Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

RespectSale reklamų šalinimas

12

Kas yra RespectSale?

RespectSale yra adware kategorijai priskiriama programa, kuri yra gana aktyviai platinama Internete kaip papildomas kitų programų priedas. Jeigu jūs norite pamatyti kokie priedai slepiasi jus dominančioje nemokamoje programoje, jūs turėtumėte rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Beje, nepamirškite atidžiai sekti kiekvieno programos įrašymo būdo ur nužymėti varnelių, kurios sutinka su RespectSale atsisiuntimu. Jeigu ši programa sugeba patekti į kompiuterį, ji gali atlikti įvairius sistemos pakeitimus. Dažniausiai ši programa įrašo savo naršyklės priedą į visas sistemoje esančias naršykles ir pradeda savo komenrcinių pranešimų rodymą. Dažniausiai tai būna reklamos, pranešimai apie nuolaidas, informacija apie trūkstamus atnaujinimus ir panašiai. Kad ir kaip patikimai atrodytų šie RespectSale pranešimai, mes privalome jus perspėti, kad dažniausiai jie siekia ne padėti žmonėms sutaupyti pinigų, bet priversti juos apsilankyti susijusiose svetainėse ir padidinti jų lankytojų skaičių. Siekiant išvengti RespectSale peradresavimų į įtartinas ar netgi pavojingas svetaines, reikėtų nepamiršti vengti šių reklamų.

Iš tiesų, mes manome, kad jūs turėtumėte vengti ir RespectSale, nes ši programa gali ne tik rodyti erzinančias reklamas. Ji taip pat gali sukelti naršyklės peradresavimus, kompiuterio sulėtėjimus ir net bandyti sekti jūsų naršymą Internete, kad sužinotų jūsų labiausiai lankomas svetaines ir jose įvedamus duomenis. Jeigu RespectSale virusas jūsų kompiuteryje pasirodė iš niekur, jį pašalinti galite SpyHunter arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus programų pagalba.

Kaip RespectSale gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau esame minėję, RespectSale yra adware kategorijai priklausanti programa, taigi nėra nieko nuostabaus, kad ji jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Tam ji naudoja nemokamas programas, kuriose ji yra priskiriama papildomiems priedams. Didžiausia bėda yra tame, kad žmonės nėra aiškiai įspėjami apie tokių priedų įrašymą jeigu jie neseka nemokamų programų atsisiuntimo į kompiuterį. Taigi, jūs turėtumėte kuo greičiau pradėti sekti tokių programų atsisiuntimą į savo kompiuterį. Jei nnorėtumėte sužinoti detalesnes šio procso instrukcijas, jūs turėtumėte prisiminti, kad įrašinėjant nemokamas programas reikia rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Tik šie būdai jums padės sužinoti apie papildomus priedus ir jų siekius patekti į jūsų kompiuterį. Jeigu RespectSale jau yra jūsų kompiuteryje, jūs turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti RespectSale virusą?

Ar jūs nuolat matote „Ads by RespectSale“, „RespectSale Deals“, „RespectSale ads“ ir panašius pranešimus, jūs turėtumėte atlikti šiuos veiksmus ir atsikratyti šios erzinančios programos: 

Jūs galite automatiškai pašalinti RespectSale šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą RespectSale pranešimai šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
RespectSale pranešimai pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas RespectSale pranešimai šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant RespectSale pranešimai (2015-09-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant RespectSale pranešimai (2015-09-23)
RespectSale pranešimai ekrano nuotrauka
RespectSale pranešimai ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis RespectSale reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite RespectSale iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite RespectSale iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite RespectSale ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite RespectSale ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite RespectSale iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite RespectSale bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite RespectSale iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite RespectSale ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte RespectSale šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite RespectSale iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite RespectSale ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite RespectSale šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite RespectSale iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite RespectSale ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite RespectSale pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite RespectSale iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite RespectSale bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite RespectSale pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by RespectSale pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti RespectSale registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e