Kaip ištrinti StartNow Toolbar

Sudėtingumo skalė:  
  (56/100)

Startnow įrankių juosta ir jos procesas ToolbarUpdaterService.exe naudoja daug sistemos resursų. Taip pat, kompiuterių vartotojai teigia, jog jis lėtina kompiuterį ir gali netgi užblokuoti jo darbą. Taigi, kai šis procesas yra aktyvus, gali būti tiesiog neįmanoma su juo dirbti. Dažniausiai, Startnow įrankių juosta patenka į sistemą kartu su kita programine įranga kaip komponentas. Taigi, visuomet reikia atkreipti dėmesį į jų sąrašą ir licenzijos sutartį kai bandote įdiegti kokią nors programą į sistemą, nes vienas praleistas langelis gali būti Startnow įrankių juostos atsiradimo priežastis.

Startnow įrankių juosta nedaro kenkėjiškos veiklos kompiuteryje, tačiau beveik visi vartotojai teigia, jog yra neįmanoma dirbti su kompiuteriu kai StartNow įrankių juosta yra įdiegta sistemoje.

Kas yra StartNow įrankių juosta?

StartNow įrankių juosta yra sukurta ‘Zugo’. Kaip yra pristatoma jos puslapyje, vienu paspaudimu ji suteikia vartotojams prieigą prie daugialypės terpės failų paieškos, „Facebook“, vietos orų prognozės ir turi daug kitų funkcijų, suteikiančių ‘geriausią patirtį internete’. ‘Tai paprasta, nedidelė ir puikiai prie jūsų naršyklės prisitaikanti programa, kuri jums suteiks prieigą prie jūsų mėgstamiausių svetainių ir informacijos jose’.

Kaip pašalinti StartNow įrankių juostą?

StartNow įrankių juostą galima pašalinti kaip ir bet kurią kitą teisėtą programą per Add/Remove Programs sąrašą. Tačiau yra pranešimų, kad vartotojai negali rasti lengvo būdo kaip pašalinti šią programą ir yra įtarimų, kad ji elgiasi kaip kenkėjiška programa neleisdama savęs pašalinti iš įrankių juostos. Dėl to mes rekomenduojame nuskaityti sistemą su bent viena iš geros reputacijos apsaugos programų pateiktų sąraše žemiau. Jos aptiks bet kokių kenkėjiškų programų veiklą.

Automatinis StartNow Toolbar pašalinimas

Jūs galite automatiškai pašalinti StartNow Toolbar šių programų pagalba: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą StartNow Toolbar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
StartNow Toolbar šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
StartNow Toolbar šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas StartNow Toolbar šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant StartNow Toolbar (2014-09-11)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant StartNow Toolbar (2014-09-11)
Defender Pro Ultimate
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate efektyvumą šalinant StartNow Toolbar (2014-09-11)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant StartNow Toolbar (2014-09-11)

StartNow Toolbar ekrano nuotrauka

StartNow Toolbar ekrano nuotrauka

Rankinis StartNow Toolbar pašalinimas

Žingsnis 1

Išinstaliuokite StartNow Toolbar ir su šia programa susijusias programas

Windows Mac OS X Žingsnis 2
Windows 7 / Vista / XP
 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
Windows 8
 • Jeigu naudojate Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite StartNow Toolbar ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite StartNow Toolbar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Windows Mac OS X Žingsnis 2

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite StartNow Toolbar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Žingsnis 2

Ištrinkite StartNow Toolbar iš Windows nuorodų

Žingsnis 3
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Žingsnis 3

Pašalinkite StartNow Toolbar iš savo interneto naršyklių

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite StartNow Toolbar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte StartNow Toolbar šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
 • Čia suraskite StartNow Toolbar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite StartNow Toolbar šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
 • Dabar pasirinkite StartNow Toolbar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite StartNow Toolbar pašalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
 • Čia pasirinkite Extentions ir suraskite StartNow Toolbar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užžymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite StartNow Toolbar pašalinimą.

Žingsnis 4

Užbaikite StartNow Toolbar pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti StartNow Toolbar registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

StartNow Toolbar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
TOOLBARUPDATERSERVICE.EXE

Ištrinti registro reikšmes:
HKLM\SOFTWARE\CLASSES\CLSID\{5911488E-9D1E-40EC-8CBB-06B231CC153F}\INPROCSERVER32\: "C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\TOOLBAR32.DLL"
HKLM\SOFTWARE\CLASSES\CLSID\{6E13D095-45C3-4271-9475-F3B48227DD9F}\INPROCSERVER32\: "C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\TOOLBAR32.DLL"
HKLM\SOFTWARE\CLASSES\TYPELIB\{6857AC4A-95B4-4E2C-B2D2-8A235FCCEF4A}\1.0\0\WIN32\: "C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\TOOLBAR32.DLL"
HKCU\SOFTWARE\ZUGO\TOOLBARS\IE\200\FILES: "C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\TOOLBAR32.DLL"


Išregistruoti DLL' us:
TOOLBAR32.DLL

Ištrinti failus:
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\GETVERSION.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\INETC.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\KILLPROCDLL.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\LINKER.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\MATH.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\MD5DLL.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\MODERN-WIZARD.BMP
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\NSDIALOGS.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\NSISDL.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\NSISDL_TEMP.ZUGO
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\SYSTEM.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\TIMEPRO.DLL
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP\TRACKJSON.JSON
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\BTN-MSN.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\CHEVRONBUTTON.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ENGINE_IMAGES.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ENGINE_MAPS.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ENGINE_NEWS.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ENGINE_VIDEOS.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ENGINE_WEB.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_AMAZON.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_EBAY.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_FACEBOOK.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_GAMES.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_SHOPPING.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_TRAVEL.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\ICON_TWITTER.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\SEPARATOR.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\SPLITTER.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES\STARTNOW_LOGO.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\INSTALLER.XML
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT\INDEX.HTML
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT\NOTIE6.CSS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT\ONLYIE6.CSS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT\SEARCHPROTECTICON.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT\WINDOW.CSS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT\WINDOW.JS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE\INDEX.HTML
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE\LEFTIMAGE.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE\NOTIE6.CSS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE\ONLYIE6.CSS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE\WINDOW.CSS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE\WINDOW.JS
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\SEARCHBOX\DROPDOWN_BUTTON_NORMAL.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\SEARCHBOX\SEARCHBOX_BUTTON_HOVER.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\SEARCHBOX\SEARCHBOX_BUTTON_NORMAL.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\SEARCHBOX\SEARCHBOX_INPUT_LEFT.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\SEARCHBOX\SEARCHBOX_INPUT_MIDDLE.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBAR.XML
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON\HOVER_C.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON\HOVER_L.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON\HOVER_R.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON\NORMAL_C.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON\NORMAL_L.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON\NORMAL_R.PNG
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\STARTNOWTOOLBARUNINSTALL.EXE
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\TOOLBAR32.DLL
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\TOOLBARUPDATERSERVICE.EXE
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\UNINSTALL.DAT
C:\WINDOWS\TEMP\COOKIES\INDEX.DAT
C:\WINDOWS\TEMP\HISTORY\HISTORY.IE5\DESKTOP.INI
C:\WINDOWS\TEMP\HISTORY\HISTORY.IE5\INDEX.DAT
C:\WINDOWS\TEMP\TEMPORARY INTERNET FILES\CONTENT.IE5\DESKTOP.INI
C:\WINDOWS\TEMP\TEMPORARY INTERNET FILES\CONTENT.IE5\INDEX.DAT


Ištrinti direktorijas:
C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\ADMINISTRATOR\LOCAL SETTINGS\TEMP\NSR3.TMP
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\IMAGES
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\PROTECT
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\REACTIVATE
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\SEARCHBOX
C:\PROGRAM FILES\STARTNOW TOOLBAR\RESOURCES\TOOLBARBUTTON
C:\WINDOWS\TEMP\COOKIES
C:\WINDOWS\TEMP\HISTORY
C:\WINDOWS\TEMP\HISTORY\HISTORY.IE5
C:\WINDOWS\TEMP\TEMPORARY INTERNET FILES
C:\WINDOWS\TEMP\TEMPORARY INTERNET FILES\CONTENT.IE5

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje