Sudėtingumo skalė:  
  (7/100)

SpeedUpMyComputer šalinimas

12

SpeedUpMyComputer (taip pat galima surasti pavadinimu Speed Up My Computer) yra viena iš tų programų, kurios gana greitai tampa nepageidaujamos ir žmonės pradeda aktyviai ieškoti būdų kaip galėtų pašalinti jas iš kompiuterio. Pagrindinė to priežastis yra šios programos nuolat rodomi pranešimai bei karts nuo karto sukeliami sistemos sulėtėjimai. Beje, jūs taip pat galite pastebėti, kad po šios programos atsisiuntimo kompiuteryje pasirodė ir daugiau įtartinų programų, kurios rodo savo erzinančias reklamas bei kitokius pranešimus. Anot šios programos kūrėjo, kompanijos SmartTweak, ji buvo sukurta siekiant padėti žmonėms paspartinti jų kompiuterio darbą. Vis dėlto, kaip matote iš šio straipsnio, ši programa gali sukelti priešingą efektą. Jeigu jūs savo noru atsisiuntėte SpeedUpMyComputer ir dabar nusprendėte ją iš jo pašalinti, tai galite padaryti žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. Beje, mes jums labai rekomenduojame nemokėti už licencijuotą šios programos versiją, nes taip jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Dažniausiai, tokios programos rodo perdėtai grėsmingus pranešimus, kuriais ir siekia priversti žmones tai padaryti. 

Kaip SpeedUpMyComputer gali atsirasti mano kompiuteryje?

SpeedUpMyComputer galima surasti oficialioje šios programos svetainėje bei daugelyje kitų el. puslapių, kuriuose ši programa pristatoma kaip ypač naudingas įrankis norintiems pagreitinti jų kompiuterių darbą. Tai padaryti žadama pašalinant visus įsisenėjusius registro įrašus ir kitokius failus. Nors tai atrodo gana viliojančiai, mes jums labai rekomenduojame paieškoti profesionalesnių programų, nes SpeedUpMyComputer nepašalins jokių failų kol negaus jūsų pinigų. Beje, ši programa į kompiuterį gali patekti ir be jūsų žinios. Tam paprastai yra naudojamos kitos programos, kuriose ši programa yra pristatoma kaip papildomas priedas. Norėdami jo išvengti, jūs turėtumėte nužymėti varnelę, kuri sutinka su papildomų programų atsisiuntimu. Jei tik ši programa pasiekia savo tikslą, ji kompiuteryje atlieka jai reikiamus sistemos nustatymų pakeitimus. Tai gali būti pradžios puslapio (angl. start page) pakeitimai, ir pan. Jei jau pastebėjote šią programą savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jie jums padės atsikratyti tiek SpeedUpMyComputer viruso, tiek ir kitų nereikalingų programų.

Kaip pašalinti SpeedUpMyComputer?

Siekiant pašalinti SpeedUpMyComputer, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „Start“ ir pasirinkite Control Panel.
  2. Spustelėkite „Programs“ ir „Uninstall a program“.
  3. Pasirinkti „SpeedUpMyComputer“ ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  4. Spustelėkite „ok jei norite įrašyti šiuos pakeitimus.

Vis dėlto, mes taip pat rekomenduojame patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pašalinti iš jo su SpeedUpMyComputer susijusias programas, kurios galėjo nepastebėtospatekti į jūsų kompiuterį. Tam rekomenduojame naudoti: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware.

Automatinis SpeedUpMyComputer šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą SpeedUpMyComputer šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SpeedUpMyComputer pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas SpeedUpMyComputer šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant SpeedUpMyComputer (2015-05-05)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant SpeedUpMyComputer (2015-05-05)
SpeedUpMyComputer ekrano nuotrauka
SpeedUpMyComputer ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e