Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

SunriseBrowse reklamų šalinimas

Gabrielė E. Hall - -
12

Kas yra SunriseBrowse?

SunriseBrowse yra viena iš daugelio programų, kurios buvo sukurtos siekiant uždirbti pinigus. Nors ši programa yra platinama nemokamai, ji savo tikslo siekia kitais būdais. Dažniausiai ji renka savo kūrėjams pinigus peradresuodama žmonių naršykles į iš anksto suplanuotas svetaines ir taip padėdama joms padidinti savo žinomumą. Taigi, jeigu atsisiuntėte SunriseBrowse į savo kompiuterį galvodami, kad ši programa padės jums sužinoti apie naujausias nuolaidas, kainų palyginimus ir panašius dalykus, mes jums rekomenduojame vengti jos rodomų pranešimų. Priešingu atveju, jūs galite atsidurti ir ne visai legalioje svetainėje, kuri gali bandyti užkrėsti jūsų kompiuterį virusais. Beje, SunriseBrowse reklamos nėra vienintelis dalykas, kurį jūs galite pastebėti atsisiuntę šią programą į savo kompiuterį. Jūs taip pat galite susidurti su naršyklės sulėtėjimais, peradresavimais į jums visai nepažįstamas svetaines ir panašiais dalykais. Taigi, kad ir kaip patraukliai atrodo ši programa, jūs turėtumėte suprasti, kad ji priklauso adware kategorijai. Norėdami jos atsikratyti, jūs turėsite sutvarkyti jos užgrobtas naršykles (dažniausiai ji užgrobia visas sistemoje esančias naršykles) bei pašalinti kitus jūsų kompiuteriyje besislepiančius šios programos komponentus. Lengviausia tai padaryti yra naudojant tokias programas kaip Reimage.

Kaip SunriseBrowse gali „užgrobti“ mano kompiuterį?

Ši programa, kaip ir dauguma adware kategorijai priklausančių programų, dažniausiai plinta per oficialią savo svetainę, tačiau tai nėra vienintelis metodas, kuris yra naudojamas jos platinimui. Pasirodo, kad ši programa taip pat yra platinama naudojant metodą, kuris angliškai yra vadinamas „bundling“. Jo metu dvi programos yra sujungiamos į vieną ir žmogus, jeigu neprižiūri vienos iš jų atsisiuntimo į kompiuterį, gali lengvai atsisiųsti visus komponentus, kurie buvo paslėpti joje. Taigi, jeigu norite išvengti SunriseBrowse viruso, jūs privalote pradėti sekti nemokamų programų atsisiuntimą. Lengviausia tai padaryti yra naudojant Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, kuris aiškiai parodo kokie komponentai yra slepiami vienoje ar kitoje programoje. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte atidžiai sekti kiekvieną programos įrašymo žingsnį ir nužymėti varneles, kurios sako, kad jūs norite atsisiųsti SunriseBrowse arba kitą naršyklės priedą. Jeigu manote, kad tai daryti yra per vėlu, nes ši programa jau slepiasi jūsų kompiuteryje, turite kuo greičiau atlikti žemiau pateiktas instrukcijas.

Kaip pašalinti SunriseBrowse virusą?

Šis naršyklės priedas yra viena iš tų programų, kurios gali bandyti inicijuoti jūsų kompiuteryje eilę erzinančių veiklų. Jeigu norite išvengti peradresavimų į nepažįstamas svetaines, neleiskite SunriseBrowse virusui likti jūsų kompiuteryje. Jo atsikratyti galite šių instrukcijų pagalba:

Jūs galite automatiškai pašalinti SunriseBrowse šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą SunriseBrowse reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SunriseBrowse reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
SunriseBrowse reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant SunriseBrowse reklamos (2015-03-10)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant SunriseBrowse reklamos (2015-03-10)
SunriseBrowse reklamos ekrano nuotrauka
SunriseBrowse reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis SunriseBrowse reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SunriseBrowse iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite SunriseBrowse iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite SunriseBrowse ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite SunriseBrowse ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SunriseBrowse iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite SunriseBrowse bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SunriseBrowse iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite SunriseBrowse ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte SunriseBrowse šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SunriseBrowse iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite SunriseBrowse ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite SunriseBrowse šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SunriseBrowse iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite SunriseBrowse ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite SunriseBrowse pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SunriseBrowse iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite SunriseBrowse bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite SunriseBrowse pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-sunrisebrowse.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis