Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Yoursearching.com šalinimas

123

Ar galiu pasitikėti Yoursearching.com?

Saugumo ekspertai mano, kad vartotojai turėtų būti labai atsargūs su Yoursearching.com, nes manoma jog tai yra potencialiai nepageidaujama programa ir naršyklės pagrobėjas. Paprastai ši paieška žada pagerinti žmonių naršymą internete pateikdami tinkamus ir išsamius rezultatus. Jeigu ištirtumėte jos licenciją, privatumo politiką, ir kitą svarbią informaciją, galite rasti užuominų apie slapukus ir duomenų rinkimą, taip pat perspėjimų apie reklamą. Kaip minima jų puslapyje, Yoursearching.com paieškos rezultatai paprastai susideda iš „aukščiausios klasės komercinių (rėmėjų reklama) ir nekomercinių (algoritminių) rezultatų iš populiariausių paieškos variklių internete.“ Tai reiškia, kad jūs negausite tik tinkamus paieškos rezultatus, tačiau gali taip pat matysite įvairius komercinius pasiūlymus, nesvarbu, ar norite, ar ne. Iš tiesų, ši svetainė yra klasifikuojama kaip naršyklės pagrobėjas ir potencialiai nepageidaujama programa (PNP), nes ji paprastai platinama naudojant slaptus rinkodaros metodus ir gali pakeisti jūsų interneto naršyklės („Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Internet Explorer“) nustatymus. Sėkminga Yoursearching.com infiltracija visuomet lydi DNS nustatymų pakeitimą kiekvienoje interneto naršyklėje, taip nurodydama save kaip numatytąjį pradinį puslapį ir paieškos paslaugos teikėją.

An example of Yoursearching.com start page and ads

Deja, naršyklės nustatymų keitimai nėra blogiausia dalis, susijusi su šio paieškos paslaugų teikėju. Kai jis patenka į jūsų naršyklę, Yoursearching.com pradeda nukreipinėti jus į kitokius, panašius kokių ieškote, puslapius per kiekvieną naršymo sesiją. Tai daroma tam, kad jūs apsilankytumėte partnerių svetainėse, ir padidintumėte jų statistinius rodiklius. Pakeistus paieškos rezultatus ši sistema pristato kaip rėmėjų reklamą. Net nepaisant to, kiekvienas iš rėmėjų taip pat gali turėti peradresavimų, kas nus nukreips į visai neaiškius puslapius. Jei norite išvengti įtartinų ir nesaugių trečiųjų šalių tinklalapių, įsitikinkite, kad pilnai atsikratysite Yoursearching.com viruso. Taip pat buvo nustatyta, kad jis gali naudoti slapukus, rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius, sulėtinti interneto naršyklę ir net gali turėti įtakos jūsų kompiuterio saugumui. Taigi, svarbiausias dalykas yra išlaikyti jūsų kompiuterį saugų. Dėl to, mes rekomenduojame jums atlikti pilną patikrą su geros reputacijos antivirusine programa, pavyzdžiui, SpyHunter.

Kaip šį paieškos sistema save platina?

Yoursearching.com užgrobia sistemas su tais pačiais platinimo būdais, kurie jau buvo naudojami kitų paieškos sistemų, įskaitant Default-search.net, Dogpile.com, MyPlayCity.com ir daug kitų. Paprastai ji plinta per Programinės įrangos paketus, kuriuos galima rasti tiek populiarių trečiųjų šalių tinklalapiuose (pvz download.com, soft32.com, cnet.com, softonic.com ir tt) ir įtartinuose / nelegaliuose domenuose. Jūs visada turėtumėte pasirinkti Advanced arba Custom diegimo tipus ir analizuoti kiekvieną langelį, kiekvieną pareiškimą, siekiant išsiaiškinti, ar jis įrašys papildomos trečiųjų šalių įrangos, ar ne. Jei radote pasiūlymas nustatyti Yoursearching.com kaip jūsų numatytąjį pradžios puslapis – atsisakykite tokio dalyko be jokių dvejonių.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Yoursearching.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Yoursearching.com pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Yoursearching.com šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Yoursearching.com (2015-12-31)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Yoursearching.com (2015-12-31)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e