Sudėtingumo skalė:  
  (14/100)

System Speed Up šalinimas

12

System Speed Up yra viena iš tų programa, kurios gali sukelti žmonėms įvairiausių nepatogumų. Dažniausiai ši programa bando įsiūlyti savo „licencijuotą“ versiją, todėl, vos tik patekusi į kompiuterį, ji pradeda tikrinti sistemą ir ieško blogų failų, pasenusių registro įrašų ir klaidų (angl. bad registries and errors). Žinoma, baigusi patikrinimą, System Speed Up pateikia ilgą sąrašą įvairiausių problemų, kurios tariamai lėtina jūsų kompiuterį ir turėtų būti pašalintos. Nors tai ir skamba pakankamai įtikinamai, yra viena gudrybė. Norint pašalinti šias problemas ir pagreitinti kompiuterio darbą, reikia nusipirkti šios programos licenciją. Deja, mes negalime garantuoti, kad jūsų pinigai nukeliaus būtent ten kur jūs norite ir kad ši programa išties pagreitins jūsų kompiuterį. 

Kaip System Speed Up gali patekti į mano kompiuterį?

Dažniausiai ši programa patenka į patiklių žmonių kompiuterius, kurie spaudinėja ant įvairiausių reklamų ir panašių dalykų. System Speed Up yra reklamuojama kaip patikima programa, kuri gali padėti pašalinti įvairias su kompiuterio greičiu susijusias problemas. Paprastai, ši reklaminė gudrybė suveikia ir žmonės įsirašo šią programą savo noru. Mes rekomenduojame netikėti tokiomis pernelyg gerai skambančiomis reklamomis ir, juo labiau, nepirkti abejotinų programų, nes jos tėra įrankis, kuris padeda kažkam uždirbinėti pinigus. System Speed Up vargu ar gali pašalinti visas jūsų kompiuteryje esančias bėdas, todėl jūsų sumokėti pinigai bus paleisti vėjais. Be abejo, už panašių programų gali slėptis ir hakeriai, kurie tik ir laukia kada ši programa pateks į patiklaus asmens kompiuterį. 

Kaip pašalinti System Speed Up?

Jeigu ruošiatės pirkti kompiuterio greičio padidinimui skirtą programą, geriau investuokite savo pinigus į patikimesnę ir žinomesnę programą, kuri jūsų neapgaus. Mes taip pat rekomenduojame pasitikrinti kompiuterį su SpyHunter arba STOPzilla antivirusine ir įsitikinti sistema yra pakankamai saugi. Norėdami pašalinti System Speed Up virusą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
2. Čia suraskite System Speed Up ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Automatinis System Speed Up šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą System Speed Up šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
System Speed Up pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas System Speed Up šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant System Speed Up (2014-09-30)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant System Speed Up (2014-09-30)
System Speed Up ekrano nuotrauka
System Speed Up ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e