Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Update your browser šalinimas

12

„Update your browser“ yra suklastotas pranešimas, kuris yra skirtas nieko blogo neįtariančių žmonių apgaudinėjimui. Dažniausiai tokie pranešimai siekia priversti žmones patikėti, kad kažkuri iš jų naršyklių yra pasenusi ir kad jie turi ją atnaujinti. Žinoma, vietoje Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer ar kokios nors kitos naršyklės atnaujinimo „Update your browser“ virusas priverčia juos atsisiųsti ‘adware’, ‘browser hijacker’ ar kokiai nors kitai kategorijai priklausančią programą. Beje, jeigu pastebėjote pranešimus, siūlančius jums naršyklės atnaujinimus, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa, nes jie rodo, jog tokia programa jau slepiasi jūsų kompiuteryje.

Dažniausiai suklastotas „Update your browser“ pranešimas teigia štai ką:

Update your browser
This page does not support your version of browser. Please update your software.

Jei spustelėsite ‘Update’, ‘Download Now’ ar kokį nors kitą mygtuką, jūs gana greit galite į savo kompiuterį atsisiųsti pavojingą programą. Dėl to, mes labai rekomenduojame ignoruoti tokius iš niekur pasirodančius pranešimus. Jei manote, kad kažkuri iš jūsų programų yra pasenusi, ją atnaujinti jūs galite apsilankydami oficialioje jos svetainėje. Norėdami atsikratyti melagingo „Update your browser“ pranešimo, kuo greičiau atsisiųskite ir paleiskite vieną iš šių programų: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware.

Automatinis Update your browser šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Update your browser šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Update your browser pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Update your browser šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Update your browser (2014-10-03)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Update your browser (2014-10-03)
Update your browser ekrano nuotrauka
Update your browser ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e