Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Sirefef šalinimas

12

Sirefef yra pavojingų trojos arklių (angl. trojan horse) šeima, kuri apima skirtingų tipų parazitus. Kiekviena versija turi savo užduotį, taigi vienas komponentas gali būti naudojamas antivirusinės programos blokavimui, o kitas – pavojingų failų atsiuntimui iš interneto. Šie trojanai taip pat gali slėptis nuo antivirusinės programos ir netgi sukelti peradresavimus į kitas pavojingas svetaines. Taigi, jei pradėjote pastebėti naršyklės peradresavimus ar erzinančias reklamas, patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine, nes jis gali būti užkrėstas.  

Jei Sirefef nebus pašalintas iš jūsų kompiuterio, jis gali būti panaudotas įvairiausiems veiksmams. Jis gali pradėti nuo tokių pavojingų veiksmų kaip jūsų kompiuterio registro parametrų pakeitimas, pavojingų failų atsiuntimas ir legalių antivirusinių programų blokavimas. To pasekoje jūs galite susidurti su asmeninės informacijos netekimu ir kitų virusų pasirodymu sistemoje. 

Kaip Sirefef virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Dažniausiai Sirefef trojanai plinta per melagingas reklamas ir komercinius paieškos rezultatus, kurie rodomi žmonėms mainais už pinigus. Kadangi Microsoft vis dar nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas, žmonės gali susidurti su tokiais paieškos rezultatais kai naudoja Yahoo ir Bing paieškos sistemas. Dažniausiai Sirefef trojanas į kompiuterius patenka kaip Adobe flash player arba Java, taigi būkite labai atidūs kai ieškote šios programos Internete. Jeigu darote tai per Bing ir Yahoo svetaines, nespaudinėkite ant tokių rezultatų kaip getadobeflash.com ir pan., nes jie gali peradresuoti jus į puslapį, kuris yra naudojamas šio ir panašių virusų platinimui.

Kaip atsikratyti Sirefef viruso?

Jūs privalote pašalinti Sirefef iš savo kompiuterio, nes šis virusas gali sukelti jums begalę problemų. Jis gali bandyti ištrinti jums reikalingus failus, pasisavinti slaptą informaciją, pavyzdžiui, slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir finansinę informaciją, ir persiųsti ją savo savininkams. Be to, ji gali užkrėsti jūsų kompiuterį kitais virusais ir blokuoti bet kokį bandymą jį pašalinti iš sistemos. Laimei tam tikrų apsaugos programų kūrėjai jau surado būdą galintį padėti žmonėms panaikinti Sirefef trojaną iš kompiuterio. Tam jums tereikia atsisiųsti vieną iš šių programų: SpyHunter, MalwareBytes Anti-Malware.

Automatinis Sirefef šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Sirefef šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Sirefef šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Sirefef šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Sirefef pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Sirefef šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Sirefef (2015-09-08)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Sirefef (2015-09-08)
Sirefef ekrano nuotrauka
Sirefef ekrano nuotrauka

Sirefef rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%windir%PCHealthHelpCtrBinariesHelpSvc.exe

Išregistruoti DLL' us:
c:windowssystem32logevent.dll
c:windowssystem32logevent.dll

Ištrinti failus:
%systemdrive%windowssystem32logevent.dll
%systemdrive%windowssystem32logevent.dll
%systemdrive%windowswin32k.sys:1
%systemdrive%windowswin32k.sys:2
%commondocuments%Thumbs.db

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e