Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

TheTorntv V10 viruso šalinimas

12

Kas yra TheTorntv V10?

TheTorntv V10 yra naršyklės priedas, kuris priklauso ‘adware’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms. Ši programa gali patekti į jūsų kompiuterį slapta ir nuolat nukreipti jus į trečiųjų šalių svetaines tam, kad padidintų jų reitingus ar pardavimus. Dažniausiai ji patekti į kompiuterius kartu su kitomis nemokamomis programomis, tačiau šią programą taip pat įmanoma įsirašyti ir rankiniu būdu jeigu patikėsite, kad ji gali pagerinti jūsų naršymo kokybę. Nesvarbu kaip, bet vos tik patekusi į kompiuterį, ši programa gali pakeisti tam tikrus naršyklės parametrus ir įsirašyti į Windows paleidimo sistemą. Be to, ji gali pradėti rodyti įvairiausias iššokančias reklamas ir pranešimus Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršyklėse. Rekomenduojame kuo greičiau pašalinti šią ‘adware’ tipo programą, kadangi kuo ilgiau laikysite ją savo kompiuteryje, tuo daugiau pranešimų ji gali pradėti rodyti. Labiausiai jums turėtų rūpėti ar TheTorntv V10 pranešimai yra saugūs. Tiesą sakant, mes nerekomenduojama spausti nei vieno iš jų, kadangi kai kurios žinutės gali būti susijusios su nepatikimomis ar net pavojingomis svetainėmis ir priversti jus apsilankyti jose. Galiausiai, būtina jus įspėti apie sekimo įrangą, kurią TheTorntv V10 virusas gali įdiegti į jūsų kompiuterį ir rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Nors, kaip teigiama, renkama informacija yra neasmeninė ir dažniausiai naudojama reklamos tikslais, niekada negalite būti tikras/a, kad asmeninė informacija taip pat nebus renkama…

Kaip TheTorntv V10 virusas gali patekti į mano kompiuterį?

TheTorntv V10 gali patekti į kompiuterius be tiesioginio kompiuterio vartotojo sutikimo. Prisiminkite, kad ‘adware’, ‘browser hijacker’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms priklausančios programos dažniausiai plinta su kitomis nemokamomis programomis. Toks platinimo metodas angliškai yra vadinamas „bundling“. Šiuo metu jis yra itin populiarus Internete, todėl nesvarbu kokią nemokamą programą jūs ketinate įsirašyti, turėtumėte patikrinti ar ji nėra pripildyta papildomų priedų. Mes labai rekomenduojame perskaityti licencinę programos sutartį ir leidėjo privatumo politiką, nes čia galite rasti daug naudingos informacijos. Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės taip dažnai įsirašo potencialiai nepageidaujamas programas jų nė nepastebėję yra ta, kad jie nekreipia pakankamai dėmesio į nemokamų programų diegimo procesą. Neužtenka vien tik paspausti „Next“ ar „I Agree“ mygtukų, nes tokiu būdu papildomi priedai yra įrašomi automatiškai. Be to, turėtumėte vengti „Quick“ arba „Basic“ įrašymo būdų. Vietoj jų, rinkitės „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir nužymėkite varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įdiegti papildomus priedus. Taigi, nors TheTorntv V10 nėra pavojinga programa, ji gali padėti kitoms nepatikimoms programoms patekti į jūsų kompiuterį, todėl turėtumėte nedelsiant ją pašalinti iš savo kompiuterio.

Kaip ištrinti TheTorntv V10 virusą?

TheTorntv V10 virusą galima ištrinti su patikima antivirusine programa arba rankiniu būdu. Žinoma, mes rekomenduojama naudoti antivirusinę programą, nes ji suras ir pašalins ne tik TheTorntv V10 virusą, bet kartu ir kitas nepatikimas programas. Jeigu vis dėlto nuspęstumėte šalinti šią programą rankiniu būdu, galite naudoti žemiau esančią instrukciją:

Jūs galite automatiškai pašalinti TheTorntv V10 šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą TheTorntv V10 virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
TheTorntv V10 virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas TheTorntv V10 virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant TheTorntv V10 virusas (2015-03-18)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant TheTorntv V10 virusas (2015-03-18)
TheTorntv V10 virusas ekrano nuotrauka
TheTorntv V10 virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis TheTorntv V10 viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite TheTorntv V10 ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite TheTorntv V10 ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite TheTorntv V10 bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite TheTorntv V10 ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte TheTorntv V10 šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite TheTorntv V10 ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite TheTorntv V10 šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite TheTorntv V10 ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite TheTorntv V10 pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite TheTorntv V10 iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite TheTorntv V10 bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite TheTorntv V10 pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite TheTorntv V10 virus pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti TheTorntv V10 registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e