Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Sirefef yra pavojingų trojanų šeima, kuri gali būti naudojama įvairiems tikslams. Dažniausiai, kiekvienas trojanas, kuris priklauso Sirefef, turi savo užduotį. Pavyzdžiui, vienas komponentas užblokuoja visas kompiuterio apsaugos programas ir stengiasi parsisiųsti užkrėstus failus į kompiuterį, kuriuos vėliau turi paslėpti  sistemoje. Kiti parazitai gali sukelti peradresavimus naršyklėje, rodyti erzinančius pranešimus bei reklamas ar tiesiog įrašinėti klaviatūros paspaudimus. Tai yra ypač pavojinga, nes taip hakeriai gali lengvai sukirti informaciją apie banko prisijungimus ir pavogti iš jūsų pinigus. Taigi, jeigu įtariate kad jūsų kompiuteris užkrėstas, privalote kuo skubiau pašalinti Sirefef iš sistemos.

Kas bus jei Sirefef nebus pašalintas iš kompiuterio?

Jei Sirefef trojanas nėra pašalinamas iš kompiuterio, jis gali pradėti keisti kompiuterio registro parametrus bei kitus svarbius Windows failus. To pasekoje, jūsų kompiuteris gali būti negrįžtamai sugadintas, nekalbant apie sulėtėjusį jo darbą ir nuolatinius peradresavimus naršyklėje.

Kaip Sirefef gali patekti į kompiuterį?

Atrodo, jog Microsoft nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas Yahoo ir Bing paieškos svetainėse. Ekspertai iš GFI labs atrado, kad Sirefef trojanas gali plisti per mokamas reklamas, kurios siūlo atsisiųsti Adobe Flash Player. Jeigu prieš kurį laiką būtumėte paieškoję ‘Adobe Flash Player’ Bing ir Yahho svetainėse, būtumėte pamatę tokius rezultatus:

Sirefef in Bing paid results

Nors jie atrodo patikimai, šie rezultatai peradresuoja žmones į puslapį, kuris tik atrodo kaip oficialus ‘Adobe’ puslapis. Iš tikrųjų, tai nėra tikroji Adobe svetainė. Iš čia žmonės yra peradresuojami į arulbrothers.com, kurioje mes tikrai nerekomenduojame lankytis. Ji nieko nelaukdama atsiunčia failą iš torreandaluz(dot)com/flash/Flash Player 10 Setup.exe, kuris yra užkrėstas Sirefef.

fake flash update

Kaip atsikratyti Sirefef viruso?

Perspėjame, jog Sirefef gali bandyti sustabdyti bet kokį bandymą pašalinti jį iš kompiuterio. Laimei, kai kurių antivirusinių kūrėjai surado būdą panaikinti šį trojaną iš sistemos. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas arba norėdami pašalinti Sirefef iš jo, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter, MalwareBytes Anti-Malware arba bet kurią kitą antivirusinę programą.

Automatic Sirefef removal:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Sirefef šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Sirefef šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Sirefef šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Sirefef šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Sirefef (2014-01-22)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Sirefef (2014-01-22)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Sirefef (2014-01-22)

Sirefef ekrano nuotrauka

Sirefef ekrano nuotrauka

Sirefef rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%windir%\PCHealth\HelpCtr\Binaries\HelpSvc.exe

Išregistruoti DLL' us:
c:\windows\system32\logevent.dll
c:\windows\system32\logevent.dll

Ištrinti failus:
%systemdrive%\windows\system32\logevent.dll
%systemdrive%\windows\system32\logevent.dll
%systemdrive%\windows\win32k.sys:1
%systemdrive%\windows\win32k.sys:2
%commondocuments%\Thumbs.db

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje