Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

The Results Hub reklamų šalinimas

12

Kas yra Results Hub?

Results Hub yra Candle Jar kurta potencialiai nepageidaujama reklaminė programa (PUP). Paprastai vartotojai paleidžia šios programos diegimą kitos nemokamos programos diegimo metu, nes jos kūrėjai remiasi gerai žinoma agresyvia platinimo ir paskirstymo taktika, žinoma kaip programinės įrangos „susiejimas“ (angl. software bundling). Kitaip tariant, jie yra linkę skatinti savo produktus per populiarius nemokamos programinės įrangos paketus, nes žmonės tokią nemokamą įrangą diegia nepakankamai atidžiai ir dažnai naudojantis apgaulingais metodais į vartotojo kompiuterį galima įdiegti „papildomų komponentų“, kurių vartotojas net nepastebės. Jei šis virusas sugebės įsiskverbti į kompiuterį – jis galės inicijuoti įvairius nepatogumus. Pavyzdžiui, sulėtinti kompiuterį, užkirsti tam tikrų svetainių naršymą, peradresuoti ir panašius dalykus; Tačiau rimčiausia problema, susijusi su The Results Hub yra peradresavimas.

Atrodo, kad ši programa specialiai sukurta su ketinimu rinkti paspaudimus ir skatinti trečiųjų šalių interneto svetainių lankomumą. Deja, tokius tikslus šiai programai ypatingai lengva pasiekti, perimant visas jūsų interneto naršyklės („Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Internet Explorer“) ir pradedant rodyti erzinančius skelbimus (iššokančius (pop-up) langus, banerius, tekstines nuorodas ir t.t.) pažymėtas kaip „Ads by The Results Hub“, „The Results Hub ads“ arba „Powered by The Results Hub“ kiekvienoje svetainės, kurioje lankotės. Jei gaunate tokius skelbimus dabar, mes ypatingai nerekomenduojame nei vieno iš jų paspausti, nes jie susiję ir su patikimom (pvz naujai sukurtom internetinėm parduotuvėm) ir įtartinom (pvz netikrom internetinėm parduotuvėm, ar svetainėm kurios platina blogą programinę įrangą) trečiųjų šalių įmonėm. Todėl, blogiausiu atveju, jūs galite būti apgaule įviliojami į įtartinas programas ar net atskleisti savoi kreditinės kortelės duomenis interneto sukčiams. Paskutinis punktas, tačiau tikrai ne prasčiausias yra tas, jog reikėtų žinoti, kad The Results Hub virusas gali bandyti peržiūrėti jūsų paieškos istoriją ir kaupti informaciją, kuri padeda tirti jūsų interneto naršymo įpročius. Tokiu būdu, tretieji asmenys gali parodyti jums pritaikytas reklamas ir padidinti tikimybę, kad jūs paspauskite ant bet kurios iš jų. Taigi, jei jūs jau pradėjote gauti The Results Hub reklamas, nelaukite! Patikrinkite savo kompiuterį su SpyHunter (Windows OS) [rev id=“Webroot SecureAnywhere AntiVirus“ (Mac OS X) arba kita aukštos reputacijos antivirusine programa.

Kaip Results Hub pateko į mano kompiuterį?

Results Hub platinamas tiesiogiai (per oficialią svetainėję) arba netiesiogiai (susiejant su kitomis nemokamomis programomis). Oficialią svetainę vargu ar galima rasti atsitiktinai; Taigi, tai nėra labai tikėtina, kad žmonės ją įdiegia iš ten. Ši programa dažniausiai susiejama su populiaria nemokama programine įrangos, pavyzdžiui, parsisiuntimų vadovais, PDF kūrėjų, grotuvai, žaidimai, ir t.t. todėl ją galima atsisiųsti nepastebimai. Beje, ši programa gali būti sujungta su kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis, pavyzdžiui, Cantataweb, DigiCoupon, OfferApp ir kt. Užsikrėtus viena iš jų, jūs turėtumėte patikrinti ar neužsikrėtėt kitomis. Kad ir kada esant reikalui įsidiegti nemokamoms programoms, visada būtinai skaitykite EULA, Privatumo politika, ir kitą prieinamą informaciją. Po to, pasirinkite Advanced arba „Pasirinktinio diegimo“ parinktį ir atsisakyti nepažįstamų trečiųjų šalių priedų.

Kaip ištrinti Results Hub virusą?

Jeigu bebandydami įsidiegti nemokamą programą, kartu gavote ir šį virusą, būtinai jį ištrinkite! Kaip tai padaryti, skaitykite žemiau:

Jūs galite automatiškai pašalinti The Results Hub šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Results Hub reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Results Hub reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Results Hub reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Results Hub reklamos (2015-12-21)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Results Hub reklamos (2015-12-21)
Results Hub reklamos ekrano nuotrauka
Results Hub reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis The Results Hub reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite The Results Hub iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite The Results Hub iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite The Results Hub ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite The Results Hub ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite The Results Hub iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite The Results Hub bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite The Results Hub iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite The Results Hub ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte The Results Hub šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite The Results Hub iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite The Results Hub ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite The Results Hub šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite The Results Hub iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite The Results Hub ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite The Results Hub pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite The Results Hub iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite The Results Hub bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite The Results Hub pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by The Results Hub pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti The Results Hub registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e