Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

TradeAdExchange viruso šalinimas

123

Prašau padėkit man išspręsti šią kompiuterio problemą! Aš nuolat gaunu TradeAdExchange reklamas. Šie įtartini reklaminiai pasiūlymai nuolat rodomi iššokančiais langais ir visada siūlo man atnaujinti programinę įrangą arba įdiegti naujas, niekada girdėtas programas nemokamai. Nemanau, kad turėčiau remtis šiais pasiūlymais, ar aš teisus? Ar galite suteikti daugiau informacijos apie TradeAdExchange?

Pagrindinė TradeAdExchange informacija:

TradeAdExchange virusas yra kompiuterinis parazitas kuris gali neigiamai paveikti jūsų naršymo patirtį. Tai potencialiai nepageidaujama programa (PNP), kurios tikslas yra įsidiegti savo įskiepius į interneto naršykles aukos kompiuteryje. Tai padarius, ši programa pradeda savo darbą. Tokie virusai dažniausiai siunčia iššokančias reklamas arba atidarinėja naujus skirtukus naršyklės lange, kurie jus nukreipia į abejotinos reputacijos puslapius internete.

Dažniausiai TradeAdExchange reklamos pasirodo tada, kai paspaudžiate ant bet kokios tekstinės ar kitokios nuorodos, ir taip jūs būnate nukreipiamas į bet kokį kitą naują interneto puslapį. Šios reklamos dažniausiai siūlo įsidiegti naujas programas ar esamų programų atnaujinimus nemokamai. Tiesa, jeigu esate užsikrėtę šiuo TradeAdExchange virusu, jūs greičiausiai būsite nukreipinėjami į abejotinos reputacijos puslapius. Būkite atsargūs! Saugumo ekspertai sako, jog ši programa reklamuoja pavojingą programinę įrangą, o kartais net ir virusus. Net nereikia sakyti, kad jūs NETURĖTUMĖTE įdiegti keistų negirdėtų programų iš nepatikimų šaltinių. Niekas negali garantuoti kad tai bus saugi programa, tai kam rizikuoti?

Tam, kad pilnai ištrintumėte šią pavojingą aplikaciją, kurią vartotojai vadina „Trade Exchange“, „Trade and exchange“, ir panašiai, saugumo ekspertai rekomenduoja naudoti automatinius šalinimo metodus. Mes rekomenduojame įsidiegti antivirusinę programą, pavyzdžiui, SpyHunter, kuri galės praskanuoti jūsų kompiuterio sistemą, surasti ir ištrinti pavojingus kompiuterio užkratus kurie gali slėptis giliai jūsų kompiuterio sistemoje.

TradeAdExchange adware displaying dangerous suggestions to install questionable software

Kaip aš užsikrėčiau TradeAdExchange virusu?

Ši abejotina programa gali patekti į jūsų sistemą jums to net nepastebėjus – o tai yra visiškai netoleruotina! TradeAdExchange virusas dažniausiai įsirašo į jūsų kompiuterį tada, jeigu nesivadovaujate tam tikrų saugumo instrukcijų įdiegdami naują programinę įrangą. Ši programa ir kitos abejotinos programos dažniausiai plinta kaip priedai prie kitų nemokamų programų, todėl ypatingai svarbu būti atsargiam įdiegiant tokias programas į kompiuterio sistemą. Mes turime kelis patarimus, kurie leis jums išvengti šių abejotinų programų ir diegti naujas programas teisingu būdu:

  1. Parsisiųskite programas tik iš patikimų ir saugių interneto šaltinių. Jeigu nesate tikri ar puslapis iš kurio siunčiatės programą yra patikimas, paskaitykite kituose interneto forumuose ką vartotojai rašo apie šią svetainę.
  2. Parsisiuntus programinę įrangą įdiekite ją stebėdami diegimo procesą. Visada paskaitykite dokumentus duodamus jums įdiegimo metu ir neignoruokite naudojimosi ar privatumo politikos dokumentų. Šiuose dokumentuose dažniausiai yra parašoma visa informacija apie papildomas programas, kurios gali būti įdiegtos kartu su programa, kurios jūs norite.
  3. Pasirinkite teisingą įdiegimo būdą. Nužymėkite standartinio įdiegimo opciją ir visada pasirinkite išsamaus (Custom/Advanced) įdiegimo būdus. Jūs pamatysite, kad tradiciniai įdiegimo metodai dažniausiai paslepia sutikimus su trečiųjų šalių programų įdiegimu į jūsų kompiuterį. išplėstinis įdiegimo langas leidžia vartotojams atsisakyti papildomos nereikalingos programinės įrangos.

Jeigu pastebėjote, kad TradeAdExchange virusas užpuolė jūsų kompiuterį ir dabar jums sunku naršyti internete dėl pastovaus trukdymo, negaišinkit savo laiko ir ieškokite problemos sprendimo. Jeigu norite sužinoti kaip ištrinti TradeAdExchange virusą, skaitykite instrukciją antrame puslapyje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą TradeAdExchange virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
TradeAdExchange virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas TradeAdExchange virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant TradeAdExchange virusas (2016-01-06)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant TradeAdExchange virusas (2016-01-06)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e