Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Windows Warding Module šalinimas

12

Windows Warding Module yra pavojinga programa, kuri priklauso didžiulei virusų šeimai dažniausiai vadinamai Fakevimes. Anot ekspertų, Fakevimes virusai yra platinami jau daugiau nei trejus metus ir, atrodo, jog dar ilgai nenustos plitę Internete. Svarbiausias dalykas, kurio jūs niekada neturėtumėte daryti kai pamatote Windows Warding Module savo kompiuterio ekrane, yra pirkti šio viruso rekomenduojamos ‘licencijuotos’ versijos. Nors ši programa jums tikrai praneš apie šimtus skirtingų virusų ir vėliau pasisiūlys jums juos pašalinti, turite prisiminti, jog iš tikrųjų ji negali aptikti ir pašalinti jokio viruso. Taigi, svarbiausias dalykas, kai kalbama apie šią nesąžiningą programą, yra ignoruoti jos pranešimus. Žinoma, jūs taip pat privalote pašalinti Windows Warding Module failus iš savo kompiuterio.

Kaip Windows Warding Module gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir daugelis kitų virusų, Windows Warding Module plinta Trojanų pagalba, kurie gali užkrėsti kompiuterį nepastebėti. Be to, jie taip pat gali atlikti tam tikrus sistemos pakeitimus, kurie yra reikalingi virusui. Paprastai, jie atsiunčia į kompiuterį pavojingus failus bei pakeičia sistemos nustatymus ir taip padeda šiam virusui pasileisti kiekvieną kartą, kai yra perkraunamas kompiuteris. Kai tai visa tai yra atliekama, virusas pradeda rodyti tokius įspėjimus:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
c:\windows\system32\iexplore.exe is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits themto a remote server.

Error
Attempt to run a potentially dangerous script detected.Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Atminkite, jog Windows Warding Module siekia sukelti jums paniką ir priversti jus manyti, kad jūsų kompiuteris yra pavojingai užkrėstas. Iš tikrųjų, ši programa aptinka tik legalius sistemos failus, todėl jūs niekada neturėtumėte ištrinti Windows Warding Module įspėjimuose minimų failų. Vienintelė programa, kuri turi būti pašalinta iš kompiuterio, yra Windows Warding Module.

Kaip pašalinti Windows Warding Module?

Jei savo kompiuterio ekrane matote Windows Warding Module priklausančius pranešimus, tai reiškia kad jis yra užkrėstas. Tokiu atveju privalote patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių programų: STOPzilla, SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Beje, šis virusas gali bandyti blokuoti šias programas ir taip siekti atitolinti ištrynimą iš sistemos. Norėdami to išvengti, perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir bandykite dar kartą paleisti anksčiau minėtas programas.

Automatinis Windows Warding Module šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Warding Module šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Windows Warding Module šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Windows Warding Module šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Windows Warding Module pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Windows Warding Module šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Windows Warding Module (2013-12-05)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Windows Warding Module (2013-12-05)
Windows Warding Module ekrano nuotrauka
Windows Warding Module ekrano nuotrauka

Windows Warding Module rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\guard-fvtb.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "GuardSoftware" = "%AppData%\guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon "Shell"="C:\\Users\\User\\AppData\\Roaming\\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Settings
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Ištrinti failus:
%AppData%\guard-fvtb.exe
%AppData%\results1.db

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e