Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Shopping Assistant reklamų šalinimas

12

KAS YRA SHOPPING ASSISTANT?

Shopping Assistant reklamos ir pasiūlymai Jūsų ekrane gali pasirodyti lyg iš niekur. Taip nutikus, reiktų sunerimti ir apmąstyti, kokias nemokamas programas pastaruoju metu įsirašėte į savo kompiuterį. Tokios reklamos – tai pirmasis ženklas, kad parsisiuntėte potencialiai nepageidaujamų programų (angl. Potentially Unwanted Programs), dar vadinamų reklaminėmis programomis (angl. Adwares). Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad žmonės neatidžiai seka nemokamų programų diegimo procesą. Laimei, Shopping Assistant nėra piktybinė programa, todėl jeigu Jums ji patinka, galite ir toliau ja naudotis. Visgi daugelis žmonių internete pranešė apie neigiamus reiškinius, atsirandančius įdiegus šią programą sistemoje. Shopping Assistant galima vadinti nepageidaujama programa dėl to, kad ji gali pradėti vykdyti įvarią veiklą be Jūsų žinios.

Erzinančios ir įkyrios reklamos – tai ne pats blogiausias dalykas, galintis nutikti, jei ši programa įdiegta Jūsų kompiuteryje. Visgi turėtumėte nepamiršti, kad paspaudus ant šių reklamų galite būti nukreipti į nežinomus ir nepatikimus internetinius puslapius. Nėra jokios garantijos, kad tarp tokių puslapių neatsiras puslapių, galinčių įdiegti Jūsų kompiuteryje daugiau nepageidaujamų programų. Dėl to rekomenduojame vengti puslapių, į kuriuos nukreipia Shopping Assistant, bei jo generuojamų iššokančiųjų langų (angl. Pop-ups) bei kito turinio, galinčio atsirasti įdiegus šią programą Jūsų kompiuteryje. Taip pat norime Jus įspėti, kad tokios potencialiai nepageidaujamos programos kaip Shopping Assistant gali rinkti Jūsų naršymo duomenis ir su juo susijusią informaciją. Daugeliu atvejų tokias programas domina paieškų raktažodžiai, dažniausiai lankomi puslapiai, duomenys įvesti lankantis juos, kompiuterio IP adresas, vietovė ir t.t. Surinkti duomenis gali būti perduodami trečiosioms šalims, todėl negalima žinoti, kas konkrečiai naudosis šia informacija. Norėdami atsikratyti Shopping Assistant ir panašių nepageidaujamų programų turėtumėte naudotis SpyHunter programa. 

KAIP SHOPPING ASSISTANT GALI ATSIDURTI MANO KOMPIUTERYJE?

Kad Shopping Assistant nenukreiptų Jūsų į nepageidaujamus puslapius, turite žinoti, kaip ši programa veikia. Visų pirma ją nesunku parsisiųsti patiems. Kaip ir daugelis kitų reklaminių programų, Shopping Assistant virusas platinamas kaip teisėtas naršyklės papildinys, padėsiantis Jums sutaupyti laiko ir pinigų perkantis internetu. Negalime garantuoti, kad ši abejotina programa atliks tai, ką žada. Viena aišku – Jūsų kompiuterį užtvindys gausybė reklamų. Shopping Assistant gali būti įdiegtas Jūsų kompiuteryje be Jūsų žinios – galite pridėti šią nepatikimą papildinį diegdami nežinomas programas. Šis apgaulingas platinimo metodas dažnai naudojamas platinti įvairias reklamines ar potencialiai nepageidaujamas programas ir panašius beverčius papildinius. Dėl šios priežasties turėtumėte atidžiai patikrinti programas, kurias žadate siųstis ir įsitikinti, kad prie jų nėra nepageidaujamų priedų.

KAIP PAŠALINTI SHOPPING ASSISTANT?

Dabar jau žinote, kaip plinta ši programa ir tai padės Jums apsaugoti savo kompiuterį nuo nepageidaujamų programų. Vadovaukitės šiomis paprastomis šalinimo instrukcijomis ir atsikratykite Shopping Assistant viruso kuo galima greičiau.

Jūs galite automatiškai pašalinti Shopping Assistant šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Shopping Assistant reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Shopping Assistant reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Shopping Assistant reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Shopping Assistant reklamos (2015-07-10)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Shopping Assistant reklamos (2015-07-10)
Shopping Assistant reklamos ekrano nuotrauka
Shopping Assistant reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Shopping Assistant reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Shopping Assistant iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Shopping Assistant iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Shopping Assistant ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Shopping Assistant ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Shopping Assistant iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Shopping Assistant bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Shopping Assistant iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Shopping Assistant ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Shopping Assistant šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Shopping Assistant iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Shopping Assistant ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Shopping Assistant šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Shopping Assistant iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Shopping Assistant ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Shopping Assistant pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Shopping Assistant iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Shopping Assistant bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Shopping Assistant pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Shopping Assistant ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Shopping Assistant registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e