Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Webpageing.com viruso šalinimas

123

Jeigu jūs nesenai pastebėjote naują pradžios puslapį ar nematytą paieškos svetainę savo naršyklėje, ir jos abi nukreipia jus į Webpageing.com – turite didelių bėdų. Kodėl turėtumėte vengti šio paieškos variklio? Skaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau.

Webpageing.com apžvalga:

Webpageing.com yra naršyklės užgrobėjas, kuris nesenai buvo įtrauktas į potencialiai nepageidaujamų programų sąrašą (PNP). Tuo metu, kai jis patenka į kompiuterį ir pasidaro aktyvus, šio viruso tikslas yra peradresuoti lankytojų srautą į specifinius domenus tam, kad kelti jų populiarumą. Pagrindinis tokio peradresavimo blogumas yra tame, kad Webpaging.com negali įvertinti puslapių, į kuriuos žmogus yra peradresuojamas, saugumo. Nepaisant to, jūs galite pradėti matyti skirtingas reklamas naršant internete, kurios atsiranda dėl šio viruso. Didžioji dalis šių reklamų siekia įtikinti vartotoją, jog gam reikia atnaujinti savo Java, Flash ir panašias programas. Gaila, tačiau neverta tikėti šiuo metu. Net jeigu jūs ir turite šias programas savo kompiuteryje, niekada nespauskite ant jų. Nes jeigu tai padarysite, galite to nenorėdamas įdiegti daugiau virusų ar potencialiai nepageidaujamų programų į savo kompiuterio sistemą.

Jeigu šie faktai neįtikino jūsų ištrinti webpageing.com virusą iš jūsų kompiuterio, turėkite omeny, jog šis paieškos variklis seka jūsų naršymo sesijas ir gali rinkti neidentifikuoančią informaciją. Taip, ši informacija nėra asmeninė, tačiau ar jūs norėtumėte atskleisti nežinomoms trečiosioms šalims savo IP adresą ar savo el. paštą? Saugumo ekspertai užtikrinti – kad išvengtumėte savo informacijos praradimo, jūs turėtumėte rinktis gerai žinomus paieškos variklius, tokius kaip Google arba Bing. Taip pat, kad ištrintumėte Webpageing.com iš savo sistemos, jūs turėtumėte įdiegti SpyHunter, kuris padės apsaugoti jūsų kompiuterį.

The picture showing webpageing.com browser hijacker and its ads

Kaip aš galėjau įdiegti virusą į savo kompiuterį?

Žmonės dažniausiai įdiegia tokias programas kaip webpageing.com kartu su nemokamomis programomis. Dažniausiai tai būna parsisiuntimų vadovai, PDF failų kūrėjai, vaizdo siuntimo programos ir panašus „softas“, kurį galima gauti nemokamai. Tam, kad galėtumėte to išvengti, jums nebūtina sustoti naudotis nemokamomis programomis. Vietoje to, jūs tiesiog turite protingai jas įdiegti į jūsų kompiuterį, pasirinkdami patyrusiems vartotojams skirtus nustatymus „Advanced“ arba „Custom“. Po to, įsitikinkite kad nužymėjote visas nebūtinas varneles, kurios sutinka su papildomų programų įdiegimu į kompiuterį.

Trumpai tariant, tik jūs esate kaltas už Webpageing.com įdiegimą į kompiuterį, todėl jums būtina pradėti KIEKVIENĄ KARTĄ akylai sekti nemokamų programų įdiegimą į kompiuterį. Tačiau jeigu šis paieškos variklis jau pasirodė jūsų kompiuteryje be jūsų sutikimo, jūs turėtumėte ištrinti jį nešvaistant savo brangaus laiko.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Webpageing.com virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Webpageing.com virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Webpageing.com virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Webpageing.com virusas (2016-01-28)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Webpageing.com virusas (2016-01-28)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e