Kaip ištrinti Ukash virus

 
Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (88/100)
 

Ukash virusas yra labai pavojinga programų grupė, kuri užblokuoja kompiuterius ir vėliau rodo labai įtikinamai atrodančius pranešimus apie įstatymų pažeidimus. Vėliau, ji paprašo sumokėti baudą ir prižada, jog tai padės atblokuoti kompiuterį. Žinoma, tai yra netiesa. Paprastai, šiai grupei priklausantys virusai neleidžia žmogui prisijungti prie interneto ar paleisti kompiuteryje esančių programų, taigi yra visai nesunku pastebėti, kad kompiuteris buvo užkrėstas. Nors šis įspėjimas atrodo taip, tarsi priklausytų kokiai nors valdžios įstaigai, pvz.: policijai, tyrimų biurui ar kokiai nors kitai organizacijai, iš tikrųjų jis neturi nieko bendro nė su viena iš jų. Šį įspėjimą naudoja hakeriai, kurie siekia siekia sukurti vaizdą, kad jūsų šalyje esanti valdžios įstaiga jus informuoja dėl neteisėto autoriaus teisių pažeidimo ar kitokios veiklos, už kurią jūs turite sumokėti baudą. Ukash virusas gali teigti, jog jūs platinote virusus, žiūrėjote nelegaliai nukopijuotus video failus, naudojotės nelegaliomis programų versijomis ir darėte kitas neteisėtas veikas.

KAIP GALIMA užsikrėsti UKASH VIRUSU?

Visi virusai, kurie priklauso Ukash virusų šeimai, yra platinami Trojanų pagalba. Šie virusai dažniausiai patenka į sistemą per įvairias nesaugias programas, užkrėstus el. puslapius ir spamą. Žinoma, dažniausiai žmogus neturi nė menkiausios nuojautos apie tokio viruso patekimą į kompiuterį ir tiesiog atranda jį kai šis jį užblokuoja. Be to, auka taip pat visada pamato didžiulį pranešimą apie jos tariamai įvykdytus nusikaltimus. Dažniausiai jis prasideda taip: „Dėmesio! Aptikta neteisėta veikla“. Prisiminkite, pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė Ukash virusus, yra pinigai. Norėdami jų neprarasti, jūs turite ignoruoti melagingą pranešimą ir, žinoma, nemokėti baudos per Ukash ar kitą išankstinio mokėjimo sistemą.

KAIP PAŠALINTI UKASH VIRUSĄ?

Jei jūs esate taip pat užsikėtęs Ukash virusu, jūs turite pirmiausia pašalinti sistemos užblokavimą. Tik vėliau galėsite patikrinti kompiuterį su antivirusine ir pašalinti užkrėstus failus. Norėdami tai padaryti, sekite šias instrukcijas:

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį „Safe Mode with Networking“ režimu su F8 mygtuko pagalba;

2. Paleiskite MSConfig ir sustabdykite visus paleisties įrašus, kuriuos bando įjungti rundll32;

3. Iš naujo paleiskite sistemą

4. Patikrinkite kompiuterį su SpyHunter,  STOPzilla ar kita antimalware programa ir pašalinkite užkrėstus failus iš sistemos.

Automatinis Ukash virus šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Ukash virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SpyHunter rekomenduojamas produktas Ukash virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.

dot
STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Ukash virus (2013-10-17 13:05:43)
dot
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Ukash virus (2013-10-17 13:05:43)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Ukash virus (2013-10-17 13:05:43)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Ukash virus (2013-10-17 13:05:43)
Ukash virus ekrano nuotrauka
Ukash virus

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

  1. Kaip ištrinti Win32/LockScreen sako:
    spalio 17th, 2013 at 4:41 pm

    […] yra ne kas kitas o trojanas, kuris yra glaudžiai susijęs su FBI Moneypak ar kitais Ukash virusų šeimai priklausančiais […]

Jūsų nuomonė apie Ukash virus

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Klausk
virusai
failai