Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

Systemcare-antivirus.org šalinimas

12

Kas yra Systemcare-antivirus.org?

Systemcare-antivirus.org yra apgaulinga svetainė, kurios reikėtų vengti. Vis dėlto, panašu, kad su šia svetaine galite susidurti tiek žinodami apie ją, tiek niekada apie ją negirdėję, nes internete ji yra platinama pasitelkiant įvairiausius marketingo metodus. Pagrindinė priežastis, kodėl turėtumėte vengti šios svetainės, yra ta, kad ši svetainė platina ir pardavinėja (!) netikrą antivirusinę programą, kuri yra vadinama System Care Antivirus [System Care Antivirus]. Be to, Systemcare-antivirus.org pranešimai taip pat gali jus paskatinti įsirašyti ir kitas pavojingas programas, pavyzdžiui, įvairiausius kompiuterio optimizavimui skirtus įrankius, ‘adware’, naršyklės užgrobėjus ir taip toliau. Labai rekomenduojame nesisiųsti System Care Antivirus programos, kadangi ji yra pavojinga ir gali pavogti jūsų pinigus. Lygiai taip pat kaip it kiti kenkėjai, ši programa dažniausiai pradeda inicijuoti netikrus sistemos patikrinimus ir informuoja kompiuterio savininką apie įvairiausius kompiuterinius virusus ir sistemos gedimus. Be to, ši programa savo aukoms siūlo pasinaudoti mokama virusų šalinimo paslauga , kuri tariamai padės visiškai sutvarkyti kompiuterį. Žinoma, niekada netikėkite tokiais pranešimais, nes jie buvo sukurti tik tam, kad jus suklaidintų. Jie yra netikri, išgalvoti ir visiškai nenaudingi. Mes taip pat tikimės, kad nereikia daug aiškinti apie tai, kodėl NIEKADA neturėtumėte pirkti System Care Antivirus programos licencijos, nes tikriausiai žinote, kad tokiu būdu tik prarasite savo pinigus. Jeigu kurį laiką kentėjote Systemcare-antivirus.org naršyklės peradresavimus ir erzinančius pranešimus, turėtumėte tuoj pat uždaryti šią svetainę ir atmesti kiekvieną pasiūlymą, kurį ji jums rodo. Jeigu norite visam laikui tokių pranešimų atsikratyti, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pašalinti visas kenksmingas programas, kurios galimai slepiasi jūsų kompiuteryje. Šiuo atveju jums reikia pašalinti visus failus, įskaitant naršyklės užgrobėją, susijusį su Systemcare-antivirus.org virusu. Lengviausiai tai galima padaryti naudojant SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą.

Kaip Systemcare-antivirus.org gali patekti į mano kompiuterį?

Dažniausiai Systemcare-antivirus.org naršyklės peradresavimai į nesaugias svetaines atsiranda lyg iš niekur. Taip gali nutikti dėl to, nes ši svetainė yra tiesiogiai susijusi su kita įtartina programa, galinčia patekti į kompiuterius be vartotojų žinios, o taip gali nutikti tik tuo atveju, jeigu vartotojas neatidžiai seka nemokamų programų įrašymo procesą ir nepatikrina kokius papildomus komponentus jos platina. Reikia paminėti, kad yra daugybė nemokamų programų, kurios yra pripildomos įvairiausių priedų, tokių kaip ‘adwares’ arba naršyklės užgrobėjai. Taigi, jeigu norite išvengti tokių programų įsirašymo, turėtumėte itin atidžiai sekti kiekvienos nemokamos programos įrašymo procesą. Beje, ignoruokite įtartinus elektroninius laiškus ir venkite lankytis nelegaliose svetainėse. Jeigu minėtam virusui pavyksta patekti į kompiuterio sistemą, jis siekia kuo dažniau priversti žmones apsilankyti Systemcare-antivirus.org svetainėje. Labai prašome jūsų ignoruoti tokius naršyklės peradresavimus ir niekada nepirkti System Care Antivirus programos. Jeigu kaskart naršant internetu esate riverstas/-a apsilankyti šioje internetinėje svetainėje, turėtumėte patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nesislepia kenksminga programa, kurią būtina pašalinti.

Kaip pašalinti Systemcare-antivirus.org virusą?

Žinoma, pats svarbiausias dalykas, kurį turite įsiminti – tai nepirkti System Care Antivirus licencijos, nes ji visiškai bevertė. Be to, jeigu kurį laiką jus kankino Systemcare-antivirus.org naršyklės užgrobėjas ar, kitaip dar vadinama potencialiai nepageidaujama programa, turėtumėte nedelsiant ją pašalinti. Tam jūs galite patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta STOPzilla arba SpyHunter antivirusine programa arba naudoti žemiau pateiktas instrukcijas.

Jūs galite automatiškai pašalinti Systemcare-antivirus.org šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Systemcare-antivirus.org šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Systemcare-antivirus.org pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Systemcare-antivirus.org šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Systemcare-antivirus.org (2015-08-28)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Systemcare-antivirus.org (2015-08-28)
Systemcare-antivirus.org ekrano nuotrauka
Systemcare-antivirus.org ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Systemcare-antivirus.org pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Systemcare-antivirus.org ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Systemcare-antivirus.org ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Systemcare-antivirus.org bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Systemcare-antivirus.org ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Systemcare-antivirus.org šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Systemcare-antivirus.org ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Systemcare-antivirus.org šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Systemcare-antivirus.org ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Systemcare-antivirus.org pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Systemcare-antivirus.org iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Systemcare-antivirus.org bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Systemcare-antivirus.org pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Systemcare-antivirus.org pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Systemcare-antivirus.org registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e