Sudėtingumo skalė:  
  (38/100)

Your computer has adware / spyware viruso šalinimas

12

„Your computer has adware / spyware virus“ yra melagingas įspėjimas, kuris yra naudojamas priversti žmones patikėti, kad jų kompiuteriai yra pavojingai užkėsti. Jei patikėsite tokiu pranešimu ir paskambinsite numeriu, kuris yra rodomas šiame pranešime, jūs galite ne tik sulaukti ženkliai didesnės telefono sąskaitos. Šis pranešimas taip pat gali priversti jus atsisiųsti į kompiuterį pavojingų programų ar atskleisti konfidencialią informaciją, tokią kaip elektroninio banko prisijungimo duomenys, įvairūs kiti prisijungimo duomenys, slaptažodžiai ir pan. Jei pastebėjote „Your computer has adware / spyware virus“ pranešimus kai naršote Internete, tai yra ženklas, kad jūsų kompiuteryje jau yra įrašyta pavojinga programa. Tokiu atveju turėtumėte kuo greičiau patikrinti jį su atnaujinta SpyHunter programa.

Kaip „Your computer has adware / spyware virus“ gali pasirodyti mano kompiuteryje?

Deja, šis pranešimas ir jį sukeliančios programos yra susijusios su daugeliu teisėtų programų. Žinoma, tokios programos priklauso abejotinoms kompanijoms, kurios siekia užsidirbti šiek tiek lengvų pinigų. Štai kodėl mes visuomet primygtinai rekomenduojame vengti programų, kurios žada pagerinti jūsų naršymą Internete, padėti jums sutaupyti pinigų ir pagreitinti jūsų kompiuterį. Vis dėlto, jeigu nusprendėte, kad jums tikrai reikia vienos iš tokių programų, rinkitės tik Custom arba Advanced programos įrašymą. Jo metu atsisakykite visų papildomų programų.

Jei jūs jau pradėjote matyti tokį įspėjimą, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra nesaugus:

Your computer has adware / spyware virus
What to do:
Call 877-649-9499 immediately for assistance on how to remove the virus (…)
Data exposed to risk:
1. Your credit card details and banking information
2. Your e-mail passwords and other account passwords (…)

Kaip pašalinti „Your computer has adware / spyware virus“?

Jei pastebėjote „Your computer has adware / spyware virus“ perspėjimą kai naršote Internete ar tiesiog naudojatės savo kompiuteriu, negaiškite laiko ir patikrinkite jį su SpyHunter arba STOPzilla. Kai baigsite pavojingų failų šalinimą, atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

  1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
  2. Čia, suraskite nepažįstamus įrašus (tokius kaip V-bates, PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, PureLead, Search Assist, Re-Markable ir tt) ir spauskite „uninstall“.
  3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
  2. Turite surasti nepažįstamus įrašus (tokius kaip V-bates, PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, PureLead, Search Assist, Re-Markable ir tt) ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
  3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

  1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
  2. Čia, suraskite nepažįstamus įrašus (tokius kaip V-bates, PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, PureLead, Search Assist, Re-Markable ir tt) ir spauskite „uninstall“.
  3. Nepamirškite pakeisti home page.

Automatinis "Your computer has adware / spyware virus" pranešimas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą "Your computer has adware / spyware virus" pranešimas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
"Your computer has adware / spyware virus" pranešimas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas "Your computer has adware / spyware virus" pranešimas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant "Your computer has adware / spyware virus" pranešimas (2014-08-14)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant "Your computer has adware / spyware virus" pranešimas (2014-08-14)
"Your computer has adware / spyware virus" pranešimas ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e