Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

YourSites123.com viruso šalinimas

123

YourSites123.com virusas yra dar viena potencialiai nepageidaujama programa (PNP), kurią išsaugojome savo virusų tyrimų duomenų bazėje. Šis virusas patekęs į sistemą nustato save pagrindiniu puslapiu bei pagrindiniu paieškos varikliu. Nors ir YourSites123.com neatrodo kaip kenksminga paieškos svetainė, tačiau ji laikoma nesąžininga svetaine, o saugumo ekspertai apskritai pataria ja nesinaudoti.

Kodėl turėčiau nenaudoti YourSites123.com kaip paieškos svetainės?

YourSites123.com yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri tyliai patenka į kompiuterį neklausdama vartotojo ar administratoriaus leidimo. Nepaisant to, ši paieškos sistema nelaukdama pakeičia Windows tvarkyklės nustatymus ir kitus sistemos nustatymus. Tai susideda iš YourSites123.com puslapio nustatymo kaip pagrindiniu visose įrašytose naršyklėse, Tai padaroma naršyklės papildinių pagalba. Nepaisant to, šie papildiniai gali rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Ar norite kad jūsų naršymo istoriją, parsiuntimus, labiausiai lankomus puslapius, naršymo informaciją pasiektų nežinomi tretieji asmenys? Mes taip nemanome.

The official YourSites123.com virus page and examples of ads

Pridedant prie anksčiau išsakytų dalykų, YourSites123.com paieškos variklis reklamuoja abejotinus puslapius. Paieška pateikiama lygiai tokia pati, kokią teikia ir Yahoo puslapis, tačiau šiek tiek pakeista atitinkamai pirmose vietose rodant programos kūrėjų rėmėjų nuorodas. Būtent dėl lankytojų kiekio augimo rėmėjai remia tokias programas ir paieškos sistemas kaip YourSites123.com. Būkite budrūs, šios reklamos gali jus nukreipti į potencialiai pavojingus interneto puslapius, kurie gali turėti užkrėstų parsisiuntimui skirtų failų. Nesvarbu kad kai kurie iš tų puslapių yra tikri ir nepavojingi – mes nerekomenduojame naudotis šia paieškos sistema dėl kylančių grėsmių jūsų kompiuterio saugumui. Tam, kad galėtumėte ištrinti YourSites123.com naršyklės užgrobėją, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter antivirusinę programą, kuri gali surasti ir ištrinti tokias, kaip ši, programas ir virusus.

Kaip YourSites123.com sugebėjo užkrėsti mano kompiuterį?

YourSites123.com programos neįmanoma parsisiųsti internetu iš oficialios svetainės. Tai reiškia, jog ši programa plinta tik kartu su kitomis programomis (dažniausiai nemokamomis) ir įsirašo į kompiuterius be vartotojo leidimo ar žinios. Pagrindinis būdas vengti tokių programų patekimo į jūsų kompiuterį yra atidus programų įdiegimas. Neskubėkite įdiegdami programas, nenaudokite įprastų įrašymo nustatymų, visada pasirinkte, kad galėtumėte gauti daugiau nustatymų, ir niekada nesutikite su trečiųjų šalių siūlomais įdiegti naršyklės priedais, tokiais kaip įrankių juostos ar įskiepiai.

Jeigu YourSites123.com virusas jau atsirado jūsų naršyklėje – nelaukite, pašalinkite jį dabar. Instrukcijos kurios padės jums tai padaryti yra antrame šio straipsnio puslapyje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą YourSites123.com virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
YourSites123.com virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas YourSites123.com virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant YourSites123.com virusas (2015-12-28)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant YourSites123.com virusas (2015-12-28)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e