Sudėtingumo skalė:  
  (52/100)

Yontoo Pagerage šalinimas

12

Yontoo PageRage yra programa siūlanti vartotojams pakeisti Facebook profilio foną, spalvas ir panašius dalykus. Tačiau tai nėra viskas, kuo pasižymi Yontoo. Kiekvieną kartą, kai vartotojas pradeda naršyti Internete, ši programa gali pradėti rodyti erzinančias reklamas ir pranešimus, kurie siūlo pasinaudoti kokia nors nuolaida. Be to, ji gali patekti į kompiuterį kartu su kitomis programomis, taigi žmonėms gali atrodyti, jog tai yra virusas. Iš tiesų, jie sutinka parsisųsti Yontoo PageRage kai, įrašydami kokią nors programą į kompiuterį, jie uždeda varnelę, kad susipažino su Vartotojo licencijoje nurodytomis sąlygomis. Jeigu nuolat matote šiai programai priklausančius pranešimus ir norite jų atsikratyti, turėtumėte patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti Yontoo PageRage iš sistemos. Mes rekomenduojame padaryti tą patį jeigu neįrašėte šios programos rankiniu būdu, o netyčia atsisiuntėte ją kartu su kita programa.

IŠ KUR PAGERAGE GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Yontoo PageRage galima atsisiųsti iš šiai programai platinti naudojamų svetainių. Be to, ji taip pat gali būti įrašyta į kompiuterį kartu su kitomis programomis kaip jų papildinys. Dažniausiai, tai yra nemokamos programos, kurios tokiu būdu reklamuoja susijusias programas ar paieškos puslapius. Siekdami užkirsti kelią Yontoo PageRage, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į programos įdiegimo metu pasirodančius pasiūlymus, kurie gali atrodyti taip: ‘Install Yontoo PageRage’. Be to, atidžiai perskaitykite Vartotojo licenciją jei norite išvengti tokių programų.

KAIP PAŠALINTI YONTOO PAGERAGE?

Jūs galite automatiškai pašalinti Yontoo Pagerage šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Yontoo Pagerage šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Yontoo Pagerage šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Yontoo Pagerage šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Yontoo Pagerage pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Yontoo Pagerage šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Yontoo Pagerage (2015-03-24)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Yontoo Pagerage (2015-03-24)
Yontoo Pagerage ekrano nuotrauka
Yontoo Pagerage ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Yontoo Pagerage pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Yontoo Pagerage ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Yontoo Pagerage ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Yontoo Pagerage bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Yontoo Pagerage ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Yontoo Pagerage šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Yontoo Pagerage ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Yontoo Pagerage šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Yontoo Pagerage ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Yontoo Pagerage pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Yontoo Pagerage iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Yontoo Pagerage bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Yontoo Pagerage pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Yontoo Pagerage pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Yontoo Pagerage registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Yontoo Pagerage rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
Setup.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CLASSES_ROOTYontooIEClient.Api.*
HKEY_CLASSES_ROOTYontooIEClient.Api
HKEY_CLASSES_ROOTYontooIEClient.Layers.*
HKEY_CLASSES_ROOTYontooIEClient.Layers
HKEY_CLASSES_ROOTCLSID{10DE7085-6A1E-4D41-A7BF-9AF93E351401}
HKEY_CLASSES_ROOTInterface{10DE7085-6A1E-4D41-A7BF-9AF93E351401}
HKEY_CLASSES_ROOTInterface{1AD27395-1659-4DFF-A319-2CFA243861A5}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARETarma InstallerComponents{3E454121-D681-4BBE-AC01-9D4DC40D2A04}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARETarma InstallerComponents{4E4AE263-5CE6-4307-84B6-B9BFF5729A44}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerBrowser Helper Objects{FD72061E-9FDE-484D-A58A-0BAB4151CAD8}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREGoogleChromeExtensions".
Delete the registry key "YontooIEClient.DLL" at "HKEY_CLASSES_ROOTAppIDniapdbllcanepiiimjjndipklodoedlc

Išregistruoti DLL' us:
YontooIEClient.DLL
_Setup.dll
_Setupx.dll

Ištrinti failus:
<$COMMONAPPDATA>Tarma Installer{889DF117-14D1-44EE-9F31-C5FB5D47F68B}_Setup.dll
<$COMMONAPPDATA>Tarma Installer{889DF117-14D1-44EE-9F31-C5FB5D47F68B}_Setupx.dll
<$COMMONAPPDATA>Tarma Installer{889DF117-14D1-44EE-9F31-C5FB5D47F68B}Setup.dat
<$COMMONAPPDATA>Tarma Installer{889DF117-14D1-44EE-9F31-C5FB5D47F68B}Setup.exe
<$COMMONAPPDATA>Tarma Installer{889DF117-14D1-44EE-9F31-C5FB5D47F68B}Setup.ico
<$LOCALSETTINGS>TempYontooTix2700750.log
<$PROGRAMFILES>Yontoo LayersYontooIEClient.dll

Ištrinti direktorijas:
<$APPDATA>MozillaFirefoxProfiles<$ENV(Yontoo_ff_path)>extensionsplugin@yontoo.com
<$COMMONAPPDATA>Tarma Installer{889DF117-14D1-44EE-9F31-C5FB5D47F68B}
<$PROGRAMFILES>Yontoo Layers

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e