Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Sale-o reklamų šalinimas

12

Kas yra Sale-o?

Sale-o yra nepatikima kompiuterinė programa, kuri gali jus neigiamai nustebinti sukeldama daugybę nepatogumų jums naršant internete. Vos tik patekusi į kompiuterį, ji gali „užgrobti“ jūsų naršyklę, įskaitant Google Chrome, Mozilla Firefox ir Internet Explorer. Pirmasis ženklas, kuris turėtų jus perspėti apie šios programos buvimą jūsų kompiuteryje yra naršyklės sulėtėjimai bei reklaminių pranešimų atsiradimas kiekvienoje svetainėje, kurioje jūs lankotės. Galite gauti daugybę iššokančių žinučių, informuojančių apie kuponus, kainų skirtumus, nuolaidas ir pan. ir visai nesvarbu ar jūs jas norite gauti ar ne. Turėtumėte būti labai atsargūs su šiais pranešimais, kadangi jie yra rodomi dėl vienos paprastos priežasties – užsidirbti pinigų. Nors ‘adware’ tipo programos nėra kenksmingos, patartina nepasitikėti jų pranešimais, kadangi internetiniai sukčiai gali lengvai pasinaudoti tokiomis programomis savoms reikmėms. Tai reiškia, kad Sale-o pranešimai gali būti pripildyti nuorodų į nesaugias svetaines, kurios gali būti skirtos virusams platinti. Be to, kompiuterių saugumo ekspertai nori įspėti, kad Sale-o gali sukelti su privatumu susijusių klausimų, kadangi jis gali įrašyti programinę įrangą (angl. ‘cookies’), skirtą neasmeninei informacijai, susijusiai su jūsų naršymo įpročiais, rinkti. Būtina paminėti, kad neasmeninė informacija gali būti panaudota individualiems pranešimams ar nepageidaujamiems elektroniniams laiškams paruošti. Būkite atsargūs ir neleiskite šiai programai sukelti jums rūpesčių. Tam, kad ją pašalintumėte, patariame naudoti SpyHunter arba kitą patikimą antivirusinę programą.

Kaip Sale-o gali patekti į mano kompiuterį?

Sale-o programa priklauso ‘adware’ programų kategorijai. Ji gali patekti į jūsų kompiuterį neatsiklausus jūsų leidimo, tad galite vieną dieną pastebėti šią programą Task Manager arba Add/Remove Programs aplankuose lyg iš niekur. Nepaisant to kur šią programą aptiksite, niekada neignoruokite jos buvimo savo kompiuteryje, nes ji gali sukelti įvairiausių problemų. Nesupraskite mūsų neteisingai! Ji nėra pavojinga, tačiau ji gali peradresuoti jūsų naršyklę į nepatikimas svetaines, rodyti klaidinančius pranešimus, o sekimui skirta įranga net gali privesti prie tapatybės vagystės. Dėl to, turėtumėte imtis tam tikrų veiksmų tam, kad pašalintumėte šį virusą iš savo kompiuterio. Tam, kad užkirstumėte kelią tokių programų įsirašymui, nepamirškite, kad dažniausiai potencialiai nepageidaujamos programos plinta naudojant apgaulingus būdus. Pavyzdžiui, Sale-o virusas gali patekti į jūsų kompiuterį per padirbtas elektronines žinutes, nesaugias nuorodas ir pan. Tačiau dažniausiai naudojamas būdas yra neatsiejamas nuo nemokamų programų. Todėl kiekvieną kartą kai nuspręsite parsisiųsti nemokamą programą į savo kompiuterį, patikrinkite, ar ji nėra pripildyta nemokamų priedų, tokių kaip naršyklės plėtiniai ar įrankių juostos (angl. plug-ins, add-ons, toolbars, extensions). Norint juos matyti ir nužymėti varneles, teigiančias, kad sutinkate juos įsirašyti, turite būtinai pasirinkti Advanced arba Custom įrašymo būdą. Jeigu Sale-o virusas jau pateko į jūsų kompiuterį, ilgai nelaikę pašalinkite jį iš savo kompiuterio. Šiam tikslui mūsų saugumo ekspertai paruošė instrukcijas, kurias gali rasti žemiau:

Kaip pašalinti Sale-o virusą?

Jūs galite automatiškai pašalinti Sale-o šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Sale-o pranešimai šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Sale-o pranešimai pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Sale-o pranešimai šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Sale-o pranešimai (2015-05-06)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Sale-o pranešimai (2015-05-06)
Sale-o pranešimai ekrano nuotrauka
Sale-o pranešimai ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Sale-o reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sale-o iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Sale-o iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Sale-o ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Sale-o ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sale-o iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Sale-o bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sale-o iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Sale-o ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Sale-o šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sale-o iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Sale-o ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Sale-o šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sale-o iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Sale-o ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Sale-o pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Sale-o iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Sale-o bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Sale-o pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Sale-o ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Sale-o registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis



Pamėk Mus Facebook'e