Skype virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware
12

Skype virusas yra pavojinga programa, kuri šiuo metu aktyviai plinta Internete. Šis virusas taip pat gali būti vadinamas Bitcoin arba Bitcoin Mining virusu ir paprastai yra naudojamas pakenkti kompiuteriui bei jo įprastam jo darbui. Beje, kai kurios Skype viruso versijos taip pat gali būti naudojamos pavogti iš žmonių jų asmeninę informaciją ir slaptus jų duomenis. Šio viruso platinimui hakeriai dažniausiai naudoja užkrėstas nuorodas, kurios ir parsiunčia virusą į kompiuterį. Todėl mes labai rekomenduojame vengti neaiškių Skype žinučių, nelegalių el. svetainių bei el. laiškų, kurie buvo siųsti jums nežinomų asmenų. Jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuterio greitis labai sulėtėjo, jūsų kompiuteris gali būti taip pat užkrėstas Skype viruso. Kiek yra žinoma, dauguma antivirusinių dar negali aptikti šio viruso, todėl mes rekomenduojame naudoti Reimage.

KAIP MANO KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS SKYPE VIRUSO?

Akivaizdu, jog dažniausiai Skype virusas plinta per Skype tinklą. Jei norite to išvengti, jums reikia ignoruoti visus kvailus pranešimus, tokius kaip ‘lol is this your new profile pic?’. Nors dažniausiai atrodo, jog jie buvo siųsti jūsų draugų, iš tikrųjų taip nėra. Vos paspaudęs ant tokio pranešimo pagalba atsiųstos nuorodos, jūs į savo kompiuterį galite atsisiųsti Skype virusą, kuris, nieko nelaukęs, pradės jame savo darbą. Dažniausiai, yra sunku nepastebėti Skype viruso kompiuteryje, kadangi jis naudoja daug sistemos resursų ir akivaizdžiai lėtina kompiuterio darbą. Jeigu pastebėjote tokius dalykus savo kompiuteryje, turite kuo greičiau pašalinti šią grėsmingą programą iš sistemos. č

KAIP IŠTRINTI SKYPE VIRUSĄ?

Kaip jau sakėme, jūsų kompiuteris gali būti užsikrėstas Skype viruso, jei akivaizdžiai sulėtėjo jo darbas. Tai pastebėjęs, patikrinkite jį su Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage ar kita atnaujinta antivirusine programa. Šios programos jums padės pašalinti visus užkrėstus failus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Skype virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Skype virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-skype-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis