Kaip ištrinti Whitesmoke virus

Sudėtingumo skalė:  
  (77/100)

Whitesmoke virus yra erzinanti programa, kuri, atrodo, sugebėjo užkrėsti dešimtis virusai.lt lankytojų kompiuterių. Iš tikrųjų, ši programa nepatenka į kompiuterį kaip trojanas ar koks nors kitas virusas. Dažniausiai, ji atsiranda sistemoje įrašius į ją Whitesmoke translator – programą, kuri leidžia automatiškai versti tekstus iš bet kurios į bet kurią pasirinktą kalbą. Nors Whitesmoke Translator gali pateikti tikrai kokybišką teksto vertimą, ji taip pat gali įrašyti programų, kurios vėliau sukelia įvairių problemų kompiuteryje, tokių kaip erzinantys peradresavimai į nepageidaujamas svetaines, pasikartojantys reklaminiai pranešimai arba naršyklės sulėtėjimas. Prisiminkite, įdiegdami Whitesmoke translator į kompiuterį, jūs taip pat galite įsirašyti Whitesmoke įrankių juostą ar kitą su Whitesmoke virus siejamą programą. Norėdami to išvengti, jūs turėtumėte atidžiai stebėti šios programos įrašymo procesą ir nuimti varnelę, kuri sutinka įrašyti su Whitesmoke susijusius priedus.

KAIP GALIMA užsikrėsti WHITESMOKE VIRUSU?

Yra begalė legalių svetainių, kurios siūlo instaliuoti Whitesmoke translator programą į kompiuterį. Problema yra tame, kad jos nesuvokia, jog kartu jos platina Whitesmoke virusą. Kaip jau minėjome, norėdami jo išvengti, turėtumėte atidžiai sekti nemokamų programų įrašymo į kompiuterį procesą ir nuimti varnelę nuo to punkto, kuris sako, kad sutinkate įrašyti Whitesmoke toolbar ir panašias programas. Jei tokia programa vis dėl to sugebėjo patekti į jūsų kompiuterį, dažniausiai ji gali pradėti rodyti įvairias reklamas, kurios peradresuoja žmones į nesaugias svetaines. Be to, Whitesmoke virus gali pakeisti jūsų pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytą paieškos svetainę (angl. default search engine), ir taip pradėti rodyti pakeistus paieškos rezultatus. Dėl to mes labai rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokius ir panašius kompiuterio nustatymų pakeitimus ir jų neignoruoti.

KAIP PAŠALINTI WHITESMOKE VIRUSĄ?

Siekiant pašalinti Whitesmoke įrankių juostą, jūs galite pasinaudoti šiomis instrukcijomis:

Intenet Explorer:

Spustelėkite ‘Tools’ → ‘Internet Options’ → ‘Programs’ → ‘Extensions’. Čia suraskite ir pašalinkite visus įrašus, kurie yra susiję su Whitesmoke.

Mozilla Firefox:

Eikite į Firefox → Add-ons menu. Čia suraskite ir pašalinkite visus įrašus, kurie yra susiję su Whitesmoke.

Taip pat rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinti Whitesmoke viruso likučius iš savo kompiuterio. Tam naudokite atnaujintą SpyHunter arba STOPzilla versiją.

Automatic Whitesmoke virus removal:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Whitesmoke virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Whitesmoke virus šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Whitesmoke virus šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Whitesmoke virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Whitesmoke virus (2013-10-24)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Whitesmoke virus (2013-10-24)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Whitesmoke virus (2013-10-24)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Whitesmoke virus (2013-10-24)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje