Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

„System Warning“ Pop up šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra „System Warning“?

Jeigu jums, naršant Internete, netikėtai pasirodė System Warning pranešimas, kuris teigia „Your Computer is Not Protected“, netikėkite juo, nes tai yra eilinė apgavystė. Šis pranešimas neturi nieko bendro su Microsoft ir kitomis gerai žinomomis kompanijomis. Iš tiesų, jis priklauso sukčiams, kurie siekia priversti savo aukas paskambinti duotu numeriu ir taip užsidirbti pinigų. Jeigu nenorite sulaukti ženkliai didesnės telefono sąskaitos, nei negalvokite skambinti System Warning pranešime duotu numeriu. Beje, jeigu pradėjote matyti šį pranešimą vos tik pradedate savo darbą Inetrnete, tai reiškia, kad jūsų kompiuteryje speliasi adware ar browser hijacker kategorijoms priklausanti programa. Nors tokios programos vis dar nėra laikomos pavojingomis, jos kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Kad jų išvengtumėte, jūs turite pradėti stebėti nemokamų programų atsisiuntimą į sistemą. Kaip tai padaryti jūs sužinosite sekančioje pastraipoje. Norėdami pašalinti su padirbtu System Warning pranešimu susijusį virusą, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Mes šiuo atveju rekomenduojame naudoti Reimage.

System Warning

Kaip System Warning virusas gali atsidurti mano kompiuteryje?

Kaip jau minėjome, System Warning virusas priklauso adware ir potentially unwanted program kategrijoms. Jeigu norite apsisaugoti nuo tokių programų, turite atidžiai stebėti kiekvienos nemokamos programos atsisiuntimą į savo kompiuterį. Net ir patikimiausiai atrodančios programos gali priversti jus įsirašyti abejotinų naršyklės priedų, įrankių juostų ir kitų jums tikrai nereikalingų programų. Kad to išvengtumėte, rinkitės tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Jis jums padės pamatyti visus paslėptus priedus ir taip pat leis jums jų atsisakyti. Jūs turėtumėte nužymėti visas varneles, kurios sutinka su naršyklės priedų, įrankių juostų, paieškos sistemų ir pananšių programų atsisiuntimu į kompiuterį. Jei „System Warning“ pranešimas jau pradėjo jus persekioti, jo atsikratyti jūs galite atlikdami žemiau pateiktas instrukcijas arba panaudodami vieną iš rekomenduojamų programų. Deja, bet mes negalime jums tiksliai pasakyti kokios adware tipo programos turėtų būti pašalintos būtent iš jūsų kompiuterio. Dėl to automatinis System Warning pašalinimas mums atrodo patikimesnis. 

Kaip pašalinti System Warning virusą?

Jeigu neseniai į savo kompiuterį įrašinėjote nemokamą programą, nėra nieko nuostabaus, kad System Warning pranešimas pradėjo jus pertraukinėti kai naršote Internete. Tokiu atveju, nieko nelaukite ir atlikite šiuos veiksmus:

Jūs galite automatiškai pašalinti „System Warning“ Pop up šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą "System Warning" pranešimas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
"System Warning" pranešimas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
"System Warning" pranešimas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant "System Warning" pranešimas (2015-09-16)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant "System Warning" pranešimas (2015-09-16)
"System Warning" pranešimas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis „System Warning“ Pop up pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite „System Warning“ Pop up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite „System Warning“ Pop up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite „System Warning“ Pop up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite „System Warning“ Pop up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte „System Warning“ Pop up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite „System Warning“ Pop up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite „System Warning“ Pop up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite „System Warning“ Pop up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite „System Warning“ Pop up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite „System Warning“ Pop up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite „System Warning“ Pop up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite „System Warning“ Pop up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-system-warning-pop-up.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis