Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

TheTorntvs V11-1 reklamų šalinimas

12

Kas yra TheTorntvs V11-1?

TheTorntvs V11-1 programos kūrėjai bando įtikinti žmones, kad ši programa yra labai naudingas naršyklės priedas. Deje, ji yra identiška TheTorntv V10, TornPlusTV ir TornTV programoms, kurios yra priskiriamos ‘adware’ ir ‘potentially unwanted programs’ kategorijoms. Kompiuterių saugumo ekspertai pastebėjo, kad nepaisant to, kuri iš šių programų slepiasi kompiuteryje, antivirusinės programos aptinka PUP.Optional.TornTV.A failą ir rekomenduoja jį pašalinti. Taigi, jeigu aptikote TheTorntvs V11-1 programą savo kompiuteryje, neturėtumete delsti. Ši programa gali „užgrobti“ Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ir kitas, mažiau populiarias, naršykles. Be to, ji gali sugadinti jau esamus failus jūsų kompiuteryje, pakeisti pradinį puslapį, paieškos sistemą ir netgi įrašyti sekimo įrangą (‘cookies’). Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad TheTorntvs V11-1 virusas tiesiogiai neprašo leidimo tam, kad galėtų atlikti visus anksčiau išvardintus veiksmus, todėl neturėtumėte ignoruoti šių procesų. Atkreipkite dėmesį į faktą, kad ši programa gali sekti jūsų naršymą internete ir rinkti neasmeninę informaciją, pvz.: raktinius žodžius, kuriuos įvedėte į paiešką, svetaines, kurias dažniausiai lankote, duomenis, kuriuos įvedate į tam tikras svetaines, IP adresą, elektroninio pašto adresą, apytikslę kompiuterio buvimo vietą ir taip toliau. Blogiausia yra tai, kad ši informacija gali būti perduota trečiosioms šalims ir sukelti rimtų, su privatumu susijusių, problemų. Be to, jeigu nenorite lankytis nepatikimose ar net pavojingose internetinėse svetainėse to nė neįtardami, turėtumėte ignoruoti virus pranešimus, kurie yra pažymėti kaip ‘Ads by TheTorntvs V11-1’ bei pasirūpinti šios programos pašalinimu nedelsiant. Patikimiausias būdas ja atsikratyti – tai patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip TheTorntvs V11-1 gali patekti į mano kompiuterį?

TheTorntvs V11-1 virusas priklauso ‘adware’ ir ‘PUP’ kategorijoms ir gali būti aptiktas internete prisidengęs kitu pavadinimu. Dažniausiai ši programa yra platinama kartu su kitomis nemokamomis programomos (‘freewares’). Toks programų platinimo metodas dar yra žinomas kaip ‘bundling’. Jeigu įtariate, kad TheTorntvs V11-1 virusas pateko į jūsų kompiuterį šiuo būdu, nedelskite ir imkitės reikiamų veiksmų tam, kad pašalintumėte šiai programą. Tam, kad išvengtumėte tokių programų įsirašymo ateityje, turėtumėte atsargiau rinktis nemokamas programas. Be to, skirkite daugiau laiko jų įrašymui. Labai svarbu pasirinkti ‘Advanced’ arba ‘Custom’ įrašymo būdą, nes jis leidžia stebėti visą įrašymo procesą ir nužymėti nereikalingas varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įdiegti papildomas programas, pvz.: TheTorntvs V11-1 virusą. Beje, jeigu įmanoma, venkite siųstis programas iš internetinių svetainių, kurios priklauso trečiosioms šalims, pvz.: softonic.com, soft32.com, cnet.com, download.com ir t.t.

Kaip pašalinti TheTorntvs V11-1 virusą?

Jeigu TheTorntvs V11-1 virusas stabdo jūsų stabdo našumą, rodo daugybę erzinančių reklamų, nuolat nukreipia jus į nepatikimas svetaines ir inicijuoja kitokią nepageidaujamą veiklą, ištrinkite TheTorntvs V11-1 virusą kuo greičiau:

Jūs galite automatiškai pašalinti TheTorntvs V11-1 šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą TheTorntvs V11-1 reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
TheTorntvs V11-1 reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas TheTorntvs V11-1 reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant TheTorntvs V11-1 reklamos (2015-03-10)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant TheTorntvs V11-1 reklamos (2015-03-10)
TheTorntvs V11-1 reklamos ekrano nuotrauka
TheTorntvs V11-1 reklamos ekrano nuotraukaTheTorntvs V11-1 reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis TheTorntvs V11-1 reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite TheTorntvs V11-1 ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite TheTorntvs V11-1 ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite TheTorntvs V11-1 bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite TheTorntvs V11-1 ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte TheTorntvs V11-1 šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite TheTorntvs V11-1 ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite TheTorntvs V11-1 šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite TheTorntvs V11-1 ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite TheTorntvs V11-1 pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntvs V11-1 iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite TheTorntvs V11-1 bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite TheTorntvs V11-1 pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by TheTorntvs V11-1 pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti TheTorntvs V11-1 registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e