Kaip ištrinti Ukash virus

Severity scale:  
  (88/100)

Ukash virusas yra labai pavojinga programų grupė, kuri užblokuoja kompiuterius ir vėliau rodo labai įtikinamai atrodančius pranešimus apie įstatymų pažeidimus. Vėliau, ji paprašo sumokėti baudą ir prižada, jog tai padės atblokuoti kompiuterį. Žinoma, tai yra netiesa. Paprastai, šiai grupei priklausantys virusai neleidžia žmogui prisijungti prie interneto ar paleisti kompiuteryje esančių programų, taigi yra visai nesunku pastebėti, kad kompiuteris buvo užkrėstas. Nors šis įspėjimas atrodo taip, tarsi priklausytų kokiai nors valdžios įstaigai, pvz.: policijai, tyrimų biurui ar kokiai nors kitai organizacijai, iš tikrųjų jis neturi nieko bendro nė su viena iš jų. Šį įspėjimą naudoja hakeriai, kurie siekia siekia sukurti vaizdą, kad jūsų šalyje esanti valdžios įstaiga jus informuoja dėl neteisėto autoriaus teisių pažeidimo ar kitokios veiklos, už kurią jūs turite sumokėti baudą. Ukash virusas gali teigti, jog jūs platinote virusus, žiūrėjote nelegaliai nukopijuotus video failus, naudojotės nelegaliomis programų versijomis ir darėte kitas neteisėtas veikas.

KAIP GALIMA užsikrėsti UKASH VIRUSU?

Visi virusai, kurie priklauso Ukash virusų šeimai, yra platinami Trojanų pagalba. Šie virusai dažniausiai patenka į sistemą per įvairias nesaugias programas, užkrėstus el. puslapius ir spamą. Žinoma, dažniausiai žmogus neturi nė menkiausios nuojautos apie tokio viruso patekimą į kompiuterį ir tiesiog atranda jį kai šis jį užblokuoja. Be to, auka taip pat visada pamato didžiulį pranešimą apie jos tariamai įvykdytus nusikaltimus. Dažniausiai jis prasideda taip: “Dėmesio! Aptikta neteisėta veikla”. Prisiminkite, pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė Ukash virusus, yra pinigai. Norėdami jų neprarasti, jūs turite ignoruoti melagingą pranešimą ir, žinoma, nemokėti baudos per Ukash ar kitą išankstinio mokėjimo sistemą.

KAIP PAŠALINTI UKASH VIRUSĄ?

Jei jūs esate taip pat užsikėtęs Ukash virusu, jūs turite pirmiausia pašalinti sistemos užblokavimą. Tik vėliau galėsite patikrinti kompiuterį su antivirusine ir pašalinti užkrėstus failus. Norėdami tai padaryti, sekite šias instrukcijas:

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį “Safe Mode with Networking” režimu su F8 mygtuko pagalba;

2. Paleiskite MSConfig ir sustabdykite visus paleisties įrašus, kuriuos bando įjungti rundll32;

3. Iš naujo paleiskite sistemą

4. Patikrinkite kompiuterį su SpyHunter,  STOPzilla ar kita antimalware programa ir pašalinkite užkrėstus failus iš sistemos.

Automatic Ukash virus removal:

We might be affiliated with any product we recommend on the site. Full disclosure in our Agreement of Use.
By Downloading any provided Anti-spyware software to remove Ukash virus you agree to our privacy policy and agreement of use.
do it now!
Download
remover for Ukash virus Happiness
Guarantee
Download
remover for Ukash virus
Compatible with Microsoft Compatible with OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus is recommended remover to uninstall Ukash virus. You should confirm using free trial that it detects current version of parasite.
more than 40.000.000 downloads!

Alternate Software

STOPzilla
We have tested STOPzilla's efficiency in removing Ukash virus (2013-10-17)
Malwarebytes Anti Malware
We have tested Malwarebytes Anti Malware's efficiency in removing Ukash virus (2013-10-17)
XoftSpy AntiVirus Pro
We have tested XoftSpy AntiVirus Pro's efficiency in removing Ukash virus (2013-10-17)
Defender Pro Ultimate Security Suite
We have tested Defender Pro Ultimate Security Suite's efficiency in removing Ukash virus (2013-10-17)

Ukash virus snapshot

Ukash virus snapshot

Removal guides in other languagesLike us on Facebook
news
Viruses
Press Mentions