Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Superfish šalinimas

123

Superfish (taip pat galima rasti pavadinimu Superfish Window Shopper arba tiesiog Windows Shopper) yra nepageidaujama programa, kuri gali pradėti rodyti savo erzinančias reklamas jums naršant Internete. Daugeliu atvejų, reklamos priklausančios šiai programai pasirodo lankantis eBay, Wallmart ir kitose el. parduotuvėse. Dažniausiai šis virusas patenka į kompiuterius be jokios jo savininko žinios, kadangi jis buvo pridėtas prie begalės legalių nemokamų programų. Šis programos platinimo metodas yra vadinamas ‘bundling’. Jeigu jau pastebėjote Superfish Window Shopper pranešimus, turėtumėte žinoti, jog tai yra vienas aiškiausių ženklų, rodančių, kad jūsų kompiuteris buvo užkrėstas ‘adware’ kategorijai priklausančios programos. Prašome ignoruoti šiuos pranešimsu ir niekada jūs nespaudinėti, nes Superfish gali peradresuoti jūsų naršyklę į pavojingas el. svetaines. Jei pastebėjote Superfish Window Shopper pranešimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip Superfish gali patekti į mano kompiuterį?

Panašiai į Yontoo ar Window Shopper, Superfish virusas dažniausiai yra platinamas naudojant nemokamas programas. Štai kodėl jis yra linkęs pasirodyti kompiuteryje iš niekur ir sudaryti įspūdį, kad jis užkrėtė kompiuterį kaip virusas ar kita eilinė nesaugi programa. Norėdami išvengti šios programos, pirmiausia turite prisiminti, kad jūs privalote atidžiai stebėti kiekvienos nemokamos programos atsisiuntimą į kompiuterį. Jei norite išvengti tokių netikėtų programų pasirodymų, jūs turėtumėte rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau atidžiai sekti kiekvieną jums reikalingos programos įrašymo žingsnį. Jeigu pamatėte, kad jums yra siūlomi kokie nors papildomi priedai (angl. add-ons, extensions, toolbars, plugins ir pan.), atsisakykite jų. Jei pastebėjote, kad Superfish jau yra jūsų kompiuteryje, turite laikytis žemiau pateiktų instrukcijų: 

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Superfish šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Superfish pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Superfish šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Superfish (2016-01-29)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Superfish (2016-01-29)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e