Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

TorrentLocker virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

Džeikas Dou - - | Tipas: Programos vagys
12

Kas yra TorrentLocker virusas?

TorrentLocker virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo priskirta „ransomware“ kategorijai. Panašiai kaip ir Cryptolocker [CryptoLocker] ar Cryptowall [CryptoWall] virusai, ši kompiuterinė infekcija ieško konkrečių nukentėjusiojo failų (nuotraukų, video įrašų, audio failų ir panašiai) ir tada juos užblokuoja. Vos tik tai yra padaroma, TorrentLocker virusas pradeda rodyti didžiulį pranešimą, prašantį savo auką sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Jis taip pat teigia, kad jei auka ignoruos šį pranešimą ir nemokės jo nurodytos baudos, ji visiems laikams praras savo failus. Iš tiesų, šis virusas sako tiesą, jūs tikrai galite prarasti savo nuotraukas, vaizdo ar muzikos įrašus. Jus gali išgelbėti tik atsarginės šių failų kopijos, kurios angliškai yra vadinamos ‘backups’. Skirtingai nuo kitų ransomware kategorijai priklausančių virusų, TorrentLocker nustato tam tikrą laiko tarpą, per kurį auka turi sumokėti išpirką. Jis taip pat prašo nueit į tam tikrą Australijoje priregistruotą Bitcoin svetainę, nusipirkti bitcoinų ir tada persiųsti šį mokėjimą tam tikru adresu. Jeigu gyvenate kažkur netoli šio kontinento, jūs taip pat galite vieną dieną savo kompiuterio ekrane pastebėti TorrentLocker viruso pranešimą. Tokiu atveju, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir jį pašalinkite.

Kaip TorrentLocker virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Anot paskutinių duomenų, TorrentLocker virusas dažniausiai plinta naudojant melagingus el. laiškus. Norėdami juos atpažinti, visada turėtumėte ignoruoti žinutes, kurios aktyviai siūlo jums atsisiųsti į savo kompiuterį jose esantį priedą. Beje, jeigu neatpažįstate siuntėjo, visada paieškokite gramatinių, rašybos ar spausdinimo klaidų. Dar vienas patarimas: jūs taip pat galite susiskieti su siuntėjo atstovaujama kompanija ir pasiteirauti apie jums siųstą žinutę. Priešingu atveju, jūs galite atsisiųsti užkrėstą el. laiške esantį priedą, kuris gali užkrėsti jūsų kompiuterį. Jeigu TorrentLocker virusas jau pateko į jį, atlikite šiuos veiksmus ir jį pašalinkite.

Kaip pašalinti TorrentLocker virusą?

Jei TorrentLocker virusas pateko į jūsų kompiuterį, vienintelis būdas atgauti failus yra pasinaudoti atsarginėmis jų kopijomis arba išbandyti tokias failų atkūrimo priemones kaip R-Studio or Photorec. Beje, nepamirškite patikrinti kompiuterio su antivirusine programa ir pašalinti iš jo užkrėstų failų. Tam rekomenduojame naudoti Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Automatinis TorrentLocker virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą TorrentLocker virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
TorrentLocker virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
TorrentLocker virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant TorrentLocker virusas (2015-07-16)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant TorrentLocker virusas (2015-07-16)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant TorrentLocker virusas (2015-07-16)
TorrentLocker virusas ekrano nuotrauka
TorrentLocker virusas ekrano nuotrauka
šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-torrentlocker-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis