Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

XP Antivirus 2014 šalinimas

12

Kas yra XP Antivirus 2014?

XP Antivirus 2014 yra pavojingas kompiuterinis virusas, galintis sukelti daugybę problemų jūsų kompiuteryje. Šis virusas priklauso Braviax virusų grupei, kuri jau seniai pagarsėjusi savo netikromis antivirusinėmis programomis. Vos tik šis virusas užkrečia kompiuterį, jis ima nuolat ‘tikrinti’ sistemą ir rodyti pranešimus, teigiančius, kad ji yra užkrėsta įvairių pavojingų virusų. Be to, tikėtina, kad jūs taip pat nuolat susidursite su pasiūlymais nusipirkti licencijuotą šios programos versiją. Būkite atsargūs ir niekada nesutikite mokėti už tokią programą, nes jūsų pinigai bus nusiųsti tiesiai į hakerių rankas. NIEKADA nepasitikėkite XP Antivirus 2014 pateikiama informacija ir siūlomomis programomis, nes taip jūs prarasite savo pinigus. Iš tikrųjų, ši programa negali aptikti nei vieno viruso ir yra sukurta tik tam, kad rodytų gąsdinančius pranešimus, kurie praneša apie išgalvotus virusus. Vienintelis virusas, kuris slepiasi jūsų kompiuteryje, yra XP Antivirus 2014, todėl nesileiskite apgaunamas. Rekomenduojame jums kuo greičiau pašalinti šį virusą iš kompiuterio.

Kaip XP Antivirus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

XP Antivirus 2014 virusas yra platinamas taip pat kaip ir daugelis kitų ‘rogue’ kategorijai priskiriamų virusų, tokių kaip Win 7 Protection 2014, Win 7 Antivirus 2014 ir pan. Pagrindinis dalykas, kurį turite prisiminti kai bandote išvengti šio viruso yra tas, jog jeigu jūsų kompiuteryje esanti antivirusinė programa nėra atnaujinta, bet kuris Braviax virusų šeimai priklausantis virusas gali jį užkrėsti. Tam kad apsisaugotumėte, taip pat turite vengti lankymosi nelegaliuose el. puslapiuose, nespaudinėti ant nepatikimų reklamų bei vengti melagingų laiškų (angl. spam). Dažniausiai tokie laiškai informuoja, kad jūs galite pretenduoti į kažkokius pinigus, palikimą ir t.t. Po sėkmingo patekimo į kompiuterį, šis pavojingas virusas iškarto pakeičia kai kuriuos jo nustatymus ir pradeda rodyti tokius pranešimus:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeigu jūsų kompiuteris jau buvo užkrėstas XP Antivirus 2014, nekreipkite dėmesio į jo rodomus įspėjimus, nes jie yra padirbti. Lengviausias būdas, leidžiantis atsikratyti šių įkyrių pranešimų, yra XP Antivirus 2014 viruso pašalinimas. Tam atlikite žemiau esančius nurodymus.

Kaip pašalinti XP Antivirus 2014?

XP Antivirus 2014 viruso pašalinimas yra gana sudėtingas, nes šis parazitas gali slėptis įvairiose sistemos vietose. Tokiu atveju mes privalome jums pasiūlyti patikimą antivirusinę programą ir pašalinti šį pavojingą virusą automatiškai. Tam mes siūlome SpyHunter arba STOPzilla antivirusines programas. Gali būti, kad virusas bandys blokuoti šias programas. Jeigu taip nutiktų, pabandykite suvesti šį registracijos kodą ir pabandyti įtikinti savo virusą, kad jūs nusipirkote jo licenciją: 3425-814615-3990. Po to, atlikite pilną sistemos patikrinimą su patikima antivirusine programa ir ištrinkite užkrėstus failus.

Automatinis XP Antivirus 2014 šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą XP Antivirus 2014 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
XP Antivirus 2014 šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
XP Antivirus 2014 šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
XP Antivirus 2014 pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas XP Antivirus 2014 šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant XP Antivirus 2014 (2014-09-09)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant XP Antivirus 2014 (2014-09-09)

XP Antivirus 2014 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e