Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Vaudix viruso šalinimas

12

Kas yra Vaudix?

Vaudix – tai interneto naršyklės priedas, žadantis informuoti žmones apie įvairiausias nuolaidas ir tokiu būdu pagerinti jų naršymą internete. Tačiau šios programos kūrėjai pamiršo pranešti, kad ji taip pat gali priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse, kurios net gali būti naudojamos potencialiai nepageidaujamų programų platinimui. Be to, ši nepatikima programa gali rodyti komercinius skelbimus tada, kada ji nori, ir net tikrinti jūsų naršymo įpročius. Pavyzdžiui, ši programa gali tikrinti, kokias svetaines žmonės labiausiai mėgsta lankyti, kokią informaciją jie įveda į jas, elektroninio pašto adresus, IP adresus, kompiuterio buvimo vietą ir taip toliau. Beje, Vaudix virusas gali patekti į jūsų kompiuterį be jūsų leidimo, nes dažniausiai jis plinta labai apgaulingu būdu, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Siekiant išvengti tokių programų kaip Vaudix įsirašymo, turėtumėte būti labai atsargūs kai siunčiatės nemokamas programas iš interneto, nes šimtai naršyklės priedų, plėtinių ir įrankių juostų gali būti susiję su šios ‘adware’ tipo programos platinimu. Jeigu įtariate, kad ją jau įsirašėte į savo kompiuterį, ir nesvarbu ar tai padarėte savo noru ar ne, turėtumėte ją kuo greičiau pašalinti. Priešingu atveju jūsų naršyklė gali nuolatos būti nukreipiama į nesaugias svetaines arba net galite būti apgautas ir parsisiųsti kitą potencialiai nepageidaujamą programą į savo kompiuterį. Jeigu norite sutvarkyti savo kompiuterį, mes labai rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, SpyHunter.

Kaip Vaudix gali patekti į mano kompiuterį?

Vaudix „užgrobia“ naršykles gana dažnai, nes žmonės vis dar nesugeba kontroliuoti programų, kurios yra atsakingos už šio naršyklės priedo platinimą, įrašymo procesų ir patys sutinka atsisiųsti šią ir kitas panašias programas. Siekia išvengti tokių programų įsirašymo, visų pirma turėtumėte pasidomėti programa, kurią ketinate įsirašyti į savo kompiuterį. Reikėtų perskaityti privatumo politiką bei licencinę vartotojo sutartį. Po to, reikėtų rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdą ir surasti visas pažymėtas varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įsirašyti Vaudix ar kitą naršyklės priedą. Turbūt nereikia nei sakyti, kad būtina varneles atžymėti. Jeigu jūs nesenai įsirašėte nemokamą programą ir jums nepavyko surasti papildomų priedų ir juos atžymėti, tai greičiausiai Vaudix virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, o gal jau net pradėjo rodyti iššokančius pranešimus apie kuponus, nuolaidas ir panašius dalykus. Prašome, neignoruokite šių pranešimų, nes anksčiau ar vėliau jie gali nukreipti jūsų naršyklę į nesaugią svetainę. Tam, kad pašalintumėte šią programą, jums tereikia atlikti veiksmus, kurie yra nurodyti straipsnio pabaigoje, todėl negaiškite laiko.

Kaip pašalinti Vaudix virusą?

Nepaisant to, kad Vaudix virusas negali pakenkti jūsų kompiuteriui, nereikėtų pamiršti to, kad jis gali inicijuoti įvairiausias nepageidaujamas veiklas jūsų kompiuteryje. Dėl to mes rekomenduojame kuo greičiau šią ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas pašalinti iš savo kompiuterio. Tam jūs galite įsirašyti patikimą antivirusinę programą ir su ja patikrinti savo kompiuterį.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Klausimas. Gal kas nors žino kaip visam laikui pašalinti Vaudix? Bandžiau šią programą ištrinti jau daug kartų, bet kiekvieną kartą kai atsidarau Google Chrome, matau, kad ji ir toliau veikia kaip naršyklės priedas. Ištryniau ją, bet atsidarius Chrome ji vis dar ten. Prašau padėkite!

Atsakymas. Vaudix pašalinimas nebūtų toks sudėtingas procesas jeigu pabandytumėte naudoti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, vieną iš rekomenduotinų programų, kurios pateiktos straipsnio apačioje. Jeigu pašalinote ją iš Add/Remove Programs sąrašo ir išjungėte ją iš Google priedų, tačiau ji vis dar veikia, greičiausiai, kad ši klastinga programa kartu įrašė ir krūvą papildomų failų, kuriuos galima pašalinti tik per Windows registrų tvarkyklę. Kadangi šį procesą atlikti rankiniu būdu yra gana pavojinga, visiškam Vaudix pašalinimui rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą.

