Sudėtingumo skalė:  
  (33/100)

SurfAccuracy šalinimas

12

Kas yra SurfAccuracy?

SurfAccuracy yra pavojinga programa, kuri buvo priskirta „adware“ kategorijai. Anot daugelio kompiuterių ekspertų, ši programa buvo sukurta tokioms kenksmingoms veikloms kaip žmonių sekimas. Tai yra daroma įrašinėjant jų klavišų paspaudimus, renkant informaciją apie jų naršymą Internete ir pan. Jeigu jūsų antivirusinė jus jau informavo apie Adware.SurfAccuracy ar panašiai pavadintą virusą, nieko nelaukite ir kuo greičiau jo atsikratykite, nes tokios programos gali inicijuoti begalę įvairiausių problemų. Kokios jos? Tai gali būti jūsų asmeninės informacijos pasisavinimas, įvairių prisijungimo duomenų ir slaptažodžių vagystė ir netgi pinigų pasisavinimas. Kai tik SurfAccuracy patenka į kompiuterį, čia ji pradeda keisti jo nustatymus. Dažniausiai ši programa „užgrobia“ visas sistemoje esančias naršykles, įskaitant „Internet Explorer“, „Google“ Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir pan. ir tada pradeda rinkti jai rūpimą informaciją. Beje, tokios programos taip pat gali inicijuoti peradresavimus į nesaugias svetaines, užkrėsti sistemą kitais virusais, blokuoti tam tikras svetaines, pradėti rodyti melagingas reklamas ir pan. Jei jūs norite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje nesislepia SurfAccuracy virusas, patikrinkite jį su SpyHunter.

Kaip SurfAccuracy gali patekti į mano kompiuterį?

SurfAccuracy dažniausiai pasirodo kompiuteryje iš niekur, kadangi ši programa yra platinama naudojant gana pažangią techniką. Jos dėka, ją žmonės gali įsirašyti į savo kompiuterius kartu su nemokamomis programomis. Siekdami to išvengti, atidžiai stebėkite kiekvienos programos atsisiuntimo į kompiuterį procesą. Jeigu siunčiatės įtarimų keliančią programą, pasirinkite Custom arba Advanced programos įrašymo būdą. Po to patikrinkite nemokamus priedus (optional components) ir atsikratykite SurfAccuracy arba panašių priedų. Jei manote, kad SurfAccuracy virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, būkite labai atsargūs kai naudojatės Google, Yahoo ar bing naršykles, nes taip jūs galite atskleisti savo asmeninę informaciją. Be to, jūs taip pat galite atsidurti pavojingose svetainėse, kurios paprastai yra naudojamos dar pavojingesnių programų platinimui.

Kaip pašalinti SurfAccuracy virusą?

Jei manote, kad ši pavojinga programa yra pasislėpusi jūsų kompiuteryje, sekite instrukcijas, kurios yra pateiktos žemiau. Mūsų nuomone, jūs turėtumėte rinktis Automatinį šios programos pašalinimą, nes tik taip jūs atsikratysite visų jos komponentų. 

Jūs galite automatiškai pašalinti SurfAccuracy šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą SurfAccuracy šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
SurfAccuracy šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
SurfAccuracy šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
SurfAccuracy pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas SurfAccuracy šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant SurfAccuracy (2014-11-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant SurfAccuracy (2014-11-23)
Greitasis meniu: Rankinis SurfAccuracy pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SurfAccuracy iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite SurfAccuracy iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite SurfAccuracy ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite SurfAccuracy ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SurfAccuracy iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite SurfAccuracy bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SurfAccuracy iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite SurfAccuracy ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte SurfAccuracy šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SurfAccuracy iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite SurfAccuracy ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite SurfAccuracy šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SurfAccuracy iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite SurfAccuracy ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite SurfAccuracy pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SurfAccuracy iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite SurfAccuracy bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite SurfAccuracy pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite SurfAccuracy pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SurfAccuracy registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

SurfAccuracy rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
sacc.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsacc
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunsacc=C:Program Filessaccsacc.exe

Ištrinti failus:
sacc.exe

Ištrinti direktorijas:
C:Program Filessacc

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e