Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Smart Guard Protection šalinimas

12

Smart Guard Protection yra pavojingas virusas, kuris gali lengvai atsidurti jūsų kompiuteryje, ypač jeigu jis nėra tinkamai apsaugotas. Paprastai, šis virusas sukelia žmonėms daug rūpesčių, nes jis pradeda savo veiklą kiekvieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Paprastai, jis rodo pasikartojančius pranešimus apie išgalvotus virusus ir vėliau siūlo nusipirkti licencijuotą jo versiją. Be to, jis taip pat blokuoja teisėtas programas, lėtina sistemos darbą ir gali atsiųsti į kompiuterį kitų virusų. Taigi, nors Smart Guard Protection atrodo tikrai įtikinamai, jūs turite ignoruoti šios programos pranešimus. Be to, jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti iš jo užkrėstus failus, kadangi tai yra vienintelis būdas atsikratyti melagingų šios programos pranešimų.  

KAIP SMART GUARD PROTECTION GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Smart Guard Protection gali užkrėsti kompiuterį kaip bet kuris kitas virusas. Didžiausia tikimybė užsikrėsti šia kompiuterine infekcija yra per nelegalių programų versijas, nelegalias el. svetaines ir naršyklės peradresavimus. Kaip tik virusas patenka į kompiuterį, jis pakeičia jam reikalingus sistemos nustatymus, kurie vėliau padeda šiam virusui pasileisti kiekvieną kartą, kai auka perkrauna kompiuterį. To pasekoje pasirodo tokie ir panašūs pranešimai:

Warning! 
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning! 
The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate Smart Guard Protection, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jie siekia vienintelio – pavogti jūsų pinigus. Jei jau sumokėjote už šios programos licencijuotą versiją, jūs turite kuo greičiau susisiekti su savo banku, nes kitaip jūs galite prarasti savo kreditinės kortelės duomenis ir kitą svarbią informaciją. Galiausiai, privalote pašalinti Smart Guard Protection iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI SMART GUARD PROTECTION?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Smart Guard Protection viruso, patikrinkite jį su STOPzilla, SpyHunter arba kita rimta antivirusine ir pašalinkite iš jo visus užkrėstus failus. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite užkrėstus failus

Automatinis Smart Guard Protection šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Smart Guard Protection šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Smart Guard Protection šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Smart Guard Protection šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Smart Guard Protection pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Smart Guard Protection šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Smart Guard Protection (2015-05-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Smart Guard Protection (2015-05-07)
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka

Smart Guard Protection rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e