Zeus Trojanas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Trojanai
12

Zeus yra pavojingas trojanas, kuris yra aktyviai naudojamas vogti iš žmonių jų asmeninius duomenis. Ši kompiuterinė infekcija dažniausiai yra naudojama banko prisijungimo duomenų pasisavinimui, todėl nenuostabu kad Zeus Trojanas dažnai yra pavadinamas vienu iš pavojingiausių kada nors sukurtų virusų. Anot naujausių duomenų, šis trojanas jau užkrėtė dešimtis milijonų kompiuterių ir padėjo pavogti šimtus milijonų dolerių. Nors 2011m pradžioje buvo paskelbta informacija, kad Zeus trojano veikla yra sustabdyta, kompiuterių ekspertai iki šios susiduria su šiuo trojanu. Norėdami išvengti Zeus viruso ir apsaugoti savo banko prisijungimo duomenis ar kitą jums svarbią informaciją, būtinai įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra įrašyta patikima antivirusinė programa.

Kaip Zeus Trojanas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Zeus Trojanas buvo ir yra aktyviai platinamas naudojant klaidinančius el. laiškus. Paprastai, jie praneša apie nesumokėtus mokesčius, neatsiimtas prekes ar panašius dalykus. Jeigu jūsų el. pašto dėžutėje atsirado netikėtas laiškas iš Fedex, Royal Mail ir kitų patikimai atrodančių kompanijų, jis gali būti pavojingas. Norėdami apsisaugoti, pirmiausia patikrinkite siuntėjo el. pašto adresą ir įsitikinkite, kad jis sutampa su jo atsovaujama kompanija. Be to, jeigu laiške yra įterpta nuoroda ar prisegtas priedas, neskubėkite jo siųstis į savo kompiuterį. Geriau užveskite ant jos/jo pelę ir patikrinkite nuorodą ar el. laiško preidą. Jei Zeus Trojanas sugeba patekti į sistemą, jis tuoj pat atlieka jos pakeitimus ir pradeda savo pavojingą veiklą.

Kaip pašalinti Zeus Trojaną?

Jei nusprendėte patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra Zeus Trojano, rekomenduojame pasirinkti vieną iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Būtinai naudokite atnaujintas versijas, nes tik jos padės jums aptikti šį trojaną sistemoje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Zeus Trojanas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Zeus Trojanas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Zeus Trojanas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
sdra64.exe

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėm kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-zeus-trojan.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis