Sudėtingumo skalė:  
  (88/100)

Ukash virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Ukash virusas yra labai pavojinga programų grupė, kuri užblokuoja kompiuterius ir vėliau rodo labai įtikinamai atrodančius pranešimus apie įstatymų pažeidimus. Vėliau, ji paprašo sumokėti baudą ir prižada, jog tai padės atblokuoti kompiuterį. Žinoma, tai yra netiesa. Paprastai, šiai grupei priklausantys virusai neleidžia žmogui prisijungti prie interneto ar paleisti kompiuteryje esančių programų, taigi yra visai nesunku pastebėti, kad kompiuteris buvo užkrėstas. Nors šis įspėjimas atrodo taip, tarsi priklausytų kokiai nors valdžios įstaigai, pvz.: policijai, tyrimų biurui ar kokiai nors kitai organizacijai, iš tikrųjų jis neturi nieko bendro nė su viena iš jų. Šį įspėjimą naudoja hakeriai, kurie siekia siekia sukurti vaizdą, kad jūsų šalyje esanti valdžios įstaiga jus informuoja dėl neteisėto autoriaus teisių pažeidimo ar kitokios veiklos, už kurią jūs turite sumokėti baudą. Ukash virusas gali teigti, jog jūs platinote virusus, žiūrėjote nelegaliai nukopijuotus video failus, naudojotės nelegaliomis programų versijomis ir darėte kitas neteisėtas veikas.

KAIP GALIMA užsikrėsti UKASH VIRUSU?

Visi virusai, kurie priklauso Ukash virusų šeimai, yra platinami Trojanų pagalba. Šie virusai dažniausiai patenka į sistemą per įvairias nesaugias programas, užkrėstus el. puslapius ir spamą. Žinoma, dažniausiai žmogus neturi nė menkiausios nuojautos apie tokio viruso patekimą į kompiuterį ir tiesiog atranda jį kai šis jį užblokuoja. Be to, auka taip pat visada pamato didžiulį pranešimą apie jos tariamai įvykdytus nusikaltimus. Dažniausiai jis prasideda taip: „Dėmesio! Aptikta neteisėta veikla“. Prisiminkite, pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė Ukash virusus, yra pinigai. Norėdami jų neprarasti, jūs turite ignoruoti melagingą pranešimą ir, žinoma, nemokėti baudos per Ukash ar kitą išankstinio mokėjimo sistemą.

KAIP PAŠALINTI UKASH VIRUSĄ?

Jei jūs esate taip pat užsikėtęs Ukash virusu, jūs turite pirmiausia pašalinti sistemos užblokavimą. Tik vėliau galėsite patikrinti kompiuterį su antivirusine ir pašalinti užkrėstus failus. Norėdami tai padaryti, sekite šias instrukcijas:

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį „Safe Mode with Networking“ režimu su F8 mygtuko pagalba;

2. Paleiskite MSConfig ir sustabdykite visus paleisties įrašus, kuriuos bando įjungti rundll32;

3. Iš naujo paleiskite sistemą

4. Patikrinkite kompiuterį su Reimage,  Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ar kita antimalware programa ir pašalinkite užkrėstus failus iš sistemos.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Ukash virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Ukash virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Ukash virus (2013-10-17)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Ukash virus (2013-10-17)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Ukash virus (2013-10-17)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Ukash virus (2013-10-17)
Ukash virus ekrano nuotrauka
Ukash virus ekrano nuotrauka
šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ukash-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis