Kaip ištrinti Whitesmoke virus

 
Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (77/100)
 

Whitesmoke virus yra erzinanti programa, kuri, atrodo, sugebėjo užkrėsti dešimtis virusai.lt lankytojų kompiuterių. Iš tikrųjų, ši programa nepatenka į kompiuterį kaip trojanas ar koks nors kitas virusas. Dažniausiai, ji atsiranda sistemoje įrašius į ją Whitesmoke translator – programą, kuri leidžia automatiškai versti tekstus iš bet kurios į bet kurią pasirinktą kalbą. Nors Whitesmoke Translator gali pateikti tikrai kokybišką teksto vertimą, ji taip pat gali įrašyti programų, kurios vėliau sukelia įvairių problemų kompiuteryje, tokių kaip erzinantys peradresavimai į nepageidaujamas svetaines, pasikartojantys reklaminiai pranešimai arba naršyklės sulėtėjimas. Prisiminkite, įdiegdami Whitesmoke translator į kompiuterį, jūs taip pat galite įsirašyti Whitesmoke įrankių juostą ar kitą su Whitesmoke virus siejamą programą. Norėdami to išvengti, jūs turėtumėte atidžiai stebėti šios programos įrašymo procesą ir nuimti varnelę, kuri sutinka įrašyti su Whitesmoke susijusius priedus.

KAIP GALIMA užsikrėsti WHITESMOKE VIRUSU?

Yra begalė legalių svetainių, kurios siūlo instaliuoti Whitesmoke translator programą į kompiuterį. Problema yra tame, kad jos nesuvokia, jog kartu jos platina Whitesmoke virusą. Kaip jau minėjome, norėdami jo išvengti, turėtumėte atidžiai sekti nemokamų programų įrašymo į kompiuterį procesą ir nuimti varnelę nuo to punkto, kuris sako, kad sutinkate įrašyti Whitesmoke toolbar ir panašias programas. Jei tokia programa vis dėl to sugebėjo patekti į jūsų kompiuterį, dažniausiai ji gali pradėti rodyti įvairias reklamas, kurios peradresuoja žmones į nesaugias svetaines. Be to, Whitesmoke virus gali pakeisti jūsų pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytą paieškos svetainę (angl. default search engine), ir taip pradėti rodyti pakeistus paieškos rezultatus. Dėl to mes labai rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokius ir panašius kompiuterio nustatymų pakeitimus ir jų neignoruoti.

KAIP PAŠALINTI WHITESMOKE VIRUSĄ?

Siekiant pašalinti Whitesmoke įrankių juostą, jūs galite pasinaudoti šiomis instrukcijomis:

Intenet Explorer:

Spustelėkite ‘Tools’ → ‘Internet Options’ → ‘Programs’ → ‘Extensions’. Čia suraskite ir pašalinkite visus įrašus, kurie yra susiję su Whitesmoke.

Mozilla Firefox:

Eikite į Firefox → Add-ons menu. Čia suraskite ir pašalinkite visus įrašus, kurie yra susiję su Whitesmoke.

Taip pat rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinti Whitesmoke viruso likučius iš savo kompiuterio. Tam naudokite atnaujintą SpyHunter arba STOPzilla versiją.

Automatinis Whitesmoke virus šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Whitesmoke virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SpyHunter rekomenduojamas produktas Whitesmoke virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.

dot
STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Whitesmoke virus (2013-10-24 09:47:01)
dot
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Whitesmoke virus (2013-10-24 09:47:01)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Whitesmoke virus (2013-10-24 09:47:01)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Whitesmoke virus (2013-10-24 09:47:01)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Whitesmoke virus

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Klausk
virusai
failai