Sudėtingumo skalė:  
  (39/100)

YAC šalinimas

12

Kas yra YAC?

YAC – tai nepatikima programinė įranga, skirta kompiuterio apsaugai. Ši programa priklauso Elex do Brasil Participações Ltda Technology Inc kompanijai ir taip pat gali būti aptinkama kaip Yet Another Cleaner. Nepaisant to, kad ji tikrai neatrodo pavojinga, ji jau sukėlė daugybę diskusijų internete. Mes taip pat negalime teigti, kad ši programa yra pavojinga, tačiau vargu ar ji yra pajėgi aptikti virusus jūsų kompiuteryje. Be to, būtina paminėti, kad ji garsėja ne tik legalia ir patikima veikla. Vos tik įsirašę šią programą, greičiausiai pastebėsite, kad jos neįmanoma pašalinti rankiniu būdu ir jums gali prireikti kitos antivirusinės programos pagalbos. Be to, panašu, kad ši nepatikima programa dažniausiai plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis, todėl būtina stebėti visų nemokamų programų įrašymo procesą. Priešingu atveju galite pastebėti, kad jūsų naršyklę užgrobė MyPC backup, Search.yac.mx, isafe ar kita potencialiai nepageidaujama programa. Tokios programos gali pakeisti daugybę sistemos nustatymų bei pradėti inicijuoti nepageidaujamą veiklą. Pavyzdžiui, jos gali sukelti naršyklės peradresavimus, sistemos sulėtėjimus, pradėti rodyti nepatikimus pranešimus ir taip toliau.

Deje, bet tai dar ne viskas, ką reikėtų žinoti apie šią programą. Patikrinus licencinę vartotojo sutartį, radome klaidinančios informacijos, kuri teigia, kad YAC bendradarbiauja su kitomis antivirusinėmis programomis: „Affiliation with anti-spyware and anti-malware companies: Malwarebytes (Malwarebytes Antimalware), PC Tools (STOPzilla), Enigma Software (SpyHunter 4), SUPERantispyware (Superantispyware), SurfRight B.V. (Hitman Pro).“ Tikriausiai šių antivirusinių programų kūrėjai nė nenumano apie tariamus ryšius su YAC. Todėl jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo visokiausių virusų, jūs turėtumėte pasirinkti vieną iš patikimų antivirusinių programų ir pašalinti Yet Another Cleaner virusą iš savo kompiuterio. Lengviausias būdas tai padaryti – tai įsirašyti SpyHunter.

Kaip YAC gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir bet kurią kitą programą, sukurtą siekiant pagerinti kompiuterio apsaugą, Yet Another Cleaner galima parsisiųsti iš oficialios svetainės ar kitų svetainių, tokių kaip Softpedia ar Cnet. Nepaisant to, turėtumėte būti labai atsargūs įsirašant nemokamas programas, nes ši nepatikima, kompiuterio apsaugai skirta programa, gali patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis. Būtina paminėti, kad ji taip pat gali parsiųsti Search.yac.mx naršyklės „užgrobėją“, kuris gali bandyti pakeisti nustatymus jūsų kompiuteryje ir gali bandyti peradresuoti jūsų naršyklę į nepatikimas svetaines, rodyti erzinančias reklamas ir inicijuoti kitą erzinančią veiklą. Apibendrinant norime paminėti, kad nepaisant to, kad Yet Another Cleaner nėra laikoma kenkėjiška programa, taip pat niekas negali patikinti, kad ji yra patikimas įrankis, pagerinsiantis jūsų kompiuterio funkcionalumą. Jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo virusų, turėtumėte pasikliauti patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, SpyHunter, STOPzilla ar Malwarebytes Anti Malware.

Kaip pašalinti YAC virusą?

Jeigu manote, kad YAC žinutės ir pranešimai yra beverčiai, turėtumėte negaišti laiko ir kuo greičiau pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Šiam tikslui, sekite žemiau esančius nurodymus:

Windows 7 / Vista / XP

  1. Spustelėkite ‘Start’ → Control Panel → Programs and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs)
  2. Suraskite Yet Another Cleaner, PC Backup, YAC Search, iSafe ar net kurią kitą nesenai įrašytą nepatikimą programą.
  3. Spustelėkite ‘Uninstall’ ir po to OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Windows 8

  1. Jeigu esate Windows 8 vartotojas, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apatiniame kairiajame ekrano kampe. Vos tik Quick Access meniu pasirodo jūsų ekrane, apsirinkite Control Panel ir pašalinkite Uninstall a Program.
  2. Suraskite Yet Another Cleaner, PC Backup, YAC Search, iSafe ar net kurią kitą nesenai įrašytą nepatikimą programą.
  3. Pašalinkite jas ir spustelėkite OK mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Automatinis YAC šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą YAC šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
YAC pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas YAC šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant YAC (2015-04-13)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant YAC (2015-04-13)
YAC ekrano nuotrauka
YAC ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis  • Arnis

    aciu. Turejau yac, ir atrode patikima. Ne, pamaciau, lagina internetas. Net google neatsidqro. Su spyhunter istryniau yac ir internetas veikia! Paskui vel planavau siustis, kol neaptikau sito straipsnio. Aciu!!!!

Pamėk Mus Facebook'e