEx priedą galima parsisiųsti tiesiogiai iš oficialios ZoomEx svetainės, tačiau dažniausiai ši programėlė plinta programų susaistymo metodu (angl. bundling). Ši programa gali būti pavadinta ir kitaip, pavyzdžiui, „Zoom Zoom“, „ZoomIt“, „ZoomApp“, ir panašiai, tačiau jos veikimo principas bus toks pat, kaip ir ZoomEx. Jei norite sumažinti riziką užkrėsti kompiuterį adware, browser hijackers ir kitokio pobūdžio nepageidaujamomis programomis, mes rekomenduojame atsisakyti nemokamų programų siuntimosi į savo kompiuterį iš trečiųjų šalių svetainių, nes jos greičiausiai bus susietos su kitomis neaiškaus pobūdžio bei turinio programomis. Be to, labai svarbu būti atsargiems, kuomet instaliuojate nemokamas programas į savo kompiuterį. Tai reiškia, kad turėtumėte pasidomėti, ar jūsų pageidaujama programa yra saugi. Niekuomet neskubėkite kuo greičiau įrašyti programos ir nepraleiskite svarbių įrašymo žingsnių. Itin svarbu pasirinkti tinkamus nustatymus, nes dažniausiai papildomi atsisiuntimai yra slepiami po įprastais (angl. default) nustatymo pasirinkimais. Verčiau rinkitės sudėtingesnius (angl. advanced) nustatymus ir nuimkite varneles nuo punktų, siūlančių papildomus įdiegimus.

Kaip pašalinti ZoomEx virusą?

ZoomEx pašalinimas nėra sudėtinga užduotis. Nepaisant to, gali būti problematiška tai padaryti, jei norėsite virusą pašalinti rankiniu būdu. Taip yra todėl, jog nepakanka šios programos tiesiog išdiegti per Control Panel. Galima tikėtis, jog ši programa paliks įvairių savo komponentų, išsidėsčiusių jūsų kompiuteryje, o jei jūs nemokate atpažinti šių bylų(angl. files), visiškai pašalinti ZoomEx nepavyks. Todėl mūsų saugumo ekspertai rekomenduoja naudoti anti-virusines programas, kurios sėkmingai suras visus jūsų kompiuteryje besislepiančias ZoomEx liekanas.

Jūs galite automatiškai pašalinti ZoomEx šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ZoomEx šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
ZoomEx pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas ZoomEx šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant ZoomEx (2015-10-01)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant ZoomEx (2015-10-01)
ZoomEx ekrano nuotrauka
ZoomEx ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis ZoomEx reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ZoomEx iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite ZoomEx iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite ZoomEx ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite ZoomEx ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ZoomEx iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite ZoomEx bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ZoomEx iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite ZoomEx ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte ZoomEx šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ZoomEx iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite ZoomEx ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite ZoomEx šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ZoomEx iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite ZoomEx ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite ZoomEx pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite ZoomEx iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite ZoomEx bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite ZoomEx pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite ZoomEx ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti ZoomEx registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e