Sudėtingumo skalė:  
  (13/100)

Search.delta-homes.com šalinimas

12

Kas yra Search.delta-homes.com?

Search.delta-homes.com yra abejonių kelianti paieškos sistema, kuri buvo įtraukta į potencialiai nepageidaujamų programų ir naršyklės užgrobėjų (angl. browser hijacker) kategorijas. Labai svarbus dalykas, susijęs su šia paieškos sistema, yra tas, kad ji priklauso tai pačiai grupei naršyklės užgrobėjų kaip ir Delta-homes.com [Delta-homes.com]. Panašu, kad ši sistema yra skirta rusakalbiams vartotojams ir, lygiai taip pat kaip ir minėtoji programa, gali patekti į kompiuterius nepastebėta, o po to ji tikrai negaišta laiko tam, kad pasislėptų kompiuteryje ar bandytų parsiųsti kitus virusus. Ne, ši programa tikrai ne tokia. Vis dėlto, turėkite omenyje, kad ji gali sukelti įvairiausių problemų.

Visų pirma Search.delta-homes.com gali bandyti užgrobti jūsų naršyklę. Dažniausiai ji tai daro įrašydama į kiekvieną naršyklę, įskaitant Google Chrome ar Mozilla Firefox, savo priedą ar plėtinį. Po to ji gali pradėti blokuoti kitas paieškos sistemas, kurias jūs buvote įpratęs/-usi naudoti, pavyzdžiui, Google, Yahoo ar Bing. Tokia veikla nestebina, kadangi šis naršyklės užgrobėjas tokiu būdu siekia uždirbti pinigus. Jeigu niekada neteko girdėti apie ‘mokek už paspaudimą’ (angl. pay-per-click) sistemą, turėtumėte žinoti, kad potencialiai nepageidaujamų programų kūrėjai gauna pinigus kiekvieną kartą kai paspaudžiate ant pranešimų, kuriuos generuoja tokios programos. Štai kodėl Search.delta-homes.com ar kita panaši paieškos sistema gali nuolat rodyti pakeistus paieškos rezultatus, pripildytus trečiųjų šalių nuorodų, iššokančių reklamų, pranešimų ir pan., kurių tikrai nerekomenduojama spaudinėti. Pabaigai reikėtų paminėti ir tai, kad Search.delta-homes.com virusas gali pradėti rinkti informaciją, susijusią su jūsų naršymo įpročiais. Dažniausiai jis siekia surinkti paieškos užklausas, dažniausiai lankomų svetainių adresus, duomenis, kurie yra įvedami į tas svetaines ir t.t. Be to, ji taip pat gali matyti jūsų kompiuterio IP adresą, buvimo vietą ir panašias detales. Norint apsaugoti tokią informaciją bei išvengti Search.delta-homes.com keliamų problemų, rekomenduojame šį virusą pašalinti. Tai galima padaryti patikrinus savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa, pvz.: SpyHunter.

Kaip Search.delta-homes.com gali patekti į mano kompiuterį?

Norint apsaugoti savo kompiuterį nuo nepatikimų programų įsirašymo bei įvairiausios veiklos, kurias jos gali inicijuoti, turėtumėte nustoti siųstis nemokamas programas iš pradžių jų nepatikrinę. Iš tikrųjų labai praverstų perskaityti programos licencinę sutartį, susipažinti su privatumo politika ir kita pateikta informacija, nes ten galite rasti įspėjimą apie tai, kad ši programa jus šnipinėti ir rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Be to, dar vienas patarimas – visada rinkitės „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo parinktis, nes tokiu būdu galėsite matyti visus papildomus komponentus, kurių turėtumėte vengti ir nužymėti varneles, pažyminčias jūsų sutikimą jas įdiegti. Jeigu pastebėjote Search.delta-homes.com naršyklės užgrobėją vietoj savo numatytojo pradinio puslapio ir paieškos sistemos, tai reiškia, kad vieną iš tokių varnelių palikote nenužymėtą. Tokiu atveju turėtumėte sekti žemiau esančias instrukcijas ir sutvarkyti savo kompiuterį.

Kaip pašalinti Search.delta-homes.com virusą?

Kaip jau minėjome, Search.delta-homes.com techniškai nėra virusas, tačiau turėtumėte šios programos vengti dėl anksčiau išvardintų priežasčių. Jeigu norite šią programą pašalinti, žemiau pateikiame instrukcijas:

Jūs galite automatiškai pašalinti Search.delta-homes.com šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Search.delta-homes.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Search.delta-homes.com pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Search.delta-homes.com šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Search.delta-homes.com (2015-07-02)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Search.delta-homes.com (2015-07-02)
Search.delta-homes.com ekrano nuotrauka
Search.delta-homes.com ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Search.delta-homes.com pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Search.delta-homes.com ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Search.delta-homes.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Search.delta-homes.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Search.delta-homes.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Search.delta-homes.com šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Search.delta-homes.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Search.delta-homes.com šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Search.delta-homes.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Search.delta-homes.com pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Search.delta-homes.com iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Search.delta-homes.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Search.delta-homes.com pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Search.delta-homes.com pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Search.delta-homes.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e