Klausimas. Įsirašiau Vaudix, ko, žinoma, turėjau nedaryti, o dabar niekaip negaliu jos pašalinti. Ar galite man gali paaiškinti, kaip atsikratyti Vaudix reklamų?

Atsakymas. Kadangi ši programa nėra virusas, jos pašalinimo procesas tikrai nėra toks sudėtingas kaip gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti. Ar kada bandėte ištrinti Vaudix naudojant antivirusinę programą? Jeigu ne, tada visų pirma turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tuo atveju jeigu nenorite naudoti papildomos programinės įrangos, pabandykite ją pašalinti rankiniu būdu sekdami instrukcijas, kurias sudarė virusai.lt ekspertai.

Klausimas. Vaudix virusas užgrobė mano Chrome ir Safari naršykles ir nenustoja rodyti savo reklamų kiekvieną kartą kai pradedu naršyti internete. Be to, jau keletą kartų mano naršyklė buvo peradresuota į tikrai įtartinas svetaines. Labai prašau pasakykite, kaip užblokuoti Vaudix pranešimus!

Atsakymas. Tiesą sakant, Vaudix reklamų užbluokuoti nėra įmanoma tol, kol šis naršyklės priedas yra įrašytas jūsų kompiuteryje. Vos tik jį pašalinsite, reklamos automatiškai pradings. Tam, kad ištrintumėte šią programą, galite naudoti žemiau pateiktas instrukcijas, tačiau rankinis pašalinimas neužtikrins visiško Vaudix pašalinimo. Tam, kad visiškai jos atsikratytumėte, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Klausimas. Neseniai įsirašiau Vaudix į savo kompiuterį, tačiau manau, kad su šia programa kažkas ne taip. Mano naršyklė pradėjo veikti žymiai lėčiau. Be to, ji nuolat generuoja gana įdomius pranešimus, tačiau vos ant Vaudix reklamų, atsiduriu keistose svetainėse. Gal galite patarti, kaip aš turėčiau elgtis?

Atsakymas. Kaip jau minėjome straipsnyje, Vaudix yra ‘adware’ tipo programa, kuri visų pirma yra naudojama partnerių svetainėms reklamuoti. Taigi, dauguma šios programos reklamų slepia partnerių turinį, kuris nebūtinai yra malonu žiūrėti ar saugu atidaryti. Dėl tos priežasties mes rekomenduojame nedelsiant pašalinti Vaudix virusą iš savo kompiuterio. Tą jūs galite padaryti rankiniu būdu naudodamiesi žemiau pateiktais nurodymais. Vis dėlto, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, nes ši ‘adware’ programa dažniausiai plinta kartu su kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis, kurias taip pat reikėtų pašalinti.

Klausimas. Vaudix reklamų pilna visur! Nesvarbu ar atsidarau Youtube, Facebook, Twitter, eBay ar bet kokią kitą atsitiktinę internetinę svetainę. Niekada anksčiau neteko susidurti su ‘adware’ tipo programa, todėl nė nenutuokiu, kaip man ją pašalinti. Gal galėtumėte man pateikti bent pačius pagrindinius žingsnius, kuriuos reikėtų atlikti norint pašalinti Vaudix virusą?

Atsakymas. Pritariame, kad Vaudix reklamos yra itin erzinančios. Dar daugiau, jos net gali peradresuoti naršyklę į nepatikimas trečiųjų šalių svetaines, kuriose galite pasigauti kitą kompiuterinį virusą. Taigi, jūsų pasirinkimas pašalinti šią programą yra geriausias. Tam, kad tai padarytumėte, turėtumėte arba sekti šalinimo instrukcijas, pateiktas apačioje, arba įsirašyti/atnaujinti patikimą antivirusinę programą ir su ja patikrinti savo kompiuterį.

 

Jūs galite automatiškai pašalinti Vaudix šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Vaudix virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Vaudix virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Vaudix virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Vaudix virusas (2015-08-14)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Vaudix virusas (2015-08-14)
Vaudix virusas ekrano nuotrauka
Vaudix virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Vaudix viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Vaudix iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Vaudix iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Vaudix ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Vaudix ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Vaudix iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Vaudix bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Vaudix iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Vaudix ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Vaudix šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Vaudix iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Vaudix ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Vaudix šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Vaudix iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Vaudix ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Vaudix pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Vaudix iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Vaudix bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Vaudix pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Vaudix virus pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Vaudix registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e