Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Sirefef yra pavojingų trojanų šeima, kuri apima skirtingų tipų parazitus, kurie atlieka įvairius veiksmus. Kiekviena versija turi savo užduotį, kaip pavyzdžiui yra vienas komponentas, kuris atidaro visas kompiuterio užkardas, ir stengiasi parsisiųsti kenkėjiškus failus iš interneto, tada juos visus paslepia sistemoje. Kai kurie kiti parazitai skirti nukreipti interneto srautą, kad jis generuotų pay-per-click ir rodytų erzinančią pop-up iššokančių ekranų reklamą.

Sirefef iš savo kompiuterio pašalinti labai svarbu, nes jis gali naudotis kompiuterio ir interneto resursais nelegaliems tikslams, ir taip pat Sirefef gali naikinti failus iš jūsų sistemos bei rasti slaptą informaciją, pavyzdžiui, slaptažodžius, finansinę informaciją ir siųsti ją į nuotolinį serverį, kur tą informaciją vėliau panaudos hackeriai. Be to, ji gali atidaryti nuotolinio valdymo ryšį su užkrėstu kompiuteriu.

Jei trojanas Sirefef nebus pašalintas iš jūsų kompiuterio, ji ir toliau keis jūsų kompiuterio registro parametrus ir kitus svarbius windows failus, kurie gali sukelti jūsų kompiuterio gedimą. Be to, jūsų kompiuteris veiks daug lėčiau, ir jums bus sunku naršyti internete
arba naudotis paieška.

Sirefef PPC rezultatai iš Bing ir Yahoo

Microsoft atrodo, kad nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas iš Yahoo ir Bing. Vaikinai iš GFI labs surado Sirefef Pay-Per-Click rezultatuose. Jeigu anksčiau būtumėt ieškoję, adobe flash player Bing ir Yahoo svetainėse, būtumėt gavę šiuos rezultatus. Jie atrodo nekalti, tačiau jei jūs bandote gauti „Flash“ naujinimą iš ten (šiuo atveju iš getadobeflash.com), jūs būtumėt peradresuotas į puslapį, kuris atrodo kaip tikras puslapis skirtas gauti „Flash“ grotuvą.

Sirefef in Bing paid results

Šis puslapis atrodo kaip oficialus puslapis iš Adobe, kur galima gauti naujinimus. Tačiau tai nėra puslapis iš Adobe. Jis peradresuoja į padirbtą svetainę arulbrothers.com, tada šis puslapis atsiunčia failą iš torreandaluz (dot) com/flash/Flash Player 10 Setup.exe. Patikrinus šį failą per Virustotal.com, GFI rado Sirefef užkratą.

fake flash update

Kaip atsikratyti viruso Sirefef?

Sirefef nutraukia bet kokį bandymą jį pašalinti, ir jo beveik neįmanoma valyti. Laimei apsaugos nuo šnipinėjimo programų kūrėjai surado būdą naikinti Sirefef trojaną iš jūsų PC sistemos. Blogos naujienos yra tai, kad šalinimas rankiniu neveiks, nes Sirefef mutuoja, tačiau galite naudotis automatinio šalinimo įrankiais. Sirefef trojano valymui mes rekomenduojame naudoti SpyHunter, [rev id=“MalwareBytes Anti-Malware“ arba bet kuria kita programa, išvardinta žemiau.

Automatinis Sirefef šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Sirefef šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Sirefef šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Sirefef šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Sirefef šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Sirefef (2015-07-06)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Sirefef (2015-07-06)
Defender Pro Ultimate
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate efektyvumą šalinant Sirefef (2015-07-06)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Sirefef (2015-07-06)

Sirefef ekrano nuotrauka

Sirefef ekrano nuotrauka

Sirefef rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%windir%PCHealthHelpCtrBinariesHelpSvc.exe

Išregistruoti DLL' us:
c:windowssystem32logevent.dll
c:windowssystem32logevent.dll

Ištrinti failus:
%systemdrive%windowssystem32logevent.dll
%systemdrive%windowssystem32logevent.dll
%systemdrive%windowswin32k.sys:1
%systemdrive%windowswin32k.sys:2
%commondocuments%Thumbs.db

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje