Kaip ištrinti Searchnu

Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (69/100)

Searchnu yra pavojinga programa, kuri gali priversti jus apsilankyti nežinomose svetainėse kiekvieną kartą naršant Internete. Žmonės, į kurių kompiuterius pateko ši programa, dažniausiai skundžiasi peradresavimais į searchnu.com, tačiau jūs taip pat galite atsidurti ir kitame puslapyje. Searchnu patenka į kompiuterius kartu su kitomis programomis kaip jų papildinys, todėl greičiausiai jūs ją įdiegėte pats kai įrašinėjote jums reikalingą programą ir nenužymėjote kokios nors varnelės. Štai kodėl jūs turėtumėte visuomet atkreipti dėmesį į vartotojo licenziją ir nuimti varneles, kurios siūlo ‘Make search.nu your default search engine’ ar pan.

Kas yra Searchnu?

Searchnu.com domenas priklauso IAC Search & Media bendrovei, kuri labiau yra žinoma kaip Ask Jeeves Inc. Šiai kompanjai priklauso daugelis populiarių internetinių svetainių, tarp jų ir Ask.com. Jeigu pabandytume surasti daugiau informacijos apie Searchnu, rastume daugybę diskusijų apie šį puslapį. Dažniausiai, žmonės skundžiasi šiuo puslapiu ir ieško būdų kaip pašalinti peradresavimą į jį.

Vos patekusi į kompiuterį, Searchnu prideda savo įrankių juostą prie visų interneto naršyklių. Be to, ši programa pakeičia pagrindinį puslapį į searchnu.com ir nustato sistemą taip, kad kiekvienas bandymas ieškoti ko nors internete persiadresuotų per searchnu.com domeną.

Atkreipkite dėmesį, jog Searchnu gali būti pasisiųsta net ir su legaliomis programomis, todėl jūs turėtumėte visada patikrinti programas, kurias įrašote į kompiuterį, ir paskaityti Vartotojo licenziją, kad sužinotumėte kas įsirašo kartu su jomis. Neskubėkite ir sutaupysite daug laiko, kurį vėliau gali tekti praleisti bandant pašalinti Searchnu.

Kodėl mano antivirusinė programa nesugebėjo aptikti Searchnu?

Kaltinti antivirusinės programos negalima, nes Searchnu iš tiesų nėra virusas. Kiekvienas vartotojas įdiegdamas kokią nors programą į kompiuterį patvirtina, kad sutinka su vartotojo licenzijoje paminėtomis sąlygomis, kuriose gali būti aiškiai parašyta, kad į jūsų kompiuterį bus įdiegta Searchnu įrankių juosta. Nors ši programa gali būti klasifikuojama kaip potencialiai pavojinga, ją į kompiuterį įsileidžia pats vartotojas, todėl dauguma antivirusinių į ją žiūri kaip į vartotojo įrašytą paprastą programą.

Kaip pašalinti searchnu iš mano kompiuterio?

Pašalinti Searchnu iš kompiuterio nėra lengva. Jei įdiegėte ją kartu su kita nemokama programa, jos pašalinimo greičiausiai neužteks norint ištrinti Searchnu iš sistemos. Norint tai padaryti, jums reikės pašalinti visus Searchnu komponentus. Taigi, pirmas jūsų žingsnis turėtų būti visos sistemos patikrinimas su anti-spyware programa ir pavojingų failų ištrynimas. Žemiau yra pateiktas mūsų rekomenduojamų programų sąrašas. Šalinant Searchnu rankiniu būdu, jums reikės pašalinti šią programą atskirai iš visų naršyklių, taigi naudotis automatinio šalinimo programomis išvardintomis žemiau yra daug paprasčiau.

Searchnu Toolbar šalinimo instrukcijos:

Internet Explorer

  1. Įrankių juosta gali būti pašalinta per „pridėti / pašalinti“ programų sąrašą (add/remove programs), kuris yra valdymo skydelyje.
  2. Internet Explorer įrankių juosta turi būti pašalinta per Internet Explorer add-ons sąrašą, kuris yra įrankiai skirtuke. Tada nustatykite kitą numatytąją paieškos sistemą.
  3. Norėdami pakeisti pagrindinį puslapį, jums reikia eiti į IE parametrus, ten rasite įrankiai skirtuką, pasirinkite Internet options and general skirtuką. Pakeiskite http://www.searchnu.com/406 į kokį norite puslapį.

Mozilla Firefox

  1. Atidarykite Mozilla Firefox. Spustelėkite didinamojo stiklo paieškos piktogramos ir pasirinkite Tvarkyti paieškos sistemas. Ten rasite kaip ištrinti Searchnu paieškos sistemą.
  2. Įeikite į naršyklės įrankių skirtuke esančias funkcijas ir bendruosius nustatymus. Atstatykite pagrindinį puslapį į savo norimą. 
  3. URL adreso juostoje įveskite about:config ir paspauskite Enter. Viršuje įveskite: keyword.URL. ir ištrinkite search-results.com. Pakeiskite į kokį norite puslapį.

Google Chrome

  1. Įeikite į parametrus. Pasirinkite „pagrindiniai parametrai“ ir ten pakeiskite pagrindinį puslapį į kokį norite.
  2. paspauskite „valdyti paieškos sistemas“ (manage search engines) ir pakeiskite sistemą į google.com. Taip pat ištrinkite „paieškos rezultatai“ (search results) iš sąrašo toje linijoje.

Automatinis Searchnu šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Searchnu šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Searchnu šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft
SpyHunter yra rekomenduojamas produktas Searchnu šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Searchnu (2014-01-22)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Searchnu (2014-01-22)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Searchnu (2014-01-22)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Searchnu (2014-01-22)

Searchnu ekrano nuotrauka

Searchnu ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Produktas spaudoje
Atsiliepimai