Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Sekindo reklamų šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra Sekindo?

Sekindo – tai nepageidaujama programa, kuri gali sukelti tikrą sumaištį jūsų naršyklėje. Ši programa nėra naujiena, nes mūsų saugumo ekspertai jau prieš porą metų užfiksavo jos atsiradimą, tačiau panašu, kad šiomis dienomis ji ypač sparčiai plinta. Forumai internete vis pilnėja žmonių komentarų, susijusių su Sekindo reklamomis. Daugumajų teigia, kad ši programa yra virusas, nes įsirašo į kompiuterius visiškai nepastebėta, tačiau ji nėra nei virusas nei kitas pavojingas kompiuterinis užkratas. Panašu, kad tai tik dar viena ‘adware’ tipo programa, siekianti uždirbti savo rėmėjams pinigų rodydama reklamas. Taigi, nesvarbu atsitiktinai ar tyčia paspaustumėte ant reklamų, pažymėtų kaip “Ads by Sekindo”, “Sekindo Deals”, “Delivered by Sekindo” ir pan., rezultatas bus tas pats – pinigai jų kūrėjams, o jums – vizitas į visiškai nenaudingas svetaines. Be to, spaudinėdami ant tokių reklamų bei pranešimų rizikuojate įsirašyti kitas nepageidaujamas programas, tokias kaip Pc Optimizer Pro, Bo-Browser, Triple Pose, ir t.t. Kodėl? Todėl, kad dauguma reklamų yra remiamos trečiųjų šalių, kurios gali turėti įvairiausių tiklsų, įskaitant kitų potencialiai nepageidaujamų programų platinimas, lankytojų srauto didinimas ir pan. Be to, lygiai taip pat kaip ir kitos ‘adware’ tipui priklausančios programos, Sekindo virusas gali rinkti informaciją apie savo vartotojus ir jų naršymo įpročius. Šiuo būdu trečiosios šalys siekia pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir patraukti daugiau žmonių dėmesio. Deja, bet tokia informacija taip pat gali būti panaudoti apgaulingiems pranešimams ruošti ar net elektroninio pašto teršimui (angl. ‘spamming’). Taigi, patartina kuo greičiau pašalinti Sekindo virusą iš kompiuterio sistemos. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Sekindo reklamos

Kaip Sekindo gali patekti į mano kompiuterį?

Sekindo neturi oficialios svetainės, todėl akivaizdu, kad jos negalima atsisiųsti tiesiogiai. Dažniausiai žmonės susiduria su pasiūlymu šią programą įsirašyti kitų nemokamų programų įrašymo metu. Problema yra ta, kad tiek ji, tiek kitos potencialiai nepageidaujamos programos dažniausiai yra įvardijamos netiesiogiai, tačiau visada pažymėtos varnele ir įrašomos pagal numatytuosius parametrus, nebent kompiuterio vartotojas ją nužymi. Laimei, nėra sunku aptikti programinės įrangos paketus ir atsisakyti visų papildomų komponentų. Taigi, visuomet rinkitės „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus (vietoj „Quick/Basic“), perskaitykite visas sąlygas ir atkreipkite dėmesį į tuos pranešimus, kurie yra pažymėti varnele. Galiausiai, būtina nužymėti tas, kurios praneša apie papildomų komponentų įrašymą, nes kitaipm jie bus įdiegti automatiškai.

Kaip pašalinti Sekindo virusą?

Sekindo galima pašalinti rankiniu būdu arba su patikimos antivirusinės programos pagalba. Kadangi ji yra programa, turėtumėte ją rasti „Add/Remove Programs“ sąraše, tačiau ji tikrai ne visada būna ten. Taigi, žymiai patikimesnis sprendimo būdas – tai pasitelkti antivirusinės programos pagalbą, nes ji suras šią reklaminę programėlę, potencialiai nepageidaujamas programas, pavojingus virusus ir visus juos ištrins automatiškai.

Jūs galite automatiškai pašalinti Sekindo šių programų pagalba: Reimage, Plumbytes Anti-Malware, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Sekindo reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Sekindo reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Sekindo reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Sekindo reklamos (2015-10-20)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Sekindo reklamos (2015-10-20)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Sekindo reklamos (2015-10-20)
Sekindo reklamos ekrano nuotrauka
Sekindo reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Sekindo reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sekindo iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Sekindo iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Sekindo ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Sekindo ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sekindo iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Sekindo bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sekindo iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Sekindo ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Sekindo šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sekindo iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Sekindo ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Sekindo šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sekindo iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Sekindo ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Sekindo pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sekindo iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Sekindo bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Sekindo pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-sekindo-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis