Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Win 8 Protection 2013 šalinimas

12

Win 8 Protection 2013 yra apgaulinga programa, kuri priklauso ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Panašiai kaip Win 7 Protection 2013, ši programa atsiranda kompiuteryje be jokio ženklo ir pradeda iš karto rodyti savo klaidinančius perspėjimus apie išgalvotus virusus. Beje, šie ‘virusai’ gali būti svarbūs jūsų sistemos failai, kurie yra reikalingi normaliam jūsų kompiuterio darbui. Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas šio viruso, turite prisiminti, jog Win 8 Protection 2013 turėtų būti kuo greičiau pašalintas, nes priešingu atveju jis gali atsiųsti į kompiuterį daugiau virusų, lėtinti jo darbą ir sukelti jums kitų nepatogumų. Jei norite užkirsti kelią šiam virusui, patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinkite iš jo užkrėstus failus.

Kaip Win 8 Protection 2013 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Win 8 Protection 2013 virusas yra platinamas nelegalių programų, spamo ir nelegalių el. svetainių pagalba. Paprastai, jis patenka į kompiuterius nepastebimai ir iškarto pradeda rodyti savo išgalvotus pranešimus apie virusus. Beje, dažniausiai jis pasileidžia kiekvieną kartą, kai žmogus perkrauna kompiuterį, taigi yra labai sunku išvengti šios programos rodomų pranešimų. Štai kaip dažniausiai jie atrodo:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

System Security Alert!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identify the theft detected!

Žinoma, jūs galite pakliūti į šio viruso spąstus, nes jo rodomi pranešimai atrodo labai įtikinamai. Kad to išvengtumėte, turite visuomet patikrinti kompiuterį su alternatyvia antivirusine ir įsitikinti, kad kompiuteris yra tikrai užkrėstas. 

KAIP PAŠALINTI Win 8 Protection 2013?

Jei jūsų kompiuteris yra užkėstas Win 8 Protection 2013 viruso, jūs turite jį kuo greičiau patikrinti su atnaujinta antivirusine. Šiuo atveju, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter.

Automatinis Win 8 Protection 2013 šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Win 8 Protection 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Win 8 Protection 2013 šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Win 8 Protection 2013 šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Win 8 Protection 2013 pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Win 8 Protection 2013 šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Win 8 Protection 2013 (2013-12-17)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Win 8 Protection 2013 (2013-12-17)

Win 8 Protection 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e