Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Right Coupon pop-up reklamų šalinimas

Julija Splinters - -
12

Kas yra Right Coupon?

Right Coupon yra legali programa, kuri yra priskiriama adware programų kategorijai. Nors tai garantuoja, kad ši programa nėra virusas, ji jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Taip yra dėl to, nes Right Coupon dažniausiai yra platinama nemokamų programų pagalba, kuriose ji prisistato kaip papildomas priedas. Deja, bet mes jau atkreipėme dėmesį į tai, jog žmonės aktyviai sutinka su tokių priedų atsisiuntimu, o vėliau kreipiasi į mus prašydami padėti jiems juos pašalinti. Jeigu norite apsisaugoti nuo tokių programų, pasistenkite skirti pakankamai laiko nemokamų programų atsisiuntimui į savo kompiuterį. Vietoje Quick, Recommended ir panašaus programos atsisiuntimo būdo, rinkitės tik Custom ir Advanced įrašymo metodą, kuris jums leis nužymėti visas nepatinkančias varneles. Beje, pasistenkite vengti melagingų pranešimų, nes jie jus taip pat gali apgauti ir priversti atsisiųsti tokią programą kaip Right Coupon. Vos tik ji patenka į sistemą, ji užgrobia visas joje esančias naršykles ir pradeda iš anksto nustatymų pranešimų rodymą. Dažniausiai tai būna reklaminiai pranešimai, kurie informuoja apie nuolaidas, kainų palyginimus, kuponus ir panašius simpatiškai atrodančius dalykus. Kad ir kaip naudingai jie atrodytų, mes jums tikrai nerekomenduojame jų spaudinėti, nes taip jūs galite atsidurti pavojingoje svetainėje. Beje, Right Coupon gali užgrobti visas sistemoje esančias naršykles (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, ir t. t.), kas gali priversti jus pastebėti, jog jūs negalite išvengti Right Coupon peradresavimų į susijusias svetaines ir panašių problemų. Jeigu norite tai padaryti, nieko nelaukite ir atsisiųskite Reimage. Ji jums padės pašalinti visas pavojingas programas iš kompiuterio.

Kaip Right Coupon gali patekti į mano kompiuterį?

Dažniausiai tokios programos plinta nemokamų programų pagalba, taigi pagrindinė taisyklė, kurią jūs turite prisiminti kai įrašinėjate nemokamas programas į savo kompiuterį, yra atidus kiekvienos tokios programos atsisiuntimas. Jeigu norite pamatyti varnelę, kuri teigia, kad jūs norite atsisiųsti Right Coupon, jūs turite pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Beje, nepamirškite vengti panašių adware tipo programų, kurios gali lengvai užgrobti visas jūsų naršykles ir vėliau pradėti tokius nepageidaujamus dalykus, kaip peradresavimai į nesaugias svetaines, žmonių naršymo internete stebėjimas ir panašiai. Jei RightCoupon virusas jau užgrobė jūsų kompiuterį, jo atsikratyti jūs galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. 

Kaip pašalinti Right Coupon virusą?

Techniškai, Right Coupon nėra virusas ar pavojinga programa, tačiau mes jums rekomenduojame ją pašalinti. Tai padaryti galite šių instrukcijų pagalba. 

Jūs galite automatiškai pašalinti Right Coupon pop-up šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Right Coupon reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Right Coupon reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Right Coupon reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Right Coupon reklamos (2015-05-12)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Right Coupon reklamos (2015-05-12)
Right Coupon reklamos ekrano nuotrauka
Right Coupon reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Right Coupon pop-up reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Right Coupon pop-up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Right Coupon pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Right Coupon pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Right Coupon pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Right Coupon pop-up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Right Coupon pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Right Coupon pop-up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Right Coupon pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Right Coupon pop-up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Right Coupon pop-up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Right Coupon pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Right Coupon pop-up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-right-coupon-pop-up-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis