Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Windows Accelerator Pro šalinimas

12

Windows Accelerator Pro yra pavojinga programa, kuri imituoja realios antivirusinės darbą. Kai tik ji patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti savo padirbtus įspėjimus, kurie visi mini įvairias su kompiuteriu susijusias problemas. Žinoma, šios problemos yra išgalvotos ir siekia vienintelio – pavogti iš žmonių jų pinigus. Kaip mums pavyko išsiaiškinti, Windows Accelerator Pro gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur, nes ši programa yra platinama trojanų pagalba. Kai tik trojanas užkrečia kompiuterį, jis pakeičia tam tikrus sistemos nustatymus ir leidžia Windows Accelerator Pro pradėti savo melagingą veiklą kiekvieną kartą, kai žmogus iš naujo paleidžia kompiuterį. To pasekoje, kompiuterio savininkas pradeda netikėtai pastebėti netikrus įspėjimus, kurie visi reklamuoja licencijuotą Windows Accelerator Pro versiją. Jei jūs nenorite prarasti savo pinigų, ignoruokite šiuos įspėjimus.

KAIP WINDOWS ACCELERATOR PRO GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Windows Accelerator Pro gali užkrėsti jūsų kompiuterį trojanų pagalba. Šie trojanai dažniausiai slepiasi nesaugiuose tinklalapiuose, spame arba netikruose įspėjimuose, kurie dažniausiai siūlo žmonėms atsisiųsti neegzistuojančius atnaujinimus. Taigi, siekdami išvengti virusų, jūs turite laikytis kuo toliau nuo tokių dalykų. Kai tik Windows Accelerator Pro užkrečia kompiuterį, virusas pradeda imituojančio patikimos antivirusinės programos darbą: jis rodo, kaip tikrina kompiuterį ir jo diskus bei praneša apie aptiktas problemas. Pvz.:

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Prisiminkite, visos šios problemos yra išgalvotos ir siekia vienintelio dalyko – priversti jus nusipirkti Windows Accelerator Pro licencijuotą versiją. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas, nepirkite šios programos. Vietoje to, atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir pašalinkite šį virusą iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI Windows Accelerator Pro?

Jei norite pašalinti Windows Accelerator Pro, turitekuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti SpyHunter arba STOPzilla.  Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš jų, naudokite šias instrukcijas:

  1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
  2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime.
  3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
  4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite visus šios programos aptiktus failus.

Automatinis Windows Accelerator Pro šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Accelerator Pro šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Windows Accelerator Pro šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Windows Accelerator Pro šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Windows Accelerator Pro pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Windows Accelerator Pro šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Windows Accelerator Pro (2015-05-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Windows Accelerator Pro (2015-05-07)
Windows Accelerator Pro ekrano nuotrauka
Windows Accelerator Pro ekrano nuotrauka

Windows Accelerator Pro rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%guard-fvtb.exe


Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun "GuardSoftware" = "%AppData%guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon "Shell"="C:\Users\User\AppData\Roaming\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionSettings
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAssociations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsmsseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsmsmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Ištrinti failus:
%AppData%guard-fvtb.exe
%AppData%results1.db

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e