Sudėtingumo skalė:  
  (7/100)

Youtube Accelerator šalinimas

12

Kas yra Youtube Accelerator?

Youtube Accelerator – tai puikus pavyzdys, parodantis kokiu apgaulingu būdu plinta visiškai nenaudingos programos ir kaip lengvai jūs galite būti apgautas jas įsirašyti. Žinoma, pirmasis įspūdis apie šią programą gali būti apgaulingas, nes ji tikrai gali pasirodyti naudinga. Tačiau nepaisant to, kad ji žada daug įvairių funkcijų, panašu, kad tai tik dar viena apgaulinga programa, kuri gali būti priskiriama potencialiai nepageidaujamų programų (angl. ‘potentially unwanted program’ arba PUP) kategorijai. Vos tik ji patenka į kompiuterį, ji gali pradėti inicijuoti pakitimus kiekvienoje interneto naršyklėje, esančioje jūsų kompiuteryje. Po to kai ji įrašo priedą į Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ar kitą naršyklę, ji gali pradėti rodyti erzinančius iššokančius pranešimus. Be to, Youtube Accelerator virusas taip pat gali inicijuoti erzinančius naršyklės peradresavimus į susijusias svetaines. Nepaisant to, kad šios svetainės gali atrodyti niekuo neišsiskiriančios, naršykite jose labai atsargiai, nes jos gali būti naudojamos kitoms įtartinoms programoms platinti. Be to, tokios programos gali pradėti rinkti informaciją, susijusią su jūsų naršymo įpročiais ir interneto svetainėmis, kurias jūs dažniausiai lankote. Tokia informacija nėra laikoma asmenine, tačiau nepatartina naudotis programomis, turinčiomis prieigą prie tokios informacijos, nes kartais jos praradimas gali padidinti elektroninio šlamšto kiekį jūsų elektroniame pašte. Dėl šių priežasčių, mes rekomenduojame vengti šios programos. Siekiant ją pašalinti iš savo kompiuterio, turėtumėte sekti želiau esančiais nurodymais arba patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pvz.: SpyHunter.

Kaip Youtube Accelerator gali atsirasti mano kompiuteryje?

Dauguma žmonių atsisiuntė Youtube Accelerator kaip priemonę, pagerinsiančią jų naršymo kokybę, padidinsiančią vaizdo transliacijos greitį bei suteiksiančią jiems galimybę naudoti momentine vaizdo paieškos ir/ar atsisiuntimo parinktis. Skamba puikiai, ar ne? Tačiau šios programos kūrėjai pamiršo paminėti, kad ji taip pat gali pradėti rodyti reklamines žinutes kai jūs naršote internete. Be to, reikėtų paminėti, kad šis virusas gali nuolat inicijuoti naršyklės nukreipimus bei sulėtėjimus kiekvienoje interneto naršyklėje. Turbūt išgirdę apie neigiamas šios programos savybes nenustebsite sužinoję, kad ji taip pat gali patekti į jūsų kompiuterį nepastebėta. Dažniausiai ji yra platinama naudojant „susiejimo“ (angl. ‘bundling’) platinimo metodą, kuris nors ir kelia daug abejonių, iki šiol yra laikomas legaliu. Taigi, nepamirškite, kad Youtube Accelerator virusas ir panašios seklbimus platinančios programos gali plisti kartu su įvairiomis nemokamomis programomis kaip papildomas priedas. Dėl šios priežasties kompiuterių saugumo ekspertai rekomenduoja būti labai atsargiems diegiant nemokamas programas į savo kompiuterį. Patartina rinktis ‘Advanced’ arba ‘Custom’ įrašymo būdus ir sekti kiekvieną įrašymo žingsnį. Galiausiai turėtumėte nužymėti visas varneles, kurios jau yra pažymėtos už jus. Jei Youtube Accelerator virusas jau buvo įdiegtas į jūsų kompiuterio sistemą, rekomenduojame jį kuo greičiau pašalinti.

Kaip pašalinti Youtube Accelerator?

Jeigu jūs nuolat matote iššokančius pranešimus ir kitus simptomus, kurie nurodo Youtube Accelerator viruso buvimą jūsų kompiuteryje, sekite žemiau esančius nurodymus ir atlikite šiuos veiksmus:

Jūs galite automatiškai pašalinti Youtube Accelerator šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Youtube Accelerator šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Youtube Accelerator pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Youtube Accelerator šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Youtube Accelerator (2015-05-11)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Youtube Accelerator (2015-05-11)
Youtube Accelerator ekrano nuotrauka
Youtube Accelerator ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Youtube Accelerator pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Youtube Accelerator ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Youtube Accelerator ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Youtube Accelerator bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Youtube Accelerator ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Youtube Accelerator šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Youtube Accelerator ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Youtube Accelerator šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Youtube Accelerator ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Youtube Accelerator pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Youtube Accelerator iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Youtube Accelerator bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Youtube Accelerator pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Youtube Accelerator pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Youtube Accelerator registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e