Sirefef panaikinimas

Severity scale:  
  (30/100)

Sirefef yra pavojingų trojanų šeima, kuri gali būti naudojama įvairiems tikslams. Dažniausiai, kiekvienas trojanas, kuris priklauso Sirefef, turi savo užduotį. Pavyzdžiui, vienas komponentas užblokuoja visas kompiuterio apsaugos programas ir stengiasi parsisiųsti užkrėstus failus į kompiuterį, kuriuos vėliau turi paslėpti  sistemoje. Kiti parazitai gali sukelti peradresavimus naršyklėje, rodyti erzinančius pranešimus bei reklamas ar tiesiog įrašinėti klaviatūros paspaudimus. Tai yra ypač pavojinga, nes taip hakeriai gali lengvai sukirti informaciją apie banko prisijungimus ir pavogti iš jūsų pinigus. Taigi, jeigu įtariate kad jūsų kompiuteris užkrėstas, privalote kuo skubiau pašalinti Sirefef iš sistemos.

Kas bus jei Sirefef nebus pašalintas iš kompiuterio?

Jei Sirefef trojanas nėra pašalinamas iš kompiuterio, jis gali pradėti keisti kompiuterio registro parametrus bei kitus svarbius Windows failus. To pasekoje, jūsų kompiuteris gali būti negrįžtamai sugadintas, nekalbant apie sulėtėjusį jo darbą ir nuolatinius peradresavimus naršyklėje.

Kaip Sirefef gali patekti į kompiuterį?

Atrodo, jog Microsoft nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas Yahoo ir Bing paieškos svetainėse. Ekspertai iš GFI labs atrado, kad Sirefef trojanas gali plisti per mokamas reklamas, kurios siūlo atsisiųsti Adobe Flash Player. Jeigu prieš kurį laiką būtumėte paieškoję ‘Adobe Flash Player’ Bing ir Yahho svetainėse, būtumėte pamatę tokius rezultatus:

Sirefef in Bing paid results

Nors jie atrodo patikimai, šie rezultatai peradresuoja žmones į puslapį, kuris tik atrodo kaip oficialus ‘Adobe’ puslapis. Iš tikrųjų, tai nėra tikroji Adobe svetainė. Iš čia žmonės yra peradresuojami į arulbrothers.com, kurioje mes tikrai nerekomenduojame lankytis. Ji nieko nelaukdama atsiunčia failą iš torreandaluz(dot)com/flash/Flash Player 10 Setup.exe, kuris yra užkrėstas Sirefef.

fake flash update

Kaip atsikratyti Sirefef viruso?

Perspėjame, jog Sirefef gali bandyti sustabdyti bet kokį bandymą pašalinti jį iš kompiuterio. Laimei, kai kurių antivirusinių kūrėjai surado būdą panaikinti šį trojaną iš sistemos. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas arba norėdami pašalinti Sirefef iš jo, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter, MalwareBytes Anti-Malware arba bet kurią kitą antivirusinę programą.

Automatic Sirefef removal:

We might be affiliated with any product we recommend on the site. Full disclosure in our Agreement of Use.
By Downloading any provided Anti-spyware software to remove Sirefef you agree to our privacy policy and agreement of use.
do it now!
Download
remover for Sirefef Happiness
Guarantee
Download
remover for Sirefef
Compatible with Microsoft Compatible with OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus is recommended remover to uninstall Sirefef. You should confirm using free trial that it detects current version of parasite.
Note: Manual assistance required means that one or all of removers were unable to remove parasite without some manual intervention, please read manual removal instructions below.
more than 40.000.000 downloads!

Alternate Software

STOPzilla
We have tested STOPzilla's efficiency in removing Sirefef (2014-01-22)
Malwarebytes Anti Malware
We have tested Malwarebytes Anti Malware's efficiency in removing Sirefef (2014-01-22)
XoftSpy AntiVirus Pro
We have tested XoftSpy AntiVirus Pro's efficiency in removing Sirefef (2014-01-22)
Defender Pro Ultimate Security Suite
We have tested Defender Pro Ultimate Security Suite's efficiency in removing Sirefef (2014-01-22)

Sirefef snapshot

Sirefef snapshot

Sirefef manual removal:

Kill processes:
%windir%\PCHealth\HelpCtr\Binaries\HelpSvc.exe

Unregister DLLs:
c:\windows\system32\logevent.dll
c:\windows\system32\logevent.dll

Delete files:
%systemdrive%\windows\system32\logevent.dll
%systemdrive%\windows\system32\logevent.dll
%systemdrive%\windows\win32k.sys:1
%systemdrive%\windows\win32k.sys:2
%commondocuments%\Thumbs.db

Removal guides in other languagesLike us on Facebook
news
Viruses
Press Mentions