Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

SimpleFiles šalinimas

12

Kas yra SimpleFiles?

SimpleFiles programa, sukurta Blisbury LLP kompanijos, yra priskiriama ‘potentially unwanted program’ (PUP) ir ‘adware’ kategorijoms, todėl turėtumėte gerai pagalvoti prieš ją atsisiųsdami į savo kompiuterį. Taip, ji veikia kaip failų atsisiuntimo programa, tačiau buvo pastebėta, kad trečiosios šalys, siekiančios išreklamuoti savo svetaines, remia šią programa, todėl ją įsirašę, galite pradėti pastebėti įvairiausias įtartinas veiklas kai naršote internete, įskaitant SimpleFiles naršyklės peradresavimus, erzinančius pranešimus, sulėtėjimus ir pan. Vos tik ši nepatikima programa patenka į kompiuterio sistemą, įvairiausi iššokantys langai, reklamjuostės, tekstinės nuorodos ir panašios reklamos gali pasirodyti jūsų ekrane. Dažniausiai SimpleFiles pranešimai yra pripildyti įšiauriausių komercinių pasiūlymų, tačiau jeigu jau pastebėjote pranešimus, pažymėtus kaip „Ads by SimpleFiles“, nepamirškite, kad jie yra remiami trečiųjų šalių, kurių tikslas – nukreipti jūsų naršyklę į partnerių svetaines. Be to, galite pastebėti įvairiausius pasiūlymus atsisiųsti įtartinas programas, tokias kaip sistemos optimizavimui skirtos programos, nemokami programų atnaujinimai ir pan. Nerekomenduojame pasikliauti tokiais pranešimais, nes jų tikslas vienas – įtikinti žmones įsirašyti kitas nepatikimas programas. Galiausiai, SimpleFiles programa gali būti naudojama kitų potencialiai nepageidaujamų programų, įskaitant Delta Toolbar, platinimui. Jeigu vos tik įsirašę šią programą pastebėjote, kad jūsų naršyklės pradinis puslapis ir paieškos sistema buvo pakeisti neatsiklausus jūsų leidimo, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su SpyHunter ar kita patikima antivirusine programa.

Kaip SimpleFiles gali patekti į mano kompiuterį?

SimpleFiles programą galima atsisiųsti iš jos oficialios svetainės (simple-files.com), tačiau turėtumėte būti itin atsargūs su šia programa, nes ji gali platinti kitas bevertes programas. Vis dėlto, ši programa gali pasirodyti jūsų kompiuteryje nepastebėta iš kart po to, kai pabaigsite kitos nemokamos programos, kurią neseniai parsiuntėte iš trečiųjų šalių svetainės, įrašymo procesą. Jeigu neseniai įsirašėte nemokamą programą, tačiau ne itin kreipėte dėmesį į patį įrašymo procesą, tuomet nenuostabu, kad dabar jums tenka patirti SimpleFiles naršyklės peradresavimus, matyti erzinančius pranešimus ir kitus nepatogumus. Norint to išvengti, turėtumėte būti labai atsargūs kai siunčiatės ir diegiate nemokamas programas į savo kompiuterį. Niekada nepasikliaukite ‘Recommended’ arba ‘Quick’ įrašymo parinktimis. Vietoj jų rinkitės arba ‘Advanced’, arba ‘Custom’ įrašymo būdą ir atsisakykite pasiūlymų pakeisti numatytąjį pradinį puslapį, paieškos sistemą bei nesutikite įsirašyti įrankių juostų, naršyklės priedų, plėtinių, ir pan., kurių pavadinimai dažniausiai parašti itin mažu šriftu. Jeigu taip atsitiko, kad SimpleFiles reklaminę programą jau įsirašėte į savo kompiuterį, turėtumėte pasinaudoti žemiau esančiais nurodymais ir nedelsiant sutvarkyti savo kompiuterį.

Kaip pašalinti SimpleFiles virusą?

Tol kol SimpleFiles virusas yra jūsų kompiuteryje, jūs galite nuolat gauti pranešimus, patirti naršyklės peradresavimus ir panašias problemas, todėl nepaisant to, kad ši programa techniškai ir nėra virusas, patartina ją pašalinti jeigu norite išvengti visų aukščiau išvardintų nepatogumų. Norint pašalinti šią programą, jums pravers žemiau pateiktos instrukcijos:

Jūs galite automatiškai pašalinti SimpleFiles šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą SimpleFiles šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SimpleFiles pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas SimpleFiles šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant SimpleFiles (2015-09-17)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant SimpleFiles (2015-09-17)
SimpleFiles ekrano nuotrauka
SimpleFiles ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis SimpleFiles pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SimpleFiles iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite SimpleFiles iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite SimpleFiles ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite SimpleFiles ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SimpleFiles iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite SimpleFiles bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SimpleFiles iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite SimpleFiles ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte SimpleFiles šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SimpleFiles iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite SimpleFiles ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite SimpleFiles šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SimpleFiles iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite SimpleFiles ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite SimpleFiles pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite SimpleFiles iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite SimpleFiles bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite SimpleFiles pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite SimpleFiles pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SimpleFiles registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e