Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

YourAdExchange.com pop-up reklamų šalinimas

Ugnius Kiguolis - -
12

Kas yra YourAdExchange.com?

YourAdExchange.com yra reklaminius pranešimus rodanti platforma. Visgi ne visi jos rodomi pranešimai yra nepavojingi. Jeigu nenorite į savo kompiuterį atsisiųsti programų, kurios yra priskiriamos ‘adware’, ‘browser hijacker’ and ‘potentially unwanted program’ kategorijoms, turėtumėte vengti YourAdExchange.com reklamų. Dažniausiai jos teigia, kad žmogus privalo atnaujinti kažkurias iš savo programų. Tai gali būti programos, kurios angliškai yra vadinamos download managers, media downloaders, PDF creators. Vis dėlto, jums taip pat gali būti pasiūlyta atsisiųsti ir Java, Flash Player ar vienos iš savo naršyklių atnaujinimus. Nors tai jums gali pasirodyti kaip itin naudinga informacija, mes rekomenduojame nieku gyvu nespaudinėti ant YourAdExchange.com pranešimų. Programas geriausia yra atnaujinti apsilankant oficialiose jų svetainėse. Beje, užgrobusi kiekvieną iš jūsų naršyklių, YourAdExchange.com gali sukelti peradresavimus į su ja susijusias svetaines. Paprastai tai būna mažai kam žinomi puslapiai, todėl geriau juose nesilankyti. Pabaigai, reikėtų paminėti ir tai, kad tokios platformos gali bandyti sekti jūsų naršymą Internete ir kaupti apie jus įvairią informaciją. Tai gali būti ne tik jūsų labiausiai lankomos svetainės ar jose praleistas laikas, bet ir jūsų kompiuterio IP adresas ir jo buvimo vieta. Jeigu manote, kad YourAdExchange.com virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, jį pašalinti galite su Reimage,

Kaip YourAdExchange.com gali atsidurti mano kompiuteryje?

Dauguma atvejų, YourAdExchange.com peradresavimai ir reklamos pasirodo atsisiuntus į kompiuterį nemokamą programą. Tokius „nemokamus“ priedus dažniausiai platina programos, kurios angliškai yra vadinamos download manager, PDf creator, video streaming software ir pan. Vis dėlto, jūs galite atsisakyti šių priedų, jums tereikia žinoti kaip jūs galite tai padaryti. Paprastai tam užtenka kelių paprastų žingsnių. Pirma, jums reikia perskaityti nemokamos programos Privacy Policy ir End User’s License Agreement. Vėliau, jūs turėtumėte pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Jis jums leis pamatyti kokie papildomi priedai yra programoje. Beje, čia jūs turėtumėte pamatyti varneles, kurios sutinka su jų įrašymu, taigi nieko nelaukite ir jas nužymėkite. Jeigu YourAdExchange.com jau pradėjo pertraukinėti jus kai jūs naršote Internete, mes primygtinai rekomenduojame patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine. Jokiu būdu nebandykite pašalinti šią reklaminę platformą platinačios nemokamos programos, nes tai neišspręs jūsų problemos. 

Kaip pašalinti YourAdExchange.com virusą iš kompiuterio?

Kadangi YourAdExchange.com gali sukelti ijums eilę nepatogumų, mes rekomenduojame nieko nelaukti ir atlikti žemiau pateiktus veiksmus: 

Jūs galite automatiškai pašalinti YourAdExchange.com pop-up šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą YourAdExchange.com reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
YourAdExchange.com reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
YourAdExchange.com reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant YourAdExchange.com reklamos (2015-07-24)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant YourAdExchange.com reklamos (2015-07-24)
YourAdExchange.com reklamos ekrano nuotrauka
YourAdExchange.com reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis YourAdExchange.com pop-up reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite YourAdExchange.com pop-up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite YourAdExchange.com pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite YourAdExchange.com pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite YourAdExchange.com pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte YourAdExchange.com pop-up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite YourAdExchange.com pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite YourAdExchange.com pop-up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite YourAdExchange.com pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite YourAdExchange.com pop-up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite YourAdExchange.com pop-up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite YourAdExchange.com pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite YourAdExchange.com pop-up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-youradexchange-com-pop-up-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis