Sirefef panaikinimas

 
Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (30/100)
 

Sirefef yra pavojingų trojanų šeima, kuri gali būti naudojama įvairiems tikslams. Dažniausiai, kiekvienas trojanas, kuris priklauso Sirefef, turi savo užduotį. Pavyzdžiui, vienas komponentas užblokuoja visas kompiuterio apsaugos programas ir stengiasi parsisiųsti užkrėstus failus į kompiuterį, kuriuos vėliau turi paslėpti  sistemoje. Kiti parazitai gali sukelti peradresavimus naršyklėje, rodyti erzinančius pranešimus bei reklamas ar tiesiog įrašinėti klaviatūros paspaudimus. Tai yra ypač pavojinga, nes taip hakeriai gali lengvai sukirti informaciją apie banko prisijungimus ir pavogti iš jūsų pinigus. Taigi, jeigu įtariate kad jūsų kompiuteris užkrėstas, privalote kuo skubiau pašalinti Sirefef iš sistemos.

Kas bus jei Sirefef nebus pašalintas iš kompiuterio?

Jei Sirefef trojanas nėra pašalinamas iš kompiuterio, jis gali pradėti keisti kompiuterio registro parametrus bei kitus svarbius Windows failus. To pasekoje, jūsų kompiuteris gali būti negrįžtamai sugadintas, nekalbant apie sulėtėjusį jo darbą ir nuolatinius peradresavimus naršyklėje.

Kaip Sirefef gali patekti į kompiuterį?

Atrodo, jog Microsoft nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas Yahoo ir Bing paieškos svetainėse. Ekspertai iš GFI labs atrado, kad Sirefef trojanas gali plisti per mokamas reklamas, kurios siūlo atsisiųsti Adobe Flash Player. Jeigu prieš kurį laiką būtumėte paieškoję ‘Adobe Flash Player’ Bing ir Yahho svetainėse, būtumėte pamatę tokius rezultatus:

Sirefef in Bing paid results

Nors jie atrodo patikimai, šie rezultatai peradresuoja žmones į puslapį, kuris tik atrodo kaip oficialus ‘Adobe’ puslapis. Iš tikrųjų, tai nėra tikroji Adobe svetainė. Iš čia žmonės yra peradresuojami į arulbrothers.com, kurioje mes tikrai nerekomenduojame lankytis. Ji nieko nelaukdama atsiunčia failą iš torreandaluz(dot)com/flash/Flash Player 10 Setup.exe, kuris yra užkrėstas Sirefef.

fake flash update

Kaip atsikratyti Sirefef viruso?

Perspėjame, jog Sirefef gali bandyti sustabdyti bet kokį bandymą pašalinti jį iš kompiuterio. Laimei, kai kurių antivirusinių kūrėjai surado būdą panaikinti šį trojaną iš sistemos. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas arba norėdami pašalinti Sirefef iš jo, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter, MalwareBytes Anti-Malware arba bet kurią kitą antivirusinę programą.

Automatinis Sirefef šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Sirefef šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SpyHunter rekomenduojamas produktas Sirefef šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.

Svarbu: "Reikia rankinio įsikišimo" reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
dot
STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Sirefef (2014-01-22 15:34:18)
dot
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Sirefef (2014-01-22 15:34:18)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Sirefef (2014-01-22 15:34:18)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Sirefef (2014-01-22 15:34:18)
Sirefef ekrano nuotrauka
Sirefef

Sirefef rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%windir%\PCHealth\HelpCtr\Binaries\HelpSvc.exe

Išregistruoti DLL' us:
c:\windows\system32\logevent.dll
c:\windows\system32\logevent.dll

Ištrinti failus:
%systemdrive%\windows\system32\logevent.dll
%systemdrive%\windows\system32\logevent.dll
%systemdrive%\windows\win32k.sys:1
%systemdrive%\windows\win32k.sys:2
%commondocuments%\Thumbs.db

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Sirefef

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Klausk
virusai
failai