Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Trojan.Cryptolocker šalinimas

12

Kas yra Trojan.Cryptolocker?

Trojan.Cryptolocker yra pavojingas trojanas, kuris yra ypač aktyviai naudojamas ransomware kategorijai priskiriamų virusų platinimui. Kaip buvo išaiškinta, ši grėsminga programa gali būti susijusi su tokiais virusais kaip Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker], Locker [Locker] ir daugeliu kitų. Vos tik vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis užšifruoja kiekvieną iš jame esančių failų ir pradeda rodyti savo grasinantį įspėjimą, kuris reikalauja sumokėti išpirką už failų atblokavimą. Deja, bet tai nėra užtikrintas kelias į sėkmę. Daugelis žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių virusų ir sumokėjų jų reikalaujamą mokestį taip ir neatgavo savo failų.. 

Vos tik Trojan.Cryptolocker patenka į sistemą, jis į ją parsiunčia susijusį virusą ir tuomet pasislepia kompiuteryje. Taip šis trojanas laukia papildomų komandų iš savo savininkų (hakerių). Jie gali panaudoti šį virusą kitų pavojingų programų platinimui, legalių svetainių užblokavimui, asmeninės informacijos rinkimui ir taip toliau. Be to, tokie virusai kaip Trojan.Cryptolocker gali sukelti sistemos sulėtėjimus, naršyklės peradresavimus ir panašias pavojingas veiklas. Taigi, delsti ir atidėlioti Trojan.Cryptolocker pašalinimą yra NELEISTINA!Tam j8s galite naudoti tokias programas kaip SpyHunter.

Kaip Trojan.Cryptolocker gali užkrėsti mano kompiuterį?

Perspėjame, kad Trojan.Cryptolocker gali bandyti patekti į jūsų kompiuterį dviem būdais – kaip „svarbaus“ el. laiško priedas arba kaip „naudingas“ perspėjimas apie trūkstamus programų atnaujinimus. Paprastai, pirmas variantas yra naudojamas štai kaip: auka gauna laišką, kuris, anot pateiktos informacijos, atrodo taip tarsi priklausytų valstybinei institucijai, svarbiam asmeniui ar tiesiog žymiai kompanijai. Toks laiškas turi prisegtuką, kuriame ir slepiasi Trojan.Cryptolocker ar kita pavojinga programa. Atsisiuntus šį „priedą“ į sistemą, trojanas atsiunčia su juo susijusį virusą ir užkrečia kompiuterį. Jeigu yra naudojamas antras atvejis, tuomet Trojan.Cryptolocker plinta kaip ypač reikalingas programos atnaujinimas. Jis yra pasiūlomas naudojant melagingą pranešimą, kuris gali pasirodyti lankantis bet kokioje svetainėje. 

Kaip pašalinti Trojan.Cryptolocker virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteryje slepiasi šis arba panašus virusas, pagrindinis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra šio viruso pašalinimas. Tai jūs galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Galiausiai, mes turime pridėti, kad jums reikia iš anksto pagalvoti apie jums svarbių failų papildomas kopijas, nes, kaip jau perspėjome, Trojan.Cryptolocker yra naudojamas ransomware kategorijai priskiriamų virusų platinimui. Siekdami sužinoti kaip jūs galite apsaugoti savo failus, perskaitykite šį straipsnį: Kodėl yra svarbu turėti atsargines failų kopijas ir kaip galima jas pasidaryti? 

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Trojan.Cryptolocker šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Trojan.Cryptolocker pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Trojan.Cryptolocker šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Trojan.Cryptolocker (2016-04-04)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Trojan.Cryptolocker (2016-04-04)
Rankinis Trojan.Cryptolocker pašalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/virusai/domains/virusai.lt/public_html/wp-content/themes/AskIt/functions.php on line 500

1 būdas. Kaip ištrinti Trojan.Cryptolocker naudojant Safe Mode with Networking

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
Žingsnis 2: Trojan.Cryptolocker šalinimas

Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Trojan.Cryptolocker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.


2 būdas. Kaip ištrinti Trojan.Cryptolocker naudojant System Restore

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
 • Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Trojan.Cryptolocker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
 • Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.

Užbaikite Trojan.Cryptolocker pašalinimą

Atkūrę sistemos nustatymus, pašalinkite užkrėstus failus ir visiškai ištrinkite Trojan.Cryptolocker. Tam, atsisiųskite SpyHunter ir patikrinkite savo kompiuterį.

Jeigu norite iššifruoti individualius failus, dabar tam yra pats geriausias laikas. Tai galite padaryti naudodami Windows Previous Versions. Kad iššifruotumėte failą, spustelėkite ant jo dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkite Properties. Eikite į Previous Versions kortelę ir suraskite šio failo atkūrimo tašką. Pasirinkite jį jeigu jis yra ir spustelėkite Restore. Dėmesio! Šis metodas bus efektyvus tik po System Restore funkcijos aktyvavimo. Be to, jeigu jūsų kompiuteryje buvęs virusas sugeba ištrinti failų Shadow Volume Copies (taip vadinamos atsarginės failų kopijos), Windows Previous Versions funkcija gali ir nesuveikti. Tokiu atveju, išbandykite šias programas: Photorec or R-studio.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e