Super Optimizer. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

Kas yra Super Optimizer?

Super Optimizer yra viena iš tų programų, kurios teigia galinčios padėti žmonėms atsikratyti nereikalingų failų ar registro įrašų bei tokiu būdu pagerinti jų kompiuterio darbą. Patikėjęs/usi tokiais pažadais, jūs galite savanoriškai atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį. Deja, jeigu taip jau įvyko, jūs turėtumėte nedelsti ir kuo greičiau pašalinti Super Optimizer iš sistemos, nes ši programa siekia vienintelio tikslo – parduoti jums savo licencijuotą versiją. Tam ji nuolat pranešinėja apie įvairias su kompiuteriu susijusias problemas ir teigia, kad vienintelė programa, kuri gali jas pašalinti, yra Super Optimizer. Nors visa tai atrodo labai įtikinamai, mes jums labai rekomenduojame vengti šios programos ir juo labiau nepirkti licencijuotos jos versijos, nes taip jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Beje, Super Optimizer jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Jeigu taip jau nutiko, tai reiškia, kad jūs į savo kompiuterį atsisiuntėte kokią nors nemokamą programą, kuri buvo įtraukta į Super Optimizer platinimą. Tokiu atveju mes jums rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa, tokia kaip Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Kaip Super Optimizer gali patekti į mano kompiuterį?

Jeigu susidurtumėte su kokia nors Super Optimizer reklama, pamatytumėte, kad ši programa yra pristatoma kaip teisėtas įrankis, kuris gali labai pasitarnauti kompiuteriui. Vis dėlto, yra pamirštama pasakyti, kad ši programa pašalina jos aptiktus ‘virusus’ tik tuo atveju jeigu žmogus nusiperka jos licencijuotą versiją. Beje, dažnas iš šios programos aptiktų virusų yra išgalvotas, kadangi ši programa aiškiai siekia priversti savo aukas sumokėti už jos pagalbą juos pašalinant. Mes jums tikrai nerekomenduojame mokėti už Super Optimizer. Beje, jūs šią programą į savo kompiuterį galite atsisiųsti visai apie tai nenujausdamas. Kad to išvengtumėte, stenkitės vengti įtarimą keliančių nemokamų programų ir juo labiau niekada neskubinkite jų atsisiuntimo į kompiuterį. Tam mes rekomenduojame rinktis tik Custom arba Advanced programos įrašymo būdą, kuris leidžia pamatyti papildomus komponentus bei suteikia galimybę jų atsisakyti.

Kaip pašalinti Super Optimizer virusą?

Jeigu Super Optimizer jau pasirodė jūsų kompiuteryje, mes patariame jums kuo greičiau patikrinti jį su patikima antivirusine programa. Tam mes siūlome naudoti: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware. Jeigu norite atsikratyti šios programos rankiniu būdu, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite Super Optimizer Pro ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Super Optimizer šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Super Optimizer pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Super Optimizer ekrano nuotrauka
Super Optimizer ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-super-optimizer.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